Skoči na vsebino

Neizvolitev Mitje Gasparija


Carr

Priporočene objave

Valda, da imajo večje dobičke, če pa kupujejo neko češko blago za smešno nizko ceno in jo prodajajo po isti ceni, kot so prej slovenske izdelke...

od čeških izdelkov sem opazil in občasno kupil pivo budvar, brez pripomb :OK:

drugače pa nisem opazil nobenih sprememb pri artiklih ki jih kupujem:

pivo je še vedno laško in budvar, ki ga včasih ni bilo redno :grim

majoneza je še vedno tomi

testenine barila

tabasco original in casa fiesta :OK:

šunka SLO porekla

pršut SLO porekla

hrenovke by PP

pašteta gavrilovič

mesar je še vedno isti in pozna moj okus, če ni mene zraven odlično svetuje moji kaj naj mi kupi :blush:

sladoled planica

mozzarela by ? ampak dobra

mleko je alpsko full fat!

sekretpapir mercator

pralni prašek ?

plenice pampers

itd.

jaz ne opazim razlike? :hmm:

dobiček pa imajo taki ker sem končno 2 plačilni pika kartici dobil, jebemti prvič da imam na kateri kartici večji račun kot na magni :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa velika možnost, da Pupa kupuje v kakšni vaški trgovini... Tudi sam opazim razliko v kvaliteti naprimer zelenjave in sadja, pa tudi izbor izdelkov je bolj za kmečki živelj... Občasno hodim v eno od trgovin v črnem grabnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino je če kupuješ stvari (kot so recimo pivo), ki ostaja isti......

Mogoče veste od kod je Persil ali Ariel? Češki.... zakaj ni Nemški :hmm: ista znamka, samo češka cenejša in slabša kvaliteta. Pa mogoče Pamperske itd......

Vse izdelke Pervy, ki si jih naštel so ostali isti. Seveda.

Kaj pa recimo sladkor? Ormoškega ni več, ne? zakaj ni sedaj italijanski, ali nemški, ali avstrijski?Cena pa je ista.....

Zelenjava nikoli ni bila tako slaba, kot je zadnje čase...... tudi sadje je čist za en drek. Kar naenkrat se je pojavil nek krompir v nekih vrečkah, ki ga do sedaj ni bilo. Klasičnega krompirja praktično ne dobiš.

Ne dobi se več govejih juh v lončku. Ne v kockah ampak lončku. Ampak v Intersparu jih pa imajo. Torej jih Mercator samo nabavlja ne več.....

Sicer pa ne bom hodila po štacuni in vam delala sezname, ker imam v življenju bolj pomembne stvari. Če se niste zavzeli, da so se določeni izdelki spremenili, da se določenih izdelkov ne da dobiti itd... potem vam ne morem pomagati. Hvala bogu ste zadovoljni! A ni to bolj pomembno? In samo dokazuje, da kupujete ena in isto hrano, ki je hvala bogu ista, ali pa niste dovolj pozorni.....

mogoče je pa to samo zato, ker sem v MB in imajo tu druge izdelke, kot v LJ, ki so slabši?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa velika možnost, da Pupa kupuje v kakšni vaški trgovini... Tudi sam opazim razliko v kvaliteti naprimer zelenjave in sadja, pa tudi izbor izdelkov je bolj za kmečki živelj... Občasno hodim v eno od trgovin v črnem grabnu...

V Črnem grabnu ni nobene štacune. Je sam preža pa krmišče za prašiče. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa recimo sladkor? Ormoškega ni več, ne? zakaj ni sedaj italijanski, ali nemški, ali avstrijski?Cena pa je ista.....

ormoškega ni več ker tovarne ni več :headbang: se bodo zgleda na bio-goriva preusmerili.

