Skoči na vsebino

Mirna Peč 2007 - Blagoslov


danixxx

Priporočene objave

Peter1, gume Michelin ima Špan (Brezovica pri Ljubljani) na zalogi- preveri na netu. Vem, ker sem tudi sam pred menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta dva kraja - Mirna in Mirna Peč, oba približno enako odaljena od Trebnjega, Mirna proti Sevnici, Mirna Peč pa proti Novemu mestu.

Nekoč mi je prišlo na uho, da delajo v Mirni neke sokove........................samo ne v Mirni peči :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč mi je prišlo na uho, da delajo v Mirni neke sokove.................:grrr

:D :D :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč mi je prišlo na uho, da delajo v Mirni neke sokove........................samo ne v Mirni peči :grrr

se pa da sokovom spretno izognt in pridet iz Mirne v Mirno Peč preko vinskih goric. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj pa traja ta zadeva? Dopoldan delam, tko, da bi prletu po šihtu. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj pa traja ta zadeva? Dopoldan delam, tko, da bi prletu po šihtu. :(

Traja dolg sam maša pa žegen je pa ob 10h oziroma ob 11h,če bi rad žegnu motor mam jaz ene par prjatlov ,k so brez motorja, k so svoje razbil,pa ni blema prec bi ti ga en dol zapelu , da lahk ti v meru delaš. hahahahaahah

Popravljeno . Popravil peter1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj pa traja ta zadeva? Dopoldan delam, tko, da bi prletu po šihtu. :(

ob 11 bo blagoslou...

uradno pa nej bi trajalo do 15h kokr sm nekje šlišu... (nej me ker poprau če nimam prou...) sm nism zihr. Pol pa kukr se bo zavleklo dle :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj pa traja ta zadeva? Dopoldan delam, tko, da bi prletu po šihtu. :(

Če le moreš pridi prej - ob 10h, ker je ob 11h taka gužva, da še do šanka ne moreš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Traja dolg sam maša pa žegen je pa ob 10h oziroma ob 11h,če bi rad žegnu motor mam jaz ene par prjatlov ,k so brez motorja, k so svoje razbil,pa ni blema prec bi ti ga en dol zapelu , da lahk ti v meru delaš. hahahahaahah

Kok ste dobri, res hvala. Saj veš kaj pravi tist pregovor: Motorja pa punce se ne posoja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste dobri, res hvala. Saj veš kaj pravi tist pregovor: Motorja pa punce se ne posoja. :D

mah... za punce bi si še dalo zmenit :D :D :D ... sploh kaka zamenjava je najbolša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi sigurno pridem (celih15minutvožnjepress, seveda če odštejemo gostilne :D )

...pa sršeni :nono: , da ne boste slučajno prišli brez MOTO SRŠENI majic, ker jih boste šli iskat domov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem skor čist' popolnoma prepričan, da bom še premislu! :unsure: :cry: Še posebno, če bo sonce. :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn se mejte, js se vam zaradi nevozne mope ne morm pridružit :BUA:

premal je blo takih :rolleyes:

gužva svuda, gužva oko nas....

post-1158-1176113724_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!