Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ma nič tist sem se zajebal ker sem mislil da ima bratranec prste vmes, pa sem ugotovil da je človek popolnoma nedolžen. ja moj brat je glavni dreko mešalec tukaj. kreten en. :angry2:

zakaj pa bi zaklenli, samo ta odpadek naj banajo :nono:

btw star je 18

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nič tist sem se zajebal ker sem mislil da ima bratranec prste vmes, pa sem ugotovil da je človek popolnoma nedolžen. ja moj brat je glavni dreko mešalec tukaj. kreten en. :angry2:

zakaj pa bi zaklenli, samo ta odpadek naj banajo :nono:

btw star je 18

odpadek :lol1: :lol1:

spam.press :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA smesni ste skorci,lej blindek sej si povedu neki pametnga ne pac glede varnosti sam kokr se jest spomnm je blo velik mn mrtvih z tomosi k zdej z skutrji in drugimi frcapizdarijami.aja pa tomos nudi za svoje sposobnosti zadovoljivo varnost.aja pa flame je dejansko moj brt :blush: nism VM FOUS ZA NC sam men se zdi debilno za tak jajc stran dnar metat.AJA pa da povem fotrve besede k jih je reku k je matic prvic preplu motor dam so ble:"ti kr ze zdej zacni motor prodajat pa pru k mim pride z dnarjom mu ga u roke porin"se prej je pa izjavu"boli me naret neki stem mopedom da navs overa v prometu"aja ce vs pa zanima scem se jest prevazam je pa to HUSQVARNA TE 250.sicer je druzinska ampak se vecinoma jest vozm AJA PA IZPITA PA RES NIMAM PA KAJ BMK ZATOSTE ME POLCAJOM :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej matic me zanima komu bi se smejal k bi se pelu po mesti al eni rs-ki al enmu tomosi k je podobn prov ku mau bulšmi kolesi

eh... bolši kolesi so še vedno lepši... dost lepši.

sam kokr se jest spomnm je blo velik mn mrtvih z tomosi k zdej z skutrji in drugimi frcapizdarijami

in zakaj prihaja do tega? ker tisti k majo apn6 si ne "upajo" v promet in v svet z njimi, medtem ko tisti, ki imajo skuter se vključijo v današjo družbo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ MATIC TE JA STRAH DA BI TE BRATRANEC NAPOKAL K BI SE MU PRIKAZAL PRED OCMI!!!!!aja temo je treba definitvino zaklent in predlaga da ostanovite posebn forum -130 svet.aja kje je zdej un k se je uglasu da sm NOOB???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo si noob tu lepa tema vsi lepo pišejo tepa prideš ti gor pa nekej začneš pametovati zaj pa bi še temo zaklepali zaradi enega bedaka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je v tem da je zato toliko več nesreč z skuterji kot z apnka ker jih je enostavno več na cesti...nekdaj ko je bilo malo skuterjev in veliko apnk in avtomatikov je pa z tistim blo ogromno nesreč...še posebaj ko se je vsak drug pelal z 5.0 v krvi in so ga ustavili policaji,enega skup spili in se je že naprej pelal...

moraš malo razmišljat :)

če ti ni všeč rska...pač jebat ga :)

meni je en čas lepo služila,da sem se navadil pravilno polagat itd...

če se že voziš po cesti se sprav izpita delat...ker glih taki najbol ogrožajo promet ko niti nevejo kako prav ravnat v določenih situacijah.

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: ja prov mas ja medtem k so se pa s tomosi pa vozili po garazah ker JIH JE BILO STRAH PROMETA :slap: :slap: :slap: MISLM DEJ PEJT SE MAL MAL BANAN POJEST PA POCAKI DA TE EVOLUCIJA SPREMENI V CLOVEKA:1lol:

usen SI PA PREZIVEL ANE BLINDEK KAJ CE DELAT 14 letnik Z 100 ce pa jih pozakonu sploh nesme uporablat nikjer!!!!

narest izpit za A je moj zivlenski projekt :OK: :OK: ne nevozm se pocesti drugac cakam na suprmoto gume.kar se pa tice kako ravnt TE PA IZPIT DEFINITIVNO NE NAUVCI.to pride z izkusnajami izkusnje pa z zdarvo pametjo

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matiček mau si postou tečn, veš?

a ti doma niso dal jest al kwa vraga, da maš tolk muh u riti pa skoz neki sereš tle po forumu, mi smo tle, da si pomagamo en druzgmu, ne pa da se jeb*** v glave...