ja to o arielih in persilih za "vzhodni trg" in slabši kakovosti sem slišal, jebi ga nevem če je mercator tisti, ki odloča, verjetno nas proizvajalec postavlja v to kategorijo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi jaz mislila...samo Muller (ne glede na to, od kod izhaja) je tudi na SLO trgu, pa ima lepo nemške praške......pa tudi v DM-u se jih baje da dobiti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pupa tvoja opažanja so očitno res samo tvoja....ker če bi bila roba tako zanič bi najbrž kupovali drugje?...Dopuščam pa možnost, da ne znaš najti konkurence (kupi si navigacijski sistem GARMIN če ni uporaba preveč zahtevna zate, ima tudi zvočna navodila kot na avtobusu ,,približujemo se postajališču Polje,,), ki prodaja nemško robo in ne gleda na dobiček ampak samo na dobrobit kupcev....kot je po tvoje to počel stari dobri Merkator.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam. So določene funkcije, na katerih bi res morali biti ljudje z znanjem in izkušnjami in za takšne pozicije bi morali biti kriteriji izključno strokovni. Vem, da se sliši utopično, ampak tako bi moralo biti. In guverner Banke Slovenije je takšna funkcija (poleg nje tudi ustavni sodniki, predsednik Vrhovnega sodišča).

Res je, tudi stara oblast je politično kadrovala. Moti pa to, da je nova oblast v svoji kampanji zagotavljala, kako bo v prihodnje vse drugače in oh sploh. Pa ni... Poleg tega se mi zdi, da je takšnih primerov več kot prej in so bistveno bolj očitni. Ni kaj, tudi za svinjarije počet je treba imet malo občutka. Nova oblast se v nekaterih primerih sploh ne trudi, da bi stvari malo "polepšala". Predrzno, ni kaj. Kot sem rekel, ob takšnih potezah Janše in razpadu LDS-a se bo na naslednjih volitvah smejal Pahor.

Ves kaj pa je najvecja zalost? Da veliki demokrati tipa line in volka, ki jih to pocejte prejsnje oblasti blazno in neizmerno moti (kar je prav), veselo ploskajo in aplaudirajo ob enakem pocetju Kim Dzong Janse. Samo cakam, kdaj bodo na plano privlekli simbolne nageljne... :naughty: "Druze DzejDzej mi se ti kunemoooo, da sa tvoga puta ne skrenemoooo..." :slap: :winkiss:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pupa tvoja opažanja so očitno res samo tvoja....ker če bi bila roba tako zanič bi najbrž kupovali drugje?...Dopuščam pa možnost, da ne znaš najti konkurence (kupi si navigacijski sistem GARMIN če ni uporaba preveč zahtevna zate, ima tudi zvočna navodila kot na avtobusu ,,približujemo se postajališču Polje,,), ki prodaja nemško robo in ne gleda na dobiček ampak samo na dobrobit kupcev....kot je po tvoje to počel stari dobri Merkator.

joj, s tabo sem jaz razkristila.... res, nima smisla, ker vedno nekaj najdeš, da pametuješ. Res, tvojega pametovanja imam počasi dovolj.

Gattolina je bil miilna proti tebi.... vsaj zabaven je bil, če drugega ne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ker če bi bila roba tako zanič bi najbrž kupovali drugje?...

dej, kup si nutelo v mercatorju ali nekje v avstriji... dej prosm. pa poročej... prosm. objektivno!

(nutelo je mulc in 'mercatorjeve' ne prebavlja. zakaj? poglej si sestavo tukaj in tam!)

pa še je takih izdelkov. in tukaj ima pupa prav.

in je pršut in pršut. probej mercatorjevega in probej krasovega. dej, pliz...

(pa čeprov kras pakira za mercator)

pa probej rum dana in mercator. dej, pliz...

(pa čeprov dana pakira za mercator)

če je pa vseeno kaj ješ, pa jej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simon, tistih izdelkov, ki niso ok, ne kupujem. Še vedno obstajajo izdelki, ki so čisto ok. Hotela sem samo poudariti, da zdeve niso več take, kot so bile. In da imamo na policah drugorazredno robo. That's it!

To, da pa hodim v različne štacune po različne izdelke je pa meni nažalost postalo vsakdanje. Po plenice bom v AUT hodila (če bom uporabljala za enkratno uporabo), ker so boljše kvalitete in imajo malčki manj problemov.

Se strinjam, da ima vsak možnost sam izbirat, kje bo kupoval. Mislim, da v 21. stoletju in demokraciji pa lahko na glas povemo, če je kje kaj slabše ali ni, ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedat, da je kvaliteta izdelkov za vzhodni trg in dežele tretjega sveta res precej drugačna...

