Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ej matic20!!!!!

da ti jst zdej neki povem!!!!

če boš meu kej čezu mitota ti bom jst še svojga apn-a nekam zatlaču...in te bo pekla tvoja usrana ritkica .)

k zdej te mam pa polhno pizdo...ne javli se mi več...k te bom prefuku k prasca ej!!!!!!!

da mi nč več ne pišeš!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k zdej te mam pa polhno pizdo...ne javli se mi več...k te bom prefuku k prasca ej!!!!!!!

čak, čak...pust ga še mal men... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in meni :D joj sam se grem stavit da je to en kreten ko je lubusumen na vse nas ki imamo motorje, potem se pa nad nas znaša. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nebom no kaj? ma dej z tm mitotom na 200km pr serviserju pa 300k odlomt za popravilo. ščiž en počasen, joj kok te z apnom odlomim. teh 130 na uro k ti gre ta gara grda jadna. joj to je res italijansko sranje. oblika iz 70' pizda. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš kej prut italjanskim avtam pa motorjem še 50 let nebo naredu tomos take mašine k je rs-ka tku da ti powem in je ni apn-ke ki bi šla weč k 100

:nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je šla apn REALNIH 95

tist k te zmer kok hitr vozš sm se mim pelu..pa je pokazal tok...sam sm skor ojnico v rit dobu k se je tok vrtel :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nebom no kaj? ma dej z tm mitotom na 200km pr serviserju pa 300k odlomt za popravilo. ščiž en počasen, joj kok te z apnom odlomim. teh 130 na uro k ti gre ta gara grda jadna. joj to je res italijansko sranje. oblika iz 70' pizda. :BUA:

ej žalu pa ti na tem forumu ne boš nikogar in ničesar ti je jasno :angry: :angry:

še eno tako zin pa ti bom danko spulu kaperaš, ja pa seveda letu boš s foruma, pa ne mi zdej govort d mi tut tko čez apn govorimo, začel si ti

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vlada vi ste moped majstri stari 14 let k mislte da ste burek peku razlozil kako je treba kremsnite delat...prosm vs dejte si poiskat pri lo.kalni psihatricni ustanovi en brain kit 1000ccm da vm bo zalovdal da ste mopedisti.bols da fuknete mopede u jark k da delate guzve na cestah in lukne cv asvaltu k prbijate z vasimi trdimi beticami ob tla.men se zdi apn6 in ker kol tomos velik bolsi moped!!!!kot pa neka jajca za 700k k grejo 50 in mors dt se 100k minimalno da sprostis upadnice proti ljubljani.kajti kokrk kol obrnes se vedno si 14,15,16,17,(bog nedej 18) letni mulc z mopedom za 700k zdej pa vi men povejte a se spalaca dt se 600k zato da gre moped 30 kmh hitrej?!!! aja sam veliko prezivim v italiji IN VAM POVEM DA SE NIKOL NISM VIDU RS 50 NA CEST NIKER!!!! KER PREPROST VEJO DA JE TO NAVADNA DRAGA SMET ker ti za 700k ne nud NC ti flame si pa itak en nespo k je novo aprillio fuknu potleh pru dan ce bi bil res "motorist"bi vedu da se motorja ne posoja pa ceprav samo "očetu"

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vlada vi ste moped majstri stari 14 let k mislte da ste burek peku razlozil kako je treba kremsnite delat...prosm vs dejte si poiskat pri lo.kalni psihatricni ustanovi en brain kit 1000ccm da vm bo zalovdal da ste mopedisti.bols da fuknete mopede u jark k da delate guzve na cestah in lukne cv asvaltu k prbijate z vasimi trdimi beticami ob tla.men se zdi apn6 in ker kol tomos velik bolsi moped!!!!kot pa neka jajca za 700k k grejo 50 in mors dt se 100k minimalno da sprostis upadnice proti ljubljani.kajti kokrk kol obrnes se vedno si 14,15,16,17,(bog nedej 18) letni mulc z mopedom za 700k zdej pa vi men povejte a se spalaca dt se 600k zato da gre moped 30 kmh hitrej?!!! aja sam veliko prezivim v italiji IN VAM POVEM DA SE NIKOL NISM VIDU RS 50 NA CEST NIKER!!!! KER PREPROST VEJO DA JE TO NAVADNA DRAGA SMET ker ti za 700k ne nud NC ti flame si pa itak en nespo k je novo aprillio fuknu potleh pru dan ce bi bil res "motorist"bi vedu da se motorja ne posoja pa ceprav samo "očetu"

ej posluš neki...jst se strinjam s tabo glede tega da so sesalci pa rs50 predrage...zato da grejo mal hitrej od apn-k...sam a veš da so pa bl trpežni pa sigurni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic20...

