Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

ti si pri 18zrel?o ja...pa še kak...

marsikdo tu ma ziher več izkušenj z motori kot ti...saj kolko sem slišal od tvojega brateca...

ker je vse skup že konec bom prijavil adminu da zapre temo in se naredi nova...

prej pa še to

ima kdo načrt mašine za rs?torej vsak del posebaj,potem prerez itd...

rabim ker mam nek del doma in nevem točno od česa je :)

seveda je http://www.easyparts.nl/ je stran das pod english- original parts pa tam rs pa tako naprej :OK: . (btw norca ignorerijmo pa bo sam sel. vem iz lastnih izkusenj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAMO TRENUTEK GRE NORC PRMAZAT ENO KRETENU U TASPODN STUK:D:D.ja rossi dejansko mam travme ker nimam Mopeda :unsure: :cry: :cry: jest hocm moped da se bom lohka pelu 100 moped da bom car pred mojimi kompanjoni in da bojo moje puncke use mokre na zadenm zicu :cry: :cry:

MA DEJ NESERI FOUS SM UNIM POD TEMO MOTOCIKILI.to pa priznam nikakor pa ne temle seratorjom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri izpitu se naučiš osnove kako ravnat na cesti...drugače pa izkušnje pa pridejo pozneje...

Vse izkušnje itak pridobiš z tem ko se sam voziš, tam se samo pravila učiš pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo si tole dojel .)

upam da ste se kej naucil iz tega.da neboste vec taki strokovnjaki k druzga k placvt mehanikom ne znate pa da berete na netu ker kit kupt.ce se pa niste pa pocakte da se vam moda spostijo pa brada zacen rast takrt boste se spomnli vsga dnarja k ste ga fuknl na svoj 50 ccm moped in si ocital do konc zivlenja zakaj nism kupu frcomatika pol pa en MOTOR.al pa bi sam zapil tist dnar :P

mejte svojo temo dalje.men se NEDA vec delat norca iz vs(mogoce pa se gdaj pridm na obisk:) )

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ti maš brado?!? gol si ko otrok. joj ej sej ti bi ga tut meu če bi lahko sam preprost je blo to takrt zate tntntnntnt cant tuch this! hahahahhhah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reku je da se poslavlja puste ga <_<

a mi lohk neki powete: zavorna luč mi ne dela če prtisnem na zadnjo zavoro , če stisnem prednjo zavoro mi zavorna luč dela . pa levi žmigovc mi sprednji ne gori zadnji pa ne odtripa ampak skos sveti

ka bi blo to je mogoč da masa kje prebija :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrava pamet ti pove da nebi delala nc normaln ce bi ti masa prebijala.mal se jebi pa bos pogruntu kaj narest.drugac pa pel h cloveku k ve kaj dela.k teli majstri vejo tocn sam to da ce zarnca ne svet pol al nima stroma al je pa pokvarjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brada ja...večni problem :BUA: vsak dan se brit pa to...bleee....:)

mehaniki o tunanju vedo en kurac...to lepo doma narediš,spiliš kanale in vse da laufa ko urca :)

smešno je ko vidiš kak nek natunan skut na dragu zmaga proti 180hp avtu... :OK:

dečki vi samo naprej tunajte...prinas tukaj je kar nekaj starejših ki še vendo predelujejo te mopeke...vendar vse na high end

med drugim delamo tudi na avtih... :) vendar to je druga zgodba

flame hvala za info :)

ko pride kdo od vas kaj v smer ljutomer ali pa na se bližajoče srečanje v MB me naj rukne...najdete me za šankom skupaj z ostalimi starimi tuneri...ali pa v avtu(rdeča mx3)

za zavorno luč sprobaj kontakt ki pride na bremzo in kontakt ki pride na žarnico...

za žmigavec probaj vezati kontra...torej levo na desno in boš potem videl če dela tisto pravilno

lahko je samo žarnica hin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mike(KOVIČ) mehanik ce ga poznas osebno ti za fer ceno zrihta skutr kot se sika.drugac zna mal nategvt pac se mu jebe ce mu prnese dnar,ce ga poznas se pa res potrud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ko te jebe. joj a si predstavljate da imajo piloti svoj forum in grem jast tam pametovat kako se pilotera, ter da je airbus jajc ipd. mislim pametuje vam človek ki nima niti motorja niti izpita niti avta niti 0. ubistvu je on diplomeran kurac od ovce in nic vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa en tu home made mehanik zrihta bojše kot kir kol od teh wanabe mehanikov...

pol slovenije je že pripelalo k njemu skuterje in podobno...eni poznajo ||fire|| :)

rabil bi pa sliko od notranjosti mašine

jaz sicer tudi včasi nekaj zabluzim vendar mam pa bar 2stvari doma...mopeda sicer ne več vendar sem pa mel! :)