Jest se naprimer izogibam vsega, kar na etiketah vsebuje madžarščino, poljščino... Pač bojkotiram te izdelke. Vse "kemične" pizdarije kot so šamponi, praški, zobne paste... kupujem v Mullerju, ker imajo čist drugo robo kot po ostalih štacunah. Moram pa povedat, da je merkator imel robo za vzhod in tržišča z neizdelano potrošniško družbo že v času Jankoviča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, kup si nutelo v mercatorju ali nekje v avstriji... dej prosm. pa poročej... prosm. objektivno!

(nutelo je mulc in 'mercatorjeve' ne prebavlja. zakaj? poglej si sestavo tukaj in tam!)

pa še je takih izdelkov. in tukaj ima pupa prav.

in je pršut in pršut. probej mercatorjevega in probej krasovega. dej, pliz...

(pa čeprov kras pakira za mercator)

pa probej rum dana in mercator. dej, pliz...

(pa čeprov dana pakira za mercator)

če je pa vseeno kaj ješ, pa jej

čaki čaki, ne zdaj mešat krasovega pršuta in mercatorjevega! gre za 2 različni blagovni znamki in 2 različni ceni, pa ni važno če je v osnovi isti izdelovalec, važno je katero klaso v kako embalažo pakirajo in če mercator pod svojo znamko pakira slabšega se pozna to tudi na ceni. isto je mercator pivo in union :nono:

tu govorimo o primerjavi dveh npr. praškov iste znamke in embalaže, ki bi morala biti ista pa baje nista, ker je odvisno za kateri trg je namenjena pošiljka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, kup si nutelo v mercatorju ali nekje v avstriji... dej prosm. pa poročej... prosm. objektivno!

(nutelo je mulc in 'mercatorjeve' ne prebavlja. zakaj? poglej si sestavo tukaj in tam!)

pa še je takih izdelkov. in tukaj ima pupa prav.

in je pršut in pršut. probej mercatorjevega in probej krasovega. dej, pliz...

(pa čeprov kras pakira za mercator)

pa probej rum dana in mercator. dej, pliz...

(pa čeprov dana pakira za mercator)

če je pa vseeno kaj ješ, pa jej

Ne razumeš. Vem, da je roba za vzhodni trg druge kvalitete kot roba za zahodni trg. Mislim, da sem ravno JAZ o tem pisla v temi ,,upor potrošnika,, In to nima nobene veze z Merkatorjem oz. kdo ga vodi.

Gre za DEJSTVO, da gre MERKATORJU dobro tudi brez Jankoviča in ni v pizdi kot je to trdila PUPA.

Očitno je folku všeč, da je roba cenejša pa vseeno kakšne kvalitete/porekla je. Gledamo samo iz strani PODJETJA merkator-dobičk in merkator ga je ustvaril več in ne manj. Šteje dobiček. Očitno pa slaba kvaliteta ne prepriča niti PUPE, ki se je sposbna znebit take buče kot ,,kako je vse propadlo,, vseeno pa veselo kupuje v Merkatorju.

Tole o merkator znamki pa ne bi debatirala, ker razen ruladic LUMPI mi ne sede nič...nikoli mi ni (ne prej ne zdej)- če se kdaj spet pustim zapeljati sem vedno bila in najbrž tudi bom razočarana. Ruladice so isto dobre kot prej.

Da pa primerjaš Merkator znamko z ,,original,, proizvajalci je pa že v štartu nemogoče.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki mi ni jasno... En kup popisanih strani, pa nikjer besede Gaspari...

Glede na to da ne bo guverner...kaj čmo...smo fleksibilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki mi ni jasno... En kup popisanih strani, pa nikjer besede Gaspari...

To pa lahko takoj zrihtamo, evo:

Gasparija za guvernerja Merkatorja! :grupni: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki mi ni jasno... En kup popisanih strani, pa nikjer besede Gaspari...

Misli mi bereš :D

To pa lahko takoj zrihtamo, evo:

Gasparija za guvernerja Merkatorja! :grupni: :beer2:

:lol1: :lol1: :lol1:

Zdrava logika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!