Skoči na vsebino

Ženske voznice


bna

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da so voznice škodinih karavanov še posebno spretne.

Ravno danes me je ena taka "škodina hostesa" vljudno prosila, če ji lahko pokažem, koliko placa še ima zadaj. Imela ga je še toliko, da bi med njeno rit in steno lahko komot parkirala še 2 avtomobila. In to bočno! :grim

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, nebi o ženskah voznicah. Ker ene so prou grozne. Oz. žal večino njih.

Poznam pa seveda par dobrih, predvsem hitrih voznic(mama je čisti norc, punca in ena kolegica tudi nista od muh :OK: )

Sej so tudi kaki tipi nesposobni(prehitevanja s 1.2 Clioti, Puntoti, 206, seveda gor 200kg plastik in ozvočenja da gre ja še bolj nikamor :angry: ), ampak jih je way manj kukr nesposobnih voznic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem na cesti z motorjem, se bolj kot peska, lukenj in podobnega bojim edino še ženskih voznic in vikend voznikov :) Le-ti so namreč vedno na prednosti cesti, zaradi česar marsikateri motorist poleti čez havbo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so tudi kaki tipi nesposobni(prehitevanja s 1.2 Clioti, Puntoti, 206, seveda gor 200kg plastik in ozvočenja da gre ja še bolj nikamor :angry: ), ampak jih je way manj kukr nesposobnih voznic...

najhujsi so pa stari ateki s kapami, pirpodni, pa da komi vidi prek volana, pa ko 45 na 90 vozijo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da pri ženskah za volanom obstojata samo dva tipa. Tiste, ki so tudi za volanom ženske. In tiste, ki so zares dobre. Nekatera dekleta se hudo peljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena taka mi je vceraj vzela prednost v garazni hisi in mimo mene pelala ziher kakih 80km/h, sploh ne bi mel moznosti kakorkoli reagirat ce bi usodla hotela drugace in bi bil pol metra naprej. In verjetno folku pol ne bi blo nic jasno ko bi v cajtngah pisalo "v kriticnem stanju zaradi nesrece v garazni hisi". Mamo je od soka skoraj kap in se pol ure ni pomirla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, žensk se drži sloves slabih voznic,- seveda zaradi enih parih dokaj ''levih'' voznic. So pa tudi med moškimi vozniki prave cvetke. En moj sosed-čiča bolj poznih let je že tak. Po cesti pelje, kot da ima tovornjak. Kjer ima prostora za avtobus skozi stiščati, se bo ustavil in delal paniko, da ne gre skozi... Si je lani kupil novega, mislim da Clarusa ali nekaj takega, obtičal na zasneženi cesti. Preklinjal, kako hudiče ne more peljati ko pa ja avto ima nove gume...-letne.

Btw:majaCRX, a bojo letos dirke na letališču? Poleti vem, da bojo, sprašujem za zimski show... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam ja, samo ene so pa take da se za na kolo niso, kaj sele auto!!

Definitivno. Imajo pa verjetno kakšne druge kvalitete. In obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem,jaz poznam enih par bab,ko orng furajo avto. Pa enih par tipov,ko orng fušajo pri furanju avta.

Osebno ne mislim,da so babe slabše voznice od dedov. :grim Sigurno je pa filmček,ko baba na hrbet spravi karavana,ko hoče na dvorišče zapeljat :D ,veliko bol smešen,kot pa bi to tip naredo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba naslova v "kretenski vozniki" mogoče? Šovinizem je tule povsem odveč.

Zakaj ne maram motoriranja v krdelu? Ker je precej voznikov (M in F) tako hudo prepričanih v svoj edini prav, da me je preprosto strah voziti za njimi, kaj šele pred njimi.

Zakaj ne maram umsko motenih udeležencev v štirikolesnem prometu? Ker nikakor ne uspem določiti niti smeri njihove vožnje, kaj šele spola. NE vem pa, zakaj naj bi tukaj ženska bitja izstopala? Če že vedo, da so ženske... Ostali moteni me nikakor ne zanimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem so ženske ravno tako dobre - ali slabe - voznice kot moški. Samo bolj jih opazujemo, zato vidimo več napak.

Sicer pa si take stereotipe ponavadi zmišljujejo moški in logična posledica je, da je na tapeti pač nežni spol. Tudi vice o blondinkah so si izmislili moški, zato ni vicev o blondincih. Morda le v kakem Blue Oyster Clubu ali na temu sorodnih krajih, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tudi vice o blondinkah so si izmislili moški, zato ni vicev o blondincih. Morda le v kakem Blue Oyster Clubu ali na temu sorodnih krajih, hehe.

tudi o blondinkah jih ni :lol1:

Sicer pa...ena dečva je iz domžal in se vozi z avtom v KP kje študera(z mojo).Ko sta se enkrat vračale domov po stari cesti namesto po AC(kot ponavadi),in je moja v logatcu izstopila je hotla it una na AC.ji poveva za pot(sicer so table in ne moreš zgrešit),potem pa vpraša če je to ista avtocesta kot tist iz kopra :slap:

Sj sm se vzdržal sam...kolk krakov AC mamo do KP??

