Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

nekaj slik moje nekdanje rske...mogoče je komu všeč zadnji del in si hoče naredit enako

post-4657-1145359925_thumb.jpg

post-4657-1145359986_thumb.jpg

post-4657-1145360037_thumb.jpg

post-4657-1145360061_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ki bi lahku kupu kit top performens 75 violčnga če kšn ve ki se tu prodaja

<_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flam007 oprosti tebi ne smem nič več rečt ker maš APRILIA rs 80, super duper mallosi kit, extrafakin fergazer in madafakin sportiva kuplungo in pimp vrečo kromperja namest spredne maske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj če neboš enkrat ti tih!!!! pejt sem v lj da greva dregat no z unimi jajci od apna pizda! zgleda ko da bi iz II.ww ušel oldimer en. pa tista lampa uspredi ko je naši tukaj na javni rasvetljavi nimajo.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno je najbol usec k se pelem z mojo aprilio RS50 kot v starih casih ko sem imel šestko velik saltanja pa nikamor ne prides res dobr moped za spomine obujat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej nebom reku da je grdo :OK: , samo zamenjal pa vseeno nebi. :)

sej ni grdo sam zgleda ko da je upognjeno vse skupi, tisto spodi bi moglo bit ravno

osebno prosim moderatorje, da klovna z nickom Matic20 pustijo pri miru, ker nam le ta popestri še tako gnil in deževen dan, ko nam primanjkuje smeha in dobre volje :OK:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je blo všeč...sicer pa rske tak več nimam...prestopil na 600cc+ kategorijo :)

matic20 ti si pa tak neandertalec...če ti ni všeč potem to lepo reči ne pa neki bling bling al neke...če si 20let star me zanima kaj so starši z tabo delali teh 20let da si tak nor...

grema tvoja apn 140kmh proti mojmu 280kmh

če ti rska ni všeč potem ne piši v to temo ker si nezaželjen tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ti pa jst neki powem mulc :ninja: nehi smetit s to twojo apn6 po temi namenjeni APRILII RS 50 ti je jasno :angry2: če ti rs-ka ni ušeč pol ti pač ni in ne deli scen tuki gor. Kupi si apn6 pa bot srečn z njo . :fredy: Noben ne more ene štirke tk zrihtat da gre 140 al kulk si reku kreten zabit :alien1: če ti apriilia ni ušeč od spredi mi ni jasn da ti je štirka :blink: :blink: in nehi bit pametn ko maš use skupi še ne

20 postov. zdi se mi pa tut da sam pišeš zato da neki pišeš tak da nehi s tem kreten :angry2: :alien1: :angry: :krneki:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti ce sm te uzaliv samo men ta neokusna predelava ni usec vsaj za moj okus ne.mislmi da bi blatnik od apn6 bil kot ulit dodatek za moped take vrste mogoce bi bil edinole mal bolsi od colibrija ker je metalik barve.bol BLINK-BLINK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diesel oprosti ampak kokr vidm da tvoji veverickini mozgani ne za lovdajo da je to debata o APRILIJI RS 50(v nadeljevanju moped)in ne pisanje slavospevov o mopedu.dbata pomen da se ucasi tutdi gdo nestrinja!!!!.

Se enkrat bi pa rd uprasu.kaksne so moznosti da bi mi sel moped 160 na priznani strani motoforum sm najdu neki o majageri tunning teamu ki naj bi dal ven 115 kit in da naj bi se ga dal z lahkoto pobrust na 125 ccm seveda dobis hladilnik vecji ze prilozen.in se veliko pizdari k se mi pa neda zdele razlagat.pise prav tako da naj bi zaceli tudi pripravljati tovarniske motocikle za aprilio v moto gp v razredu 125ccm ze cez 4 dirke,ko apriliji pretece stara pogodbal.MISLTE DA BI STEM SLO 160

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se tudi na 160 spravit z 80kitom...kolko sem nekje bral in videl razne slike in teste na dynu je bla rekordna 190kmh...z 90kitom pa nekaj malce več, vendar ne nekaj pretirano...

to je vse hight end in o vzdržljivosti takega motorja da ne govorimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

playa lep je slisat neko spodbudno besedo.Medtem ko se borim da bi premakanil meje mogocega.v nasi vasi smo s skupno mocjo in lastnim znanjem uspeli premaknit apn 6 do 140.in mislm da je tudi ta projekt mogoc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno, samo volja je potrebna, pot se že najde oz. v tvojem primeru naredi...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!