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm nevrjetno izkusen :kva2: :kva2: tega nism nikol reku.blindek kar se pa tebe tice se pa itak vid da si starejsi.pac mam cajt pa tele moped znastvenike mal zajebavam.k so usi pametni.aja pa un k trdi da motorist pozdravlajo sasalce se je hudo zajebu vecina jih mocno prezitra!!! ker dejansko nimajo z motorjom nc skupnega je AVTOMATIK sedis pa gor k na SEKRETU cez ovinke se pa pele k GAJBA PERA.tko da osebno mi je rs50 bl prsrc k sesalc.sej ze motosvet jih zanicuje k jim prav sesalc

hm... kukr jst vem spada skuter k motorim..vse kar nimajo skupnega je to, da je skuter avtomatik in da ima jermen kot prenos na zobnike in ne verigo, katero imajo večina motorjev. dons sta me DVA motorista pozdravila... a ni to lepo? :D drugače pa vsi motorji delujejo na isti princip, vse kar se razlikuje je kubikaža, konji in še malenkosti... a kapiraš? vidm da si tak KMET, da očitno še nisi vidu, kwa je znotraj agregata... veš matiček, tm ko majo motorji gas ročko, veš tm je prpeta zajla k potegne enga konjička za rep, ki je zaprt v taki srebrni škatlici ponavad pod voznikovem sedežu in ta konjiček nima druge kot pa ob potegu začne tečt in s tem premika zobnike in prestave gor in dol... veš, ko pa voznik prestavi, se pa konjiček prestavi na drugo prestavo in tako dalje... :lol1: :lol1: :lol1: to je že mučenje živali...

joj matiček, daj se spravi kidat v hleu in pusti motoriste in skuteriste, da obavimo svoje

mimgrede...a si že vidu kdaj dirke s skuterji? očitno še ne... a potem oni polagajo z gajbo "pera" ovinke? :kva2:

dj stopi na realne tla in nehi že enkrt s takimi hlevskimi... to pejt govort kravam ki te imajo najraj...

zdj mam pa dost... ne da se mi več... škoda črk... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj pa vas VSE prosim da se začnete obnašat normalno...brez izrazov kmet itd...

z tem pokažete da niste nič bojši od njega...torej prosim malo olike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

red arow vedno znova me presenecas s svojo bistroumnostjo vidm da si ze precej izkusen uporabnik te teme saj besede kot so agregat in jermen in ostale besede zakatere sm preprican da jih nisi nastuderav iz tehnihcnih prirocnikov.da bi jih pa sele doumnev pa sploh ne vrjamem.NE NISO KOJNI NOT ampak je miška ce pa hocs prestavt v visjo pa zamenas za colibirja.

ja prav zagotovo kje je pa ksna prisilna drza? tank pod prsnim kosom kej je kje je prestavlanje kje je powerslide kje je pa predusem HITROST.aja se nikjer nisem vidu da bi ksn 600 motor imel tak nacin sedenja kot skutr.aja glede dirk a si gdaj gledu moto gp? tako pa delajo fantje k vozjo motocikle.red kokr kol ubrnes sesalc je bil narjen zato da je sla lahko gospodicna v itlaiji po zele in paradajz zjutri,popvdne na kavo pa h frizerju,ponoč pa k fukaču.MEDTEM KO JE MOTOCIKL IGRACA ZA VELIKE FANTE ti se pa rajs drz stvari za PIČKE k nimas jajc da bi obladu zadevo tko k je treba.usak pa tut ce je ap6 je sposob prlete v ovink dt dve dol pa se odpelat ti pa k manjak gas drzis to ni uzivanje v vozni to je prevazanje,skutr ZNA VOZT TUT DRESIRAN SIMPANZ!!!! dubte si posnetk na netu!!!

Popravljeno . Popravil Matic20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...matic ker si tako prepričan v svoje lastne sposobnosti vožnje skuterja...

si za en chalange?pridi v ptuj in gremo na progo vozit...

da boš potem videl kako enostavno je polagat ovinek...

beno lipnik je prehitel državnega prvaka v super moto!

v MS sem bil na dirki in videl z lastnimi očmi...70cc skuter proti 400cc super moto?

pa še to...ti dečki ki vozijo rske ipd niso stari 20let da bi imeli izpite in izkušnje da bi vozili motore 600cc

očitno se še nisi peljal z takim motorom...

ko se peljem z očetovo cbr1100xx pol ure me začne vse bolet...pa je motor sport touring!

tudi samo polaganje v ovinek vzame nekaj napora ker je motor dokaj težak...

