Skoči na vsebino

Otroški avtosedež


atek

Priporočene objave

jaz jih imam pa levo in desno :? ,ker mam dvojčke :OK: ,sedaj sta še v lupinci :grim ,sedeže pa iste kot pervy :grim ,trenutno najboljši v razredu 1,2,3 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, Pervy, saj zato sem pa napisal, da se ne obešam samo na tvojo izjavo, kar se tiče sedenja zadaj desno.......

Ker mi je precej za lase privlečeno vse skupaj......

Kaj pa narediš, če imaš dva otroka???

Katerega daš na varnejšo stran?

Mlajšega, bolj pridnega, po kakem ključu se odločate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator, neke smernice so bile menda narejene ko so analizirali, v kakih prometnih nesrečah so bili otročki udeleženi in kje so procentualno otročki boljše čez prišli. Sem pa tudi sama napisala, da je vedno odvisno od prometne nesreče kot take in imaš 50:50 možnosti.

Valda pa ne boš odločal katerega boš dal na katero stran, ko imaš dva ali več otrok.

Je pa tudi bolj praktično dati otroka (če imaš enega) na desno stran, ker se lahko obrneš nazaj in mu kaj daš ali vzameš ali karkolipač.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pupika, kar se tiče praktičnega vidika, je desna stran bolj priročna.

To vem tudi sam.

A tole o bolj varni desni strani pa je za lase privlečeno.......

Kak pa kaj mala pupika?

Raste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je res.... nimam pojma. :unsure:

Mala raste in se redi in zelo malo joka... v glavnem pridna je ko šus :rolleyes: - čisto po mami :rolleyes:

Ima pa ravno danes 3. tedne; joj, kako gre čas........

aja, pa mi jo imamo tudi na desni strani, pa jaz zaenkrat še zadaj pri njej sedim, da jo imam na okicah......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole o bolj varni desni strani pa je za lase privlečeno.......

baje naj bi po statistiki bilo večji % bočnih trkov na šoferjevi - levi strani, torej je desna za nekaj % bolj varna. nisem šel preverjat statistike če drži, tako svetujejo pri ADAC. če imaš pa 2 pa se odločiš glede na to katerega maš rajši :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 16 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!