Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ej jebote nevidiš razlike med rs in apnom aerodinamika. pa če govoriš da ima rska tanko kolo kaj pa ima pol apn ultra tanko. za rsko imaš kite ki imajo do cca 28 konjev

tega na apnko neboš nikoli spravil. kak se pa pride do 160 na uro na rski težko oz. po cca 500k keša v njem zakluček pol rajše kupiš 125ko. zaj pa se zresni pa piši normalne objave.

drugače pa te hrastovec čaka

Jebote aerodinamika, na tisti gajbi kromperja, sej ma masko spredi ko globus na steroidih, gume sta pa se mi zdi enake dimenzije..in povem vam kolegi nea se delat norca z mene,ke boste videli ko si pripeljem v LJ.. sa tomosom

Matic ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ TEBI NI JASNO IDIOT?

160kmh z 50tko neboš ti nikoli videl

ja, pa da apnka gre 140 to ti svojo babico napizduj

mrš kak mi gredo taki ljudje na živce

Popravljeno . Popravil denZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ TEBI NI JASNO IDIOT?

160kmh z 50tko neboš ti nikoli videl

ja, pa da apnka gre 140 to ti svojo babico napizduj

mrš kak mi gredo taki ljudje na živce

Ponovno, denZ, se popolnoma strinjam. Vozniki 50cc? 160km/h :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka si pametn pm :nono: kup si flexer-ja pa bo pa aerodinamika je pomembna pa apn6 je že skor 30 let enaka kreten rs-ka pa ni 30 let ista budala neumna :angry2: :angry2:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebote aerodinamika, na tisti gajbi kromperja, sej ma masko spredi ko globus na steroidih, gume sta pa se mi zdi enake dimenzije..in povem vam kolegi nea se delat norca z mene,ke boste videli ko si pripeljem v LJ.. sa tomosom

Matic ma vas rad

...ja boš če ti ne bo ribnu prej :lol1:

dej nehi pa kakšnih 160 :slap: pa ne z 50cc, še 70 ne gre tok, razen z NOS-om pa še to moraš met not najjači kit

pa si ti kdaj pomislu kok je v originalu navit tomos pa kok aprilia :?

jao dokler boš take buče prodaju tuki si lahko na Polju doma (sej veš kje mislm) ;) :lol1:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka si pametn pm :nono: kup si flexer-ja pa bo pa aerodinamika je pomembna pa apn6 je že skor 30 let enaka kreten rs-ka pa ni 30 let ista budala neumna :angry2: :angry2:

Samo vseeno, moraš prizanti, da ti ne gre 160 km /h. Drugače je pa že kakšnih 10 let rs 50 enaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah aprilia je že skoraj 10 let enaka in vedno gre na slabše..To je za bogate škorce ki mislijo da so potem boga za jajca zagrabli, vendar imajo še vedno moped ki ga potem nafrizerajo in jim gre bombastičnih 120 in imajo za moped napisan že hvalospev in mokre 14letnice na zadnem zicu..zgodba se konča ko mimo useka apn 6 s 7 prestavoin potem da prepotenten škorc, odvije na polno gas..in se zapodi za apn 6 in potem iztiri na 1,2 ali 3 ovinku, epilog zgodbe si naj razlaga vsak sam zase

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah aprilia je že skoraj 10 let enaka in vedno gre na slabše..To je za bogate škorce ki mislijo da so potem boga za jajca zagrabli, vendar imajo še vedno moped ki ga potem nafrizerajo in jim gre bombastičnih 120 in imajo za moped napisan že hvalospev in mokre 14letnice na zadnem zicu..zgodba se konča ko mi useka apn 6 s 7 prestavoin potem da prepotenten škorc, odvije na polno gas..in se zapodi za apn 6 in potem iztiri na 1,2 ali 3 ovinku

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :lol1:

apn z 7 prestavami

edini ko misli d je boga za jajca zagrabu si ti z apn-ko, ki ima pozor!!!! 7 PRESTAV!!!!!!!!!!!!fak to ne morš vrjet

edini motor za kerega jst vem d ma 7 prestav je cagiva mito do letnika 98

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah aprilia je že skoraj 10 let enaka in vedno gre na slabše..To je za bogate škorce ki mislijo da so potem boga za jajca zagrabli, vendar imajo še vedno moped ki ga potem nafrizerajo in jim gre bombastičnih 120 in imajo za moped napisan že hvalospev in mokre 14letnice na zadnem zicu..zgodba se konča ko mimo useka apn 6 s 7 prestavoin potem da prepotenten škorc, odvije na polno gas..in se zapodi za apn 6 in potem iztiri na 1,2 ali 3 ovinku, epilog zgodbe si naj razlaga vsak sam zase

Pozor, to govorimo smo o rs 50. Čeprav, je možno, da tomos kakšno rs "scat pelje". Prestav, toliko? Pošlji sliko ali film, to moram videti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej da jaz malo povem...

apn6 je nemogoče da bi šla 160 ker sama aerodinamika to ne dopušča

zakaj ne se vprašaš?si se peljaj kdaj z motorjem 150?očitno ne...sama konstrukcija je pri apn zelo slaba,tudi zavore so slabe...ni niti približno primerna za take hitrosti...

z 50cc neboš z nobenim dosegel 160kmh,ne z rsko ne z ničim...pri rski se take hitrosti dosežejo z veliko predelavo in 80cc in 90cc...

rska ima veliko bojše zavore,vzmetenje,vozne lastnosti itd.

veliko teh podatkov je aprilia vzela iz njihovih dolgoletnih izkušenj z 125cc GP dirkami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj mali, še moj avtomatik brez letnice je bolj pameten od tebe pa ve kaj je razlika med tomosom in aprilio .) PR8 pejt drugam buče sadit, OK????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh zakaj bi modom težili :grrr

rajši imejmo motosvetovega klovna, da se mal nasmejimo :OK:

TO JE BESEDA EVO :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: ! :D :D usaj mal da popestri klovn pusti vsakdan. haha ja jest mam pa apn 4 pa mi gre 220 pa 18 prestav ima, kaj boš pa na to rekel a? GREŠ DREGAT? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah aprilia je že skoraj 10 let enaka in vedno gre na slabše..To je za bogate škorce ki mislijo da so potem boga za jajca zagrabli, vendar imajo še vedno moped ki ga potem nafrizerajo in jim gre bombastičnih 120 in imajo za moped napisan že hvalospev in mokre 14letnice na zadnem zicu..zgodba se konča ko mimo useka apn 6 s 7 prestavoin potem da prepotenten škorc, odvije na polno gas..in se zapodi za apn 6 in potem iztiri na 1,2 ali 3 ovinku, epilog zgodbe si naj razlaga vsak sam zase

ovi je res nenormalen ne, kake piše, jas bi šo samomor naredo na njegovem mestu

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj morte vso temo zdej zasvinajt Pm :angry2:

Joj mali, še moj avtomatik brez letnice je bolj pameten od tebe pa ve kaj je razlika med tomosom in aprilio .) PR8 pejt drugam buče sadit, OK????

Ti pa nisi nič boljši :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč, to vem ker se meni ni splačalo nove kupovat ampak sem dal štrihat (samo prednjo masko) in sem dal 50k :eek: jebem jim mater nategunsko. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ne nisem se jas (na srečo) kljub temu pa je bil padec pri 5kmh pred domačim pragom :cry:

aja glede avspuha prodam ti jest uriginal mojga (lahko ti ga priredim da bo racing :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghostek en moj kolega prodaja gianelija

drugače so pa nasploh plastike za rsko kar precej drage...tako da raje kit pa barvo v roke in je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!