Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

problem zdele po 1h ob polnoči rešen!! :OK: ne boste verjel ampak pofukani fabioti so izjemno slabo zategnili oni viijak ko drži zadne vilice in geštel skupaj. oni velki vijak ja. saj se ga vidi ko pogledaš ob strani tam ko so vpete vilice.

no in jest to gledam in vidim da ta vijak štrli 10cm ven :kva2: . preučim jast zadevo in hvalim boga da sem prišel zdrav domov saj vilice sploh niso bile vpete že par dni :slap: . bile so samo z ketno ter nad tem vijakom in pod sta 2 majhna vijaka ki držijo skupaj vilice in geštel. spravim se delat, razbremenim motor zabijem pofu*** vijak v navoj (med vsakim udarcem sem preklel vse po spisku :angry2: ) zašravfam z izjemnim naporom, ter trala motor je poravnan :OK: :OK: !!!

sam sem se pa jebal u pi*** mater :angry2:

no useen hvala za nasvete (ni bila ne guma kriva ne vilice narobe not dane :D )

lahko noč

Popravljeno . Popravil flam007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki muči: ko se pelen zavzdol en čas pač niam gasa pol ko dam pa gas ga pa zaćne neki matrat par sekund sploh ne dobi obratov :? ka je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 5-6l, na 100km

toook velik?? :?

mene neki muči: ko se pelen zavzdol en čas pač niam gasa pol ko dam pa gas ga pa zaćne neki matrat par sekund sploh ne dobi obratov :? ka je to

to ti najoprej teče benz tok k v leru če maš..pol pa zabiješ gas do konca...pa ti mal zalije..če sm te prou zastopu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti najoprej teče benz tok k v leru če maš..pol pa zabiješ gas do konca...pa ti mal zalije..če sm te prou zastopu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti najoprej teče benz tok k v leru če maš..pol pa zabiješ gas do konca...pa ti mal zalije..če sm te prou zastopu?

ja to mi nardi ka je to al mam jst kej narobe naštelan al vam tut to dela . sam pol ko pa po parih sekundah zagrabi pol se ji pa utrga .)

evo vam finto ziher nimaš štangasa vredu nastavljeniga in ti na mestu ugasne. to nastavi in nebo teh lukenj ko daš pol gas med vožnjo sem ziher to je meni delalo na 125ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mestu mi laufa na 1000 - 1500 obratov čist lepo prede ko mačka :D sam ko se rečmo pelem po klancu navzdol neki časa in pol hočem dat gas ga neki zamori sploh ne dpbi obratov sam to je drgač na mestu pa laufa normalno brez problema .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj hitrosti? ko bo vse narejeno (nastavitve fergazra...) upam na 120-125realnih.

aja zvrti se mi do okoli 13k obratov sedaj, ko bo porihtano vam sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mn se zvrti od 11500-12000 :naughty:

ja pa ka bi ti zde...njem se pa na 13k :D

lol...joke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn naute vrjel an amapk..bi poslou sliko če bi takrt mu digitalca zravn...se mi je zvrtel 2cm pred ničlo(tam okrog 15-16k obratov):D. Se mu je odfukal..čist

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn naute vrjel an amapk..bi poslou sliko če bi takrt mu digitalca zravn...se mi je zvrtel 2cm pred ničlo(tam okrog 15-16k obratov):D. Se mu je odfukal..čist

lp

tak mimo grede če bi ti števec nabijalo v plastiko bi bilo 16.000 obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn naute vrjel an amapk..bi poslou sliko če bi takrt mu digitalca zravn...se mi je zvrtel 2cm pred ničlo(tam okrog 15-16k obratov):D. Se mu je odfukal..čist

lp

ja jst mam pa zjeban števc in mi okol 13k dol pade :BUA: , tko da nemorm zagotovo rečt (mi bo brat posodil svojega od gokarda sam eno nitko daš okol svečke pa prlimaš na balanco pa je :OK: ) aja ker kit maš pa not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!