Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

fantje sam tok vm povem...jst pa bahec...mava neki posebnga not..tko da ne bit preveč pametni k se lahko zgodi kej da boste presenečeni .)

no dej tega denZ-a bi pa rd nekje dobu..iz kje je model?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bo prišel sam na forum in vam povedal...je pa rska res predelana v nulo...

nisem pa rekel da rska 80 prehiti mitota...ne motajte nekaj tretjega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

fantje sam tok vm povem...jst pa bahec...mava neki posebnga not..tko da ne bit preveč pametni k se lahko zgodi kej da boste presenečeni .)

no dej tega denZ-a bi pa rd nekje dobu..iz kje je model?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bo prišel sam na forum in vam povedal...je pa rska res predelana v nulo...

nisem pa rekel da rska 80 prehiti mitota...ne motajte nekaj tretjega...

pa od bahca rs-ke 125 tud ne .)

verjemi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa to je logično :) halo!!! :)

125cc in 35hp mora it bol ko 80cc in 25hp

vendar tista rska vseeno trga...glede predelave je na nuli vse :) verjetno je edini z tako predelavo v slo...

ne rabite pa vsi pravit da grejo 125ke bol itd...ker nisem z lune pado in vem kak so te stvari ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa kul..ker jst sm dobu tak filing da ti mislš da tista rs-ka leti .)

sam 150 z rs 50..hm je mal velik..oz z rs80...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa kul..ker jst sm dobu tak filing da ti mislš da tista rs-ka leti .)

sam 150 z rs 50..hm je mal velik..oz z rs80...

Kaj jst sem mel na rs50 pol tako predelavo kot jo ma denZ pa je sla po ravnem 125 s tem da je mela original fergazer pa sirso gumo! Je pa cist izvedljivo 150km/h s tako predelavo kot jo ima on....

pa @reesko si ze kdaj sel drag race z highend predelanim skuterom,vzadi te tak pusti da se bos jokal :D seveda v pospeskih

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno,vsak avtomatik je bolši na štartu

no tuki se vid kaksen n00b si, to je RS budala z prestavami ne pa avtomatik kreten. pa da nima res tvoja mito 45km dej kaj gre pol to cez 200 bos reku? ma dej pejt ti na trznico moste prodajat stumfe :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitoji se dajo prek 200 spravit čist enostavno...seveda oni ki majo 7prestav! :) mito dobri motorji, z svojimi hibami kot vsak ostal

justaboy vse team pa jolymotoja pa to vs tui? :)

glavno dalo bi se še več, če bi prenose menjali...samo pospeški tudi morajo biti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitoji se dajo prek 200 spravit čist enostavno...seveda oni ki majo 7prestav! :) mito dobri motorji, z svojimi hibami kot vsak ostal

justaboy vse team pa jolymotoja pa to vs tui? :)

glavno dalo bi se še več, če bi prenose menjali...samo pospeški tudi morajo biti :)

daj pisi slovensko ne pa ne vem ker jezik je vse ostalo kot prva beseda al pa vsaj vrstni red poprav oz se enkrat napis kaj si hoto povedat s tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa @reesko si ze kdaj sel drag race z highend predelanim skuterom,vzadi te tak pusti da se bos jokal :D seveda v pospeskih

Preberi gornje zakaj - avtomatik

no tuki se vid kaksen n00b si, to je RS budala z prestavami ne pa avtomatik kreten. pa da nima res tvoja mito 45km dej kaj gre pol to cez 200 bos reku? ma dej pejt ti na trznico moste prodajat stumfe :angry:

Poglej tu si popoln tepec izpadel, ali kakor že ti rečeš gllllllup, ker si nisi prebral gornjih postov in tako kar nekaj obtužuješ ljudi o njihovi nevednosti, čeprav jo imajo.

reesko, glih čez 200 km/h tudi jaz ne verjamem, se mi zdi pa, da gre presneto blizu 200 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi gornje zakaj - avtomatik

Poglej tu si popoln tepec izpadel, ali kakor že ti rečeš gllllllup, ker si nisi prebral gornjih postov in tako kar nekaj obtužuješ ljudi o njihovi nevednosti, čeprav jo imajo.

reesko, glih čez 200 km/h tudi jaz ne verjamem, se mi zdi pa, da gre presneto blizu 200 km/h.

se opravičujem za nepismenost .) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_<

Fora je v tem, da je Matex nepisme, ker je napisu "...kar nekaj obtužuješ ljudi o njihovi nevednosti, čeprav jo imajo."

Torej imajo ti ljudje nevednost? Če si parkrat prebereš napisano ti bo mende stoplo u glavo...no, upam...

Pa lep večer še naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem, da je Matex nepisme, ker je napisu "...kar nekaj obtužuješ ljudi o njihovi nevednosti, čeprav jo imajo."

Torej imajo ti ljudje nevednost? Če si parkrat prebereš napisano ti bo mende stoplo u glavo...no, upam...

Pa lep večer še naprej :D

ops, :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: oprosti, šele zdele sem opazil, - čeprav imajo nekaj v glavi - to sem hotel napisat.

zdej sm pa jz smotan izpadu, no ja, prehiter pišem, nisem prebral napisanega.

f&%k it, vsem selahk zgodi

to ni nepismenost, to je samo ne logična povezava.

so bite me. F/&$ers

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ops, :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: oprosti, šele zdele sem opazil, - čeprav imajo nekaj v glavi - to sem hotel napisat.

zdej sm pa jz smotan izpadu, no ja, prehiter pišem, nisem prebral napisanega.

f&%k it, vsem selahk zgodi

to ni nepismenost, to je samo ne logična povezava.

so bite me. F/&$ers

no sej nelogična povezava=naznanje tvorjenja besedila=funkcionalna nepismenost :lol1:

Popravljeno . Popravil flame007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej nelogična povezava=naznanje tvorjenja besedila=funkcionalna nepismenost :lol1:

Nelogična povezava; tudi Apollinere je pisal nelogične povezave, pa to ne pomeni, da je bil nepismenost.

Nezanje tvorjenja besedila, prepričan, da ga tvorim bolje od tebe.

Funkcionalna nepismenost se nanaša na izpolnjevanje raznih formularjev.

tebi v vednost

tudi ti si že kdaj kakšno bedarijo napisal.

mogoče sem pa izrazil kakšno globoko misel in želel, da jo vi izluščite iz besedila (modernizmi ipd.) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tuki se vid kaksen n00b si, to je RS budala z prestavami ne pa avtomatik kreten. pa da nima res tvoja mito 45km dej kaj gre pol to cez 200 bos reku? ma dej pejt ti na trznico moste prodajat stumfe :angry:

drugič pa ber flame007.pred kaj obtožuješ :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič pa ber flame007.pred kaj obtožuješ :angry:

hvala, potrdil si moj status :winkiss:

škoda, ker se jaz teg nisem spomnil

zdaj pa že OFF TOPIC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, potrdil si moj status :winkiss:

škoda, ker se jaz teg nisem spomnil

zdaj pa že OFF TOPIC

Kdaj se spomnes :lol1: jaz bi reko da ste :topic: ze zadnih 50 strani,ker ko sem jaz mel rs50 pa sem gledal to temo je blo se kaj pametnega zdaj pa samo blablabla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!