Skoči na vsebino

Mirna Peč 2007 - Blagoslov


danixxx

Priporočene objave

Veš Brumer sem pridemo ponavadi motoristi ne pa vsevedneži z najboljšim motorjem.

.Jaz se vsaj enkrat na dan peljem mimo Gedjota in ga osebno poznam.Poznam človeka ,ki mu meša čevape,kje in kakšno meso kupuje in sigurno nepotrebujem tvojih razlag.Motorjev pred njegovim lokalom še nikdar nisem videl,ko boš spet tam mi javi vas pridem poslikat. :hmm:

Ps:imam pač svoje mnenje,Kot ga imaš tudi ti.Motor pa pust namiru,ker se tudi jaz v tvojga nespotikam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: jst pa brez motorcka p.. m... bom mogu pa sopotnik nekomu bit jao :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA JE TO SPLOH ZIHER AL STE SI KR SAMI DOLOČLI DA BO?'

ja, vsako leto je blo na velikonočni pondelk, sm da bo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, vsako leto je blo na velikonočni pondelk, sm da bo vreme

pol sem pa eden več poleg če tk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, vsako leto je blo na velikonočni pondelk, sm da bo vreme

Blagoslov bo tudi letos, se dogovarjajo o tem.

Za vreme pa se ni bati, do sedaj se je še vsako leto zrihtalo, pa čeprav v zadnjem trenutku (kljub slabi napovedi).

V skrajnem primeru bomo pa odmetal sneg ob šanku, da ne bo v noge zeblo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej 9.4. blagoslov v mirni peči, če mam prave podatke, je maša ob 10ih zjutrej, po maši pa blagoslov motorjev in motoristov, potem bo še kakšen koncert (ponavadi je oder), gdo še kej pove, včasih se tud kakšen s štantom postav, tko da se da kej kupt, seveda je pa tud šank in pa mize, tko da se da kej popit, pa mislm, da tud pojest...vse skup pa naj bi trajalo nekje do 3h popovdne

če se motm, naj nekdo, k za ziher ve, popravi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej 9.4. blagoslov v mirni peči, če mam prave podatke, je maša ob 10ih zjutrej, po maši pa blagoslov motorjev in motoristov, potem bo še kakšen koncert (ponavadi je oder), ...

... tko da se da kej popit, pa mislm, da tud pojest...vse skup pa naj bi trajalo nekje do 3h popovdne

če se motm, naj nekdo, k za ziher ve, popravi :)

Iz zanesljivih virov sem izvedel, a bo vse, :? le dežja in Streepteasa ne!!! :grrr :grrr :D :D :D :P :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob keri uri se pricne?datum sem najdo(9.4 ce se ne motim)....lani bil,blo polno,upam da bo letos se bol,pa kmal bo tud moto boom bo treba tam se it pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob keri uri se pricne?datum sem najdo(9.4 ce se ne motim)....lani bil,blo polno,upam da bo letos se bol,pa kmal bo tud moto boom bo treba tam se it pogledat

Kakšen Motoboom... tega ni letos... Za Mirno Peč pa je tukaj nekaj več info... http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3226

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop, na vsake dve leti-sicer pa bi že bil .)

skoda :(

zakaj bi drugace ze bil,ce je lani bil prvi al drugi teden v aprilu?(bomo pac mogli se eno leto pocakat)

zdaj pa nazaj na temo :D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre gdo s štajerske strani, z bele krajine al pa krškega al pa tle okol novga mesta, bi se nas lahko kj več zmenilo, pa gremo skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: kar nežegnan se boš po svetu vozu? :kva2: :lol1:

Še vsak let me je ornk požegnal, pa ni hudič, da me tud letos ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!