k keremu bo bejba šla?jaz pridem z cbr600 ti pa z apnko?ah ja na apnki se je bol ql pelat...

vzamem železno cev pa se derem ratatata in je enako ko apn

praviš zakaj drugi nimajo pravega motorja...zakaj ga ti nimaš?še izpita nimaš za moped ne za nič...jaz mam za A,B,H,itd izpit...kmalu še upam da pride C

ti dečki bodo pomoje čez nekaj let ko bodo naredili izpite in nabrali izkušnje vozili vlke motore kot se spodobi, ti pa še naprej tvojo apnko...

skoraj vsak ki ma dan danes motor je mel nekdaj nekega mopeda doma z katerim je norel okoli,kot zdaj današnja mladina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa mate pa proti apnu :angry2: :angry2: cim mn z unimi vasimi skuterji pa temi bednimi mopedi k je to use sam dnar stran vrzen :nono: :nono: matic20 ne se pustit telim k majo ocitno prevec kesa da tele jajca rs pa podobne kupujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...matic ker si tako prepričan v svoje lastne sposobnosti vožnje skuterja...

si za en chalange?pridi v ptuj in gremo na progo vozit...

da boš potem videl kako enostavno je polagat ovinek...

beno lipnik je prehitel državnega prvaka v super moto!

v MS sem bil na dirki in videl z lastnimi očmi...70cc skuter proti 400cc super moto?

pa še to...ti dečki ki vozijo rske ipd niso stari 20let da bi imeli izpite in izkušnje da bi vozili motore 600cc

očitno se še nisi peljal z takim motorom...

ko se peljem z očetovo cbr1100xx pol ure me začne vse bolet...pa je motor sport touring!

tudi samo polaganje v ovinek vzame nekaj napora ker je motor dokaj težak...

k keremu bo bejba šla?jaz pridem z cbr600 ti pa z apnko?ah ja na apnki se je bol ql pelat...

vzamem železno cev pa se derem ratatata in je enako ko apn

praviš zakaj drugi nimajo pravega motorja...zakaj ga ti nimaš?še izpita nimaš za moped ne za nič...jaz mam za A,B,H,itd izpit...kmalu še upam da pride C

ti dečki bodo pomoje čez nekaj let ko bodo naredili izpite in nabrali izkušnje vozili vlke motore kot se spodobi, ti pa še naprej tvojo apnko...

skoraj vsak ki ma dan danes motor je mel nekdaj nekega mopeda doma z katerim je norel okoli,kot zdaj današnja mladina

ti men razlož kako je možno da ti pametuješ o tvojmu motorju kao cbr 600???v profilu ti piše daše nimaš .)

pa v temi cagiva mito si spraššvou kako se vozi ta motor pa kakšn je..mislm dej mal se zrealizerej...

drugač sm pa tud jst za tomosa...ker pr tomosu za 50k se vozš...pr skutrju za 50k je pa samo avspuh k si ga lahko v rit v takneš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej napisano ni zato ker sem pozabil napisat

za cagivo sprašujem zato,ker ne kupujem jaz ampak kolega

saj zato je forum da se vpraša?

proti apnki nimam čisto nič,nekoč sem jo tudi jaz imel in bi jo še zaj mel,vendar ma nova pretirano ceno

kdor pravi da je rs za drek potem se še očitno ni peljal ali pa je enostavno fauš...mogoče se mu pa tudi ne da dopovedat

vsak ma pač svojo mišljenje

kdor ma dnar in si lahko privoči si naj kupi...kdor pa ne more je pa to zopet njegov problem in ne rabi ostale met za neke butle in kmete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am niste resni. nevem zakaj mu sploh odpisujete z tem mu dajete veselje. naj on piše njegove bedarije, vi pa ga sploh ne šmirglajte. naj si pišem sam z seboj.

drugače pa se vidi da si ga sam nemore privoščit in zaradite pol nas zajebava.

za tebe je neki moped forum ne pa ta naš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flam007 oprosti tebi ne smem nič več rečt ker maš APRILIA rs 80, super duper mallosi kit, extrafakin fergazer in madafakin sportiva kuplungo in pimp vrečo kromperja namest spredne maske

3 dni moderated posts, da se malo zresniš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam še kej reč čez flama pa ti bom jajca odtrgu on pa denz tu so majstri ja sam tihu bot če se pa mislš kregat si nared p asvojo temo pa napiš "pokaž ku se znaš kregat" :angry2: :angry2: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej jaz še vedno iščem načrt od mašine...vse sestavne dele itd...za letnik 96-99... ali nekak tak :)

če ima kdo v knigici naj skenira in mi pošle...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!