Je pa res da smo tudi moški "jajcarji".Namesto da bi spremljali promet,spomladi&poleti gledamo na pločnike ,kjer so po dolgi zimi, dekleta "pomankljivo" oblečena.Pa se lahko zgodi marsikaj.

Dokler bojo(m&ž) za volanom delali vse drugo samo vozili ne,bojo tako imenovani nedeljski vozniki povsod.

In zakaj nekateri ne upajo iti dlje kot 10 km od njihove garaže?

Ker mislejo da avto nima rikverca?

Ker nimajo pojma o zemljepisu?Ne vejo kaj je avtokarta?

Povem vam :SS

2meseca po moji pridobitvi vozniške smo se domenili da gremo v pulo in smo tudi šli(kljub nasprotovanju domačih in velikim skrbem "tašče").Od takrt neprej vem-kjer je volja je tudi pot! B)

PS:mal sm se razpisu,se opravičujem,sam se mi ne da več učit(beri:stresam jezo iz sebe :yes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede tistga vašega gledanja na pločnike kar verjamem ker je moj bratranec v avtošoli zbil pešca ker sta oba z inštruktorjam gledala babe vn. sicer ni blo hudga pa vseen.. :blink: :)

jz ne ločim slabih voznikov po spolu..noben ni znanja polen padel na svet. je pa res da ima večina žensk slabo motoriko.. glede posnetkov lahko povem da sm gledala kolegico k je parkirala 20 min avto prostora pa več kt preveč.. je pa res da sm na faxu skor znorela k je en parkiral svoga novga golfa 5ko v boks kjer je prostora res za dva moja avta.. lahko da ga je blo strah da ne bo kje butnil ampak tm se da v miže parkirat.

tako da noben ni cvetka na cesti drugače bi bilo pol manj nesreč kot jih je.. vame se je pred enim letom na polhen šus zaletela ženska v službenem kanguju ker je bila toliko v telefonskem pogovoru da ni uspela se ustaviti (al pa ni bila sposobna delat dveh stvari hkrati :? )

sicer pa vsak ko pogleda moj avto že vidim na faci "ženska za volanom" čeprov noben ne ve da je zmečkan še od totalke k se je tovornjak vame zaletu. tega noben ne ve zato sem navajena poslušat da so ženske nesposobne za volanom in tako dalje.. pač stereotipa se ne bomo znebile. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba naslova

Pa bi bila res potrebna.

Ženske voznice.

Pozna kdo moške voznice?

Ali pa voznice srednjega spola?

Dovolj bi bilo že, če bi pisalo: Voznice.

Ampak, pustimo BNAju spomenik ...

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem so ženske ravno tako dobre - ali slabe - voznice kot moški. Samo bolj jih opazujemo, zato vidimo več napak.

Sicer pa si take stereotipe ponavadi zmišljujejo moški in logična posledica je, da je na tapeti pač nežni spol. Tudi vice o blondinkah so si izmislili moški, zato ni vicev o blondincih. Morda le v kakem Blue Oyster Clubu ali na temu sorodnih krajih, hehe.

Ženske so še zmeraj lepši spol, še zmeraj jim pomagamo sleči in obleči plašč, še zmeraj so barometer domačega razpoloženja pač. Ženske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v fabrkah se v tehnologiji še zmer govori v stilu:''bo prijela..., da ne bo zamenjala komadov..., je preveč za mislit za žensko...'' V tem stilu...

In lih zadnič je bila debata o tem in so kolegi(nisem konstruktivno sodeloval pri debati) prišli do zaključka, da ''ženske so enakopravne, vendar nikol nebojo enakovredne'' :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw:majaCRX, a bojo letos dirke na letališču? Poleti vem, da bojo, sprašujem za zimski show... .)

Nop...zimskih aktivnosti ne bo... poleti pa seveda :D

p tudi ženske bomo vozile :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v fabrkah se v tehnologiji še zmer govori v stilu:''bo prijela..., da ne bo zamenjala komadov..., je preveč za mislit za žensko...'' V tem stilu...

In lih zadnič je bila debata o tem in so kolegi(nisem konstruktivno sodeloval pri debati) prišli do zaključka, da ''ženske so enakopravne, vendar nikol nebojo enakovredne'' :blush:

V povprečju je med diplomanti na fakultetah v RS cca. 90% žensk in le 10 % moških! Kaj le to pomeni? :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V povprečju je med diplomanti na fakultetah v RS cca. 90% žensk in le 10 % moških! Kaj le to pomeni? :whistle: :whistle: :whistle:

Ženske morajo več študirati, da so enako pametne kot mi. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!