Skoči na vsebino

Aprilia RS 50


Nik

Priporočene objave

:yes:

Kdaj se spomnes :lol1: jaz bi reko da ste :topic: ze zadnih 50 strani,ker ko sem jaz mel rs50 pa sem gledal to temo je blo se kaj pametnega zdaj pa samo blablabla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nelogična povezava; tudi Apollinere je pisal nelogične povezave, pa to ne pomeni, da je bil nepismenost.

Nezanje tvorjenja besedila, prepričan, da ga tvorim bolje od tebe.

Funkcionalna nepismenost se nanaša na izpolnjevanje raznih formularjev.

tebi v vednost

tudi ti si že kdaj kakšno bedarijo napisal.

mogoče sem pa izrazil kakšno globoko misel in želel, da jo vi izluščite iz besedila (modernizmi ipd.) :lol:

hopla, pa gremo nazaj v knjigo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej sam tele vaše rs-e al pa highend skuterji k grejo tooook veliiik...

a ste že vi slišal za mitota k ma mašino od 600ccm yamahe gor??..mislm da pa tista tak raztur nardi da boste šli vi sam do mamice po mlekca .)

drgač pa tud če me prehitite s sesalci...mi je usen...bi blo pa zanimiv za probat..tud če zgubim .)

drgač pa kok konjev ma moj mito pa kok gre ne mislm nobenmu več govort...ok priznam ma jih 11kw(15KM) in ma kočno 130km/h :D

mejte se :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne on je reku da mitota ne stisne,temveč nevem o kiri 125ccm je govoril .)

ja sam so govoril da skutr prehiti mitota...ja halo če ni več skutr...ampak je predelan sesalc...lih za cel einkaufscentrum spucat pa posesat :P

MITO 600cc

tuki mate pa še dokaz o 600cc mitotu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ne žalit mitota ker mito je postavil hitrostni rekord v 125cc :)

če pa gre skuter in mito drag je pa tak, skuter ne zgubi nič pri menjavanju in spelavanju

mitota pa 60cc gor davat je pa čista bedarija...kupte si raje neki pravi motor 600cc in je to to...če hočeš met mitota 600cc raje ducatija 600cc in maš enako :)

pa ne več v to temo take oslarije pisat prosim...ker ni misla primerjat 50 ali 80cc proti nekemu 125 in več...

tisti ki mate razne mitoje ipd 125cc, pokažte da veste bojše in ne se tu neke kregat z tistimi ki ne vedo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki ne žalit mitota ker mito je postavil hitrostni rekord v 125cc :)

če pa gre skuter in mito drag je pa tak, skuter ne zgubi nič pri menjavanju in spelavanju

mitota pa 60cc gor davat je pa čista bedarija...kupte si raje neki pravi motor 600cc in je to to...če hočeš met mitota 600cc raje ducatija 600cc in maš enako :)

pa ne več v to temo take oslarije pisat prosim...ker ni misla primerjat 50 ali 80cc proti nekemu 125 in več...

tisti ki mate razne mitoje ipd 125cc, pokažte da veste bojše in ne se tu neke kregat z tistimi ki ne vedo...

edin blindek je pametn(poleg mene :P )

dost off topica :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene, končno sem tolko pri sebi da sem na motosvet malo prišo

em ja tak je blo, ko se je roba pelal je njemu šla največ, okoli 143-150,pri okoli 16k obratih, ker je pač najlažji..ko mi je kazal kolko se je pelal sem se še jas čudil ker meni ni nikoli tolko šau :D

pol po tem sem še dal enemu za pelat in to je bla zadnja vožnja na mitingu, ker je šau bat v pm. cilinder je ostal vredi tak da samo novi bat in gasa naprej

škoda idino da je že prej piknila, da nismo zmerli z avtom samo se da natančno izračunati kolko je šla iz prestavnega razmerja, torej če se je vrtela na 16k obratih je bla končna 146kmh, če pa na 16,5k obratih pa 149kmh . finta je idino da mam sfukani obratomer tak da skače za cca 500rpm gor/dol tak da nikoli neveš kakšni so točni vrtljaji

pomojem je več razlogov da je bat scvrlo, premočna (denso34) svečka, predolge vožnje v visokih obratih, previsoki obrati...

tak da je ene vrste rekord med 50cc, samo nemoremo šteti pod skuterrekord ker pač je moped :) in ima 17col kolesa (velikanska prednost)

Popravljeno . Popravil denZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res to ni tema za nabijanje kok kksn mito gre proti cemurkoli. pa sploh nevem kako je za vas, stopetindvajsetaše ta tema tako zanimiva? no sej me sploh nezanima uresnic vsak ima svoj prav ane (če biu pa jast na vašem mestu bi govoril isto kot vi sedaj :) ) tako da, res je use kar ste povedal tukaj in se opravicujem za nevšečnosti.

aja ej zdej pa vprasanje- kako se da krivit plastike (uspredi mam eno stran bolj povešeno kot tadrugo <_< )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denz saj si bogi ja :lol1: ko si na skuterju ob 4h vjutro poješ :slap:

tisti tvoj star bat si si vzel?al ma ga roba? tam je še puša in igličasti ležaj not!

zrihtaj čim prej da se še enkrat pelam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 16k rpm se ti vrti???

kako je to možno??ker 125 rs-ka se noče vrtet več k 12ooo rpm .)

ta se bo pa kr 16???al pa 16.5 celo??čudno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 16k rpm se ti vrti???

kako je to možno??ker 125 rs-ka se noče vrtet več k 12ooo rpm .)

ta se bo pa kr 16???al pa 16.5 celo??čudno :?

to je dirkalni celinder. zdrži če imaš srečo cca 3000km en bat. samo ponavadi vsem prej vtrga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dirkalni celinder. zdrži če imaš srečo cca 3000km en bat. samo ponavadi vsem prej vtrga.

ja najprej rabš slabih 1000km da ulaufaš...pol se 2000vozš..pol pa s5 menaš??hm...kdo vm plačuje vse to??

ker se vm bl splača kupt 125-ko pa vm bo bl šla pa tist k date za menjave pa predelave pa to daste rajš za kazni če vs dobijo .)

moja logika tko pravi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najprej rabš slabih 1000km da ulaufaš...pol se 2000vozš..pol pa s5 menaš??hm...kdo vm plačuje vse to??

ker se vm bl splača kupt 125-ko pa vm bo bl šla pa tist k date za menjave pa predelave pa to daste rajš za kazni če vs dobijo .)

moja logika tko pravi...

glej to se ulafa tako dolgo na začetku pol ure. pol pa tako dolgo dokler se nena vredu nastavi fergazer. se pravi max 50-100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke boš ti ejnfaral? to je dirkalni cilinder kaj ti ni jasno? montiraš segreješ mogoče par km malenkost šparaš pol pa pune gase..naret pa je za to da da vse od sebe pol pa crkne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ke pa so pa tak...kupiš potem pa prodati nemoreš...ker če premisliš se 125ke ne splača met...prevelika poraba za premajhen izkoristek

raje potem neko 600cc zablokirano, daš odblokirat in leti kot mora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ke pa so pa tak...kupiš potem pa prodati nemoreš...ker če premisliš se 125ke ne splača met...prevelika poraba za premajhen izkoristek

raje potem neko 600cc zablokirano, daš odblokirat in leti kot mora...

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!