Skoči na vsebino

EMA 2007


Priporočene objave

Sicer mi je čist mem Emo gledat, samo Zablujena generacija :hmm: , hm kvazi komerciala punkrock ala blinki... me zanima kaj bodo skup spravli, jih bom pogledu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mi je čist mem Emo gledat, samo Zablujena generacija :hmm: , hm kvazi komerciala punkrock ala blinki... me zanima kaj bodo skup spravli, jih bom pogledu

ko sem to prečitu sm prešaltat in kej zagledal - Zablujena generacija na TV..... :BUA: in sem ugasnu TV ....sorry ...nimam pojma za kaj se spljoh gre :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: kako bomo pa pol pluvali po izvajalcih, če ne bomo gledali :hmm: :whistle:

Ja, spet se bo cedilo z ekrana... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha.. Če smo že pri Zablujeno.. 10 sekund sem jo poslušala pa se mi zdi, da znam že celo na pamet :headbang: :BUA: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha.. Če smo že pri Zablujeno.. 10 sekund sem jo poslušala pa se mi zdi, da znam že celo na pamet :headbang: :BUA: :slap:

Ja, sej tko je pri vsej naši glasbeni estradi :D

Z zelo redkimi izjemami. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Ej folk to pa vam je lahko žal, da ne gledate. Danes je po par letih odlična EMA, nabor pesmi, voditelji,... Navdušen sem, ampak bolj poslušam kot gledam, ker imam še neke obveznosti za to kišto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jest jo poslušam in mal gledam,ampak mi pesmi niso zelo nekaj posebnega...prežvečen material :closedeyes:

voditelja sta pa dokaj normalna v primerjavi z drugima večeroma :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istočasno na TV SLO 2 premor med košarko in spot Magnifico "Hir aj kam...". To je komad za Eurosong. Glasuje za nas cel Balkan s Turčijo vred (se pravi tud Nemčija :grim ). Zmagamo takoj... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse čestitke voditeljici EME z njeno izjavo: Koliko Slovencev moramo križat, da dobimo ven Alyo?? :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istočasno na TV SLO 2 premor med košarko in spot Magnifico "Hir aj kam...". To je komad za Eurosong. Glasuje za nas cel Balkan s Turčijo vred (se pravi tud Nemčija :grim ). Zmagamo takoj... :kva1:

res je :grim :grim :grim :grim če pa nebi zmagali bi bili pa vsaj me prvimi tremi

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa nebi zmagali bi bili pa vsaj me prvimi tremi

za spremembo po dolgem, dolgem času... :P

učeri sva mal prešalatala...dougcajt :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dober da imam kabelsko TV, KER TO PA NI VEČ ZA GLEDAT IN PSLUŠAT :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda elektrike,kot je že eden prej napisal! Komadov ne bom komentiral,ker fač nisem ekspert za to,

Motilo me je,da se voditelja sploh nista potrudila pravilno izgovorit ime naše,Koroške skupine Folkrola.

No,saj Mojca je,samo oni tip je govoril,da je to Folklora! :devil: Drugač pa Ema :BUA: :BUA: :BUA:

Saj žabarjem se itak jebe za vse druge! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Vsa čast in kapo dol za Alenko Gotar !!!!!!!!!! :OK:

:worship: Veličastno ! :worship:

:yea1: Končno res pravi izbor in vso srečo maja meseca v Helsinkih ! :OK:

post-5346-1170537715_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici sem se potrudila, da sem gledala celo EMO in me seveda in ravno navdušila. Vseeno pa (če že moram izbrati med izvajalci) je zmagala prava.

Dosegla pa itak ne bo kaj dosti..... Zna pa vsaj peti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mario in Helena, meni ne preveč ljuba, toda tokrat sproščena in spontana... :OK:

Helenca, ala ti vera... ti si res vsako leto mlajša... :)

Glede pesmi... spet ni ravno moj priljubljeni žanr, samo sta finalni pesmi bili najbolj "evrovizijski".

Po dolgem času sem spet gledala Emo in sem prav zadovoljna. (samo tistega "komičnega" vložka z javljanjem iz Finske ne bi rabilo biti. Izgleda, da ima nekdo na RTV Slo prav "prefinjen" humor, da vedno take in podobne finte noter rine.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!