pa kaj je tep? a misliš da smo mi za cajtom k mamo 50 ccm cestne motorje? jst mislim, da so tisti za apn6 za cajtom. men se pa zdi apn6 predrag za to, kar ponuja. da ne govorimo o kakšnem udobju, sploh pa o daljši vožnji.

zakaj se potemtakem ljudje raje odločajo za nakup 50 ccm cestnih motorjev kot pa apn6?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic20...

pa kaj je tep? a misliš da smo mi za cajtom k mamo 50 ccm cestne motorje? jst mislim, da so tisti za apn6 za cajtom. men se pa zdi apn6 predrag za to, kar ponuja. da ne govorimo o kakšnem udobju, sploh pa o daljši vožnji.

zakaj se potemtakem ljudje raje odločajo za nakup 50 ccm cestnih motorjev kot pa apn6?? :?

ker je apn ful drg ratu .)

mah učasih je bla ena šterka 150k nova...še tok ne...zdej je pa 280 al kok...glupi so...s tem da nč ne spremenijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... lol :kva2:

ne vem komu se bi bl smeju :lol1: :lol1: :lol1: sam da ti gre 145 ne verjamem .. bi verjel ce bi videl .... dej a me dodas na msn: pizdapizdec@hotmail.com ... pa se zmenmo tam .... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej matic me zanima komu bi se smejal k bi se pelu po mesti al eni rs-ki al enmu tomosi k je podobn prov ku mau bulšmi kolesi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dej še mene dodej...

jure.ristic@gmail.com

k bi se rd mal smeju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej te mam pa poln kurac :angry2: zdej se pa spelji dol iz motosveta prokleti kurac na roke delam :angry2: nehi smetit ti je jasn če ti kej ne paše si kup to pofukano apn6 pa bot srečn pa ne deli nas nesrečne ko mamo aprilie oziroma kar koli boljšega od apn6 :angry2:

če je flame007 padu prvi dan nej tebe boli kurac zato ker je to njegov problem ne twoj

me pa srčno zanima kak kurac od ovce si pa ti na motorjo oz na twoji pof**** štirki :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matic 14letni froc glih nisem...bol mi ti taki deluješ

glej apnka ima navadne bobnaste zavore,3cevi skup zavarjene,luči in smerokaze gor in je to to...skuter in podobno pa sestavljajo deli ki primoreju k večji varnosti in zanesljivosti kot apn

če ti ne daš 700k za en moped, potem je to tvoj problem.Če si ga kdo lahko privošči in mu je všeč si ga naj kupi.

Jaz osebno se vozim z raznimi mopedi in podobnim že od 6leta naprej.Mel sem mini cross,avtomatika,apnka,skuterja,rsko,itd...

oče je tudi že dolgo motorist tako da sem se včasi tudi z tistim pelal

v italiji je kar veliko aprilij ipd na cesti...očitno se malo voziš skoz ali pa samo po stranskih ulicah,saj sem v trstu videl zelo veliko aprilij.

ta tema se je zapletla v neskončno kreganje...

če imaš rad apnko...vredu smo razumeli,drugi majo radi mopede ker nemorajo drugo vozit.

vse se enkrat nekje začne

za rsko majo v avstriji nekaj delov

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: :angry2: :angry2: ma ja dej pička ti materina tih mi bod, obadva sta enedva kretena k še mopeda nimata. ti matevž pa samo šuti ker delaš ta izpit za H pa A kategorijo ze 4 leta. idiot nesposobni. joj dej se ti pogovarji o svoji (namišljeni) 600cbr. pa nabiji mal kako ti gre pa koliko mas kilometrov v tej temi lahko pa ne smeti več. jst bom tut pisu nosiu da uniči tega uporabnika.

joj ej sam si nesramen zavisten prasec. :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: :angry2: :angry2: ma ja dej pička ti materina tih mi bod, obadva sta enedva kretena k še mopeda nimata. ti matevž pa samo šuti ker delaš ta izpit za H pa A kategorijo ze 4 leta. idiot nesposobni. joj dej se ti pogovarji o svoji (namišljeni) 600cbr. pa nabiji mal kako ti gre pa koliko mas kilometrov v tej temi lahko pa ne smeti več. jst bom tut pisu nosiu da uniči tega uporabnika.

joj ej sam si nesramen zavisten prasec. :angry2: :angry2:

komu ti zdej to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj dej da vm razložim moj preljubi brat ki še hodit nezna se je spravil na nas z rsami, pač ker mi je fouš. in tako nas zajebava tukaj. bratranec me pa samo u real zajebava. samo jest tut njega. in sem se zmotil saj sem mislil da ima on kej z tem, pa nima nič tako da sory. kar se tiče mojga brata mi je vseeeno če pridete pred gimnazijo moste ter ga ubijete

lp :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!