Skoči na vsebino

Mirna Peč 2007 - Blagoslov


danixxx

Priporočene objave

9.4. to jeee....3 tedne...hmal bo :OK:

Še 3,5 tedne do žegnanja, po žegnanju na kosilo k Mraku(Ratež) na odojka ca 7 Km od Nm proti Šentjerneju. :OK: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 3,5 tedne do žegnanja, po žegnanju na kosilo k Mraku(Ratež) na odojka ca 7 Km od Nm proti Šentjerneju. :OK: :drunk:

hehe B) ...al pa h geđotu na čevape, je bližje z mirnopeške strani :fredy: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe B) ...al pa h geđotu na čevape, je bližje z mirnopeške strani :fredy: :P

Sem bil 3x Prvič,zadnjič in nikoli več OK.

Ps: Najboljši čevapi in prebranac na Dolenskev Vovko Ratež. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj slik od lani. Mirna Peč poplavljena z motorji :D

IPB Slika IPB Slika IPB Slika IPB Slika IPB Slika

Pridem vsekakor. Upajmo na nov rekord :D (Prvič ko sem bil nas je bilo cca 120 vključno z mopedi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej vrjetnosti se vidmo :OK:

Ma še kdo namen it z gorenske?

Kje prbližno je to?? Mene mal ma da bi šov sam ne vem če bi mene z viragotam 250 prenašov zravn :slap: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje prbližno je to?? Mene mal ma da bi šov sam ne vem če bi mene z viragotam 250 prenašov zravn :slap: !!

lp miha

Napiš iz katere strani prideš v Novo mesto. Iz Ljubljane je najbolje,da greš v Trebnjem dol iz stare avtoceste(A1) in greš v Trebnje in nato desno proti M.Peči. Iz Metliške ali Brežiske strani se pelješ po Nm obvoznici na Mirno Peč mimo Romskega naselja Žabjak(Brezje) levo in desno sama KRAMA in sami "nasi "v barakah in "sotorih"nemoreš zgrešit.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš pa po tastari cesti proti Litiji, nato zaviješ an breg in proti Gabrovki. Potem samo skos naravnost po cesti in prideš do Mirne. Nato greš proti Trebnem in tm zaviješ levo (je tabla) za Mirno Peč. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko greš pa po tastari cesti proti Litiji, nato zaviješ an breg in proti Gabrovki. Potem samo skos naravnost po cesti in prideš do Mirne. Nato greš proti Trebnem in tm zaviješ levo (je tabla) za Mirno Peč. .)

Ta pot mi je še najbl ušeč ker sm se tle že neki vozu :D !! Drgač pa ja jst grem iz smeri Škofja Loka :OK: !! Bomo že najdl še na zemlevid se mal pogleda pa se 100%najde!!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje prbližno je to?? Mene mal ma da bi šov sam ne vem če bi mene z viragotam 250 prenašov zravn :slap: !!

lp miha

Miha glede mene ni problema in gremo lahko skupej pridem pa iz smeri Tržiča

LP

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampk res...prej se mi je zdeu ta 9.4 kr mal delč, dns smo pa že 20.3., zunej pa sneg :cry: , pa za drug tedn tud sranje napovedujejo :blink:

upam, da bo za veliko noč suho ne...oz. vel. pondelk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil 3x Prvič,zadnjič in nikoli več OK.

Ps: Najboljši čevapi in prebranac na Dolenskev Vovko Ratež. :OK:

Veš Brumer sem pridemo ponavadi motoristi ne pa vsevedneži z najboljšim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš Brumer sem pridemo ponavadi motoristi ne pa vsevedneži z najboljšim motorjem.

to si mislu za gedžota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, upam, da bo vreme, pridem z bratrancem js na srebrni ybr, on pa na zeleno-rumeni runnerci, da bojo tisti, k jim moram dat za pivo, vedl, koga morjo pocukat za rokav hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!