Rossie ti je čist lpo povedla in jim dam čist prow, ti pa če ne preneseš, da te ena punca sprovocira, potem pa res ne boš pršu velik dlje kot do garaže, ljudi, ki se v družbi ne znajo vklopit se ne mara, no, to je pa zdj že :topic:

matic, želim ti veliko lepih užitkov v vožnji z motorom, katerega naziva oz. firme še nisem zasledil... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUSQVARNA TE 250 se mu pravi.aja kar se pa tice rosi me pa bmk tut ce je lama al pa kobila.NIMA SPOL VEZE!!!ocitno se vedno ne preneses da so zenske bolse od tebe.TEGA PA ZENSKE NE MARAJO!!! k bos dubu taprav motocikl BOS SPOZNOV takrt te bojo zacele zanimat.

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu... vidm da res dobr poznaš... a spijunaš za menoj? :lol1: :lol1: :lol1:

nwem, če bi ktera tvoja oboževalka še ostala, če bi to brala... ne gospod matic? sam res...ti si pravi car... :OK:

upam, da ti bo v lajfu šlo vse tko po maslu kot ti gre jezik oz. kot ti prsti letijo, dokler jih še imaš cele... ker če bi bila v isti sobi, verjem, da jih ne bi imel... :D

a prow? glede motorja... lohk ma človk Ducatija al pa Agusto, pa če je tak šupak kot si ti ne bo nikamor prišu... verjem... so, see you in hell...šupak :D

aja, Thundercat, dj ga mal skensli no... :krneki:

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno pri 15letih nemora imet taprav motocikel?

jaz imam taprav motocikel in še vedno ne žalim one z rskami in podobnim...še podpiram jih saj sem tudi sam to imel in mi ni žal...

pri izpitu se naučiš osnove kako ravnat na cesti...drugače pa izkušnje pa pridejo pozneje...

če voziš samo offroad potem tak dobro :)

zaj pa pokaži to tvojo starost in modrost in raje nehaj pisat tukaj neke oslarije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, da zjasnimo par zadev on vsekakor se ne pelje največ, če pa oče se hoče takrat peljat dobi pa 2-3 okol kepe. je ena velika malina tale naš matevžek in res žalostno da se zaradi enega debilčka brez izpita za H kaj šele za Aomejeno kategorijo zaklepa. res totalno bedno. aja pa tale naš pujsek matevžek nima pojma kako se pelje motor, saj ko speljava skoraj oči izbulji ter posluša motor da mu ne krepne saj speljavati res zna ne. pa vendarle pustimo norčku veselje. sam pri 14tih ni imel nikogar razen računalnika. eh jebiga life yust isnt fair ane smrad? :winkiss:

btw on ni matic, saj je pod laznim imenom prijavljen ;)

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUNDERCATA BOLI KURAC ZA MOPEDISTE!!!!DUGAC BI GDO ZE KEJ NAREDU BOLI JIH KURAC.poba lej nesmem tepst mladoletnikov k sem ze kaznsko odgovorn.lohka se pa ti mal sam da nardis svetu uslugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matic20... a ti veš, da se časi spreminjajo? s časom naprej grejo tudi motorji - nekateri. med te pa definitvno ne spadajo apn6, ker so še vedno isti kot so bili.

aja... pa še to... Matic20 a ti misliš, da punce padajo sam na take ko si ti, ker maš pač takšen motor? če misliš tako, potem se zelo motiš. dandanes ni pomembno kakšen motor ima človek, čeprav mislim, da če imaš RS50 nisi nič slabši od tistih, ki imajo kakšen težji motor.

ti imaš 250, pa definitvno ne bi izbrala tebe :nono: rajši koga drugega, ki ima RS50, če misliš, da je motor pomemben! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne punčka ne.nisi razumela zadeve k sm napisu da takrat k si bo kupu mocnejsi motor bo (18)ODRASEL takrt pa naj bi vedu kako se ravna z zenskami,in da nemarajo šovnističnih prascov k jih dajajo v nič.ce si ze tok stara da si v tej kategoriji bi vrjetno to vedla :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pri 18zrel?o ja...pa še kak...

marsikdo tu ma ziher več izkušenj z motori kot ti...saj kolko sem slišal od tvojega brateca...

ker je vse skup že konec bom prijavil adminu da zapre temo in se naredi nova...

prej pa še to

ima kdo načrt mašine za rs?torej vsak del posebaj,potem prerez itd...

rabim ker mam nek del doma in nevem točno od česa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm nevrjetno izkusen :kva2: :kva2: tega nism nikol reku.blindek kar se pa tebe tice se pa itak vid da si starejsi.pac mam cajt pa tele moped znastvenike mal zajebavam.k so usi pametni.aja pa un k trdi da motorist pozdravlajo sasalce se je hudo zajebu vecina jih mocno prezitra!!! ker dejansko nimajo z motorjom nc skupnega je AVTOMATIK sedis pa gor k na SEKRETU cez ovinke se pa pele k GAJBA PERA.tko da osebno mi je rs50 bl prsrc k sesalc.sej ze motosvet jih zanicuje k jim prav sesalc

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!