Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

madona teli fantje iz majgerija so pa zelo pridni v 15 minutah so mi odgovoril na mejl.pravjo da mi predlagajo da naj se malo pocakam.da bodo ta poletje naredili 180 kit dejansko ne kit ampak bolj celotn sistem ki ga namestis na moped.delo je sele na zacetku zato predlagajo da gremo v projekt skupaj da kupim v koreji motor.in ga oni uprablajo kot bazo na kateri bodo gradili sistem.nato pa jim doplacam samo se najdrazje kose!!! celotna zadeva naj bi bila okoli 9800 evrov pravijo+prevoz :? ker nazalost fantje imamo zbranih samo 5000 evrov vabimo ce se gdo zeli prikljucit k projektu.mi nazalost ne mislmo vec sparat ker moramo jet se na absulventski izlet na jamajkos faxom

Matic ma vas rad

ja no dobr mogoce je prvs v lublan drugac ampak mi smo ze pr 12 hodil z avtom u solo je blo pes predalec za zbeciklom jet prevelk klanc za avtomatika tut pa nm je moj dedi dal avto.enga trabanta pa sm lepo sli v solo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno?uf ocitno imas pa veliko denarja da si prpravlen takole hitro se v to spostit.useno hvala za zaupanje.nlb 289288945553327 je stvilka mojega tekocega racuna.lahko pripsies se zravn za moped da nebo prislo do kasnih zmed.aja pa prosil bi za naslov da ti poslem dokazila da sem res poslal denar v korejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 kiti že en lep čas obstajajo...za 125ke se da dobit...tudi 200 kiti so...samo v čem je finta ven dat skoro 10k€,če za ta denar dobiš rabljeno 1000cc in potem tisto predelaš na 300hp+

matic povej malo bol natančno kak je kaj z tem...rad bi videl malo večje dokaze kot nekaj tu mimogrede rečeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni potrbn placilni nalog saj imas nlb kartico?drugace pa ni problem sam ce si resen

ne bom jaz to nič prek neta nakazovau, ker imam s tem slabe izkušnje, lepo bom šeu na banko in nakazal

NE MU VERJET ON VAS HOČE NAPLAHTAT :xx: :xx: :xx:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje... zadne čase se ob prebiranju te teme tok narezim kot pr nobeni do zdej :kva2: le tako naprej :OK:

Popravljeno . Popravil BiGiEE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci ti si drugi lastnik te cagive gdo je bil prvi lastnik...jamski človek? oldschool.press :grim

ti sevs delu norca iz mene :nono:

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci ti si drugi lastnik te cagive gdo je bil prvi lastnik...jamski človek? oldschool.press :grim

ti sevs delu norca iz mene :nono:

on vsaj s ponosom pokaže motor, ti pa se očitno svojega izpred nastanka zelje sramuješ... ali pa ga nimaš in potem mu pa res nimaš kaj v gobc skakat... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelje pejt ti na plac prodajat ne pa klele tjunarjom govort k bos ti dosegu to kar sm jest v mopedsvetu ne sam da neki k neki bogatnikoti colate dnar ampak da z lastno zeljo proderate naprej.ti pa klel serjes k mas en sasalck tm k ga MOTORISTI se POZDRAVJO NE NA CESTI.aja drugac ne ma pa apn6 definitvno velik vecji respact med motorist kot ker kol sesalc.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva je zelo dober motor...postavil rekord med 125kami v hitrosti...

matic pokaži točno kje to piše ker se meni ne da tu iskat v morju tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: je ta tema res :BUA: . dej ti matic spizdi dol da se lahko normalno pogovarjamo (včasih si človek zaželi da se idioti zaletijo z motorjem) CRKNI A SI SLIŠU CRKNI!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: ja pa pizda a morš utrjujat prokleti kreten kak respect ma apn 6 med motoristi degen zabit

dej res steri se dol prosim :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ma prekleto slab dan in se spravlja na motosvet-ovce.

katastrofa vseh katastrof. res človek ne more temu verjet, če tega ne vidi :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehhe kaj si nor kak je zadnje čase zanimiv forum :D :D :D :D

madona teli fantje iz majgerija so pa zelo pridni v 15 minutah so mi odgovoril na mejl.pravjo da mi predlagajo da naj se malo pocakam.da bodo ta poletje naredili 180 kit dejansko ne kit ampak bolj celotn sistem ki ga namestis na moped.delo je sele na zacetku zato predlagajo da gremo v projekt skupaj da kupim v koreji motor.in ga oni uprablajo kot bazo na kateri bodo gradili sistem.nato pa jim doplacam samo se najdrazje kose!!! celotna zadeva naj bi bila okoli 9800 evrov pravijo+prevoz :? ker nazalost fantje imamo zbranih samo 5000 evrov vabimo ce se gdo zeli prikljucit k projektu.mi nazalost ne mislmo vec sparat ker moramo jet se na absulventski izlet na jamajkos faxom

Matic ma vas rad

ti bi 180kit na rs 50 dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelje pejt ti na plac prodajat ne pa klele tjunarjom govort k bos ti dosegu to kar sm jest v mopedsvetu ne sam da neki k neki bogatnikoti colate dnar ampak da z lastno zeljo proderate naprej.ti pa klel serjes k mas en sasalck tm k ga MOTORISTI se POZDRAVJO NE NA CESTI.aja drugac ne ma pa apn6 definitvno velik vecji respact med motorist kot ker kol sesalc.press

brez skrbi stegnem s pol gasa tvojo apn, če jo imaš...pa nehi mi o respektu, mimgrede, pozdravim vsazga mimoidočega motorista (če ga lohk), pa mi vsi nazaj pozdravijo, eni celo potrobijo... hehe...dobr filing... drgač pa, nehi no... utrujaš me... :closedeyes: sm meu dost treninga dons, ne rabm zdj še enga šmrkuca poslušat, za to so deca v vrtcu, pa še te majo mal bolj realne poglede na tvoj mopedsvet kot pa ti... :grim

dj resno nehi s takimi, ker boš ti lih kar zgubu respekt tukaj, lohk se zgodi da kaj kmalu tut na cesti... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi spoštujejo apnke?jea right...sem v moto klubu in ne napamet govort.apnke so nekdaj bli dobri zato da se je deda pelal domov z gostilne pijan ko šus...dan danes je to vse skup zastarelo ker ne ponuja nobene varnosti v vseh pogledih.

pozdravim pa veliko prej skuterista kot nekega na apnki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam morš še ti men dat tvoj naslov da napišem na plačilni nalog, drugače ne morem nič

smrjene 48

1291 škofljica

če te slučajno zanima (un je bil napačen sorrry!) matic20 te HOČE VIDETI NA CESTI JU3 OB ŠESTIH LOKALNI CAJT!!!!!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!