Skoči na vsebino

EMA 2007


Priporočene objave

Samo ena beseda je, ki lahko opiše letošnjo EMO.. OBUP!! To velja tudi za zmagovalno pesem. Saj ne rečem da punca ne poje lepo, ampak lepo prosim.. Pa tudi ostalo je katastrofa za moje pojme. :headbang: :headbang: :headbang:

In kaj je sploh delal na EMI tist bedak Don Corleone? Saj je ql pri Hribarju in use, ampak zakaj zaboga bi Slovenijo v svetu predstavljal zafnani umetno zaigrani italjanksi mafijozo? In to v Italjanščini. Pa še tretji je bil! Jao, narod :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je sploh delal na EMI tist bedak Don Corleone? Saj je ql pri Hribarju in use, ampak zakaj zaboga bi Slovenijo v svetu predstavljal zafnani umetno zaigrani italjanksi mafijozo? In to v Italjanščini. Pa še tretji je bil! Jao, narod :headbang: :headbang:

Men je bil pa care. Dobra pesem :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil od vrocine deliricen sem tudi jaz tole govno gledal... Treba priznat da sta bili obe finalistki cisto v redu... Glede na konkurenco zelo v redu (kar ni ne vem kaksen dosezek)

Drugace pa zame najboljsi komad Steffi & Donald TrumpeT - zabavno, dobro odigrano in na veliko presenecenje ni blo cefursko trubastvo, kot sem se najbolj bal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70-letna Helena in GE Mario... :grrr Obup, živi obup!

Pa ta komad, ki je zmagal. Res da nisem gledal, le finalni napev sem slišal. In TO je bilo najboljše?! Še dobro, da nisem gledal od začetka. Kakšno skrompucalo je ta baba. Pa tone je mimo sekala, razen, če je že v štartu bilo mišljeno, da jih naj... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70-letna Helena in GE Mario... :grrr Obup, živi obup!

Pa ta komad, ki je zmagal. Res da nisem gledal, le finalni napev sem slišal. In TO je bilo najboljše?! Še dobro, da nisem gledal od začetka. Kakšno skrompucalo je ta baba. Pa tone je mimo sekala, razen, če je že v štartu bilo mišljeno, da jih naj... :lol1:

:hmm: Ti se pa zastopiš ! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70-letna Helena in GE Mario... :grrr Obup, živi obup!

Pa ta komad, ki je zmagal. Res da nisem gledal, le finalni napev sem slišal. In TO je bilo najboljše?! Še dobro, da nisem gledal od začetka. Kakšno skrompucalo je ta baba. Pa tone je mimo sekala, razen, če je že v štartu bilo mišljeno, da jih naj... :lol1:

Posluha pa glih nimaš,kaj :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz napovedujem Sloveniji izpad v predizboru .) Sicer želim Alenki uspeha, ampak to ni za na Eurosong!! Opera nej ostane v operi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa originalen.

Ali se je naša popevka v zadnjem obdobju sploh že prebila iz kvalifikacij v končni večer? :angry:

Da bi modeli pošiljali bolj kakovostno, ali bolje rečeno, bolj izglasovalno glasbo,

bi moral biti v pogodbi en tak aneks v drobnrem tisku:

če se ne prebiješ na končni večer, plačaš vse stroške sam.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alenka ima ful lepe gubice okrog oči in je čisto in povsem simpatična. Celo zelo seksi, če jo prav pogledaš. :wub: Ima lep glas in neko karizmo, vsaj zame. :blush:

Sicer sem navijala za Zablujeno generacijo, ki sicer ni kategorija EMA, ampak so iz Idrije. Pa še pevec Ramon je skoraj gluh in to bi pač moralo odtehtat. :D Ljubi Ramon :wub: Ne mi zamert B)

Drugače pa.... California dreaminig :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer samega spektakla nisem gledal po TV, sem pa zmagovalno pesem slišal po radiu, im moram rečt da mi je kar všeč.Želim ji veliko uspeha v Helsinkih.

Pa Lorde pozdravi, Alenka! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je lani zmagal anžejgeydežan sem bil prav presenečen nad letošnjim izborom. Pesem je zelo slušljiva in mislim da imamo dobre možnosti na Finskem :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je lani zmagal anžejgeydežan sem bil prav presenečen nad letošnjim izborom. Pesem je zelo slušljiva in mislim da imamo dobre možnosti na Finskem :D

lp

če verjameš :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem navijala za Zablujeno generacijo, ki sicer ni kategorija EMA, ampak so iz Idrije. Pa še pevec Ramon je skoraj gluh in to bi pač moralo odtehtat. :D

Sori, tale komadič od Zablujene generacije je bilo pa pravo skropucalo. Trije osnovni rifi, neki wannabe Ramonesi in punksi obenem... :doze:

Pa nič osebnega, sem risal za njih in še naslovnico za knjigo basistove punce. :) To leti na tvoj post, he B)

V glavnem, precej boljših komadov so že spravili skupaj. Tole je bilo pa :krneki: ....

Aya, bil sem v soboto na generalki, in tako obupnega sounda in ozvočenja še v življenju nisem slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EMA '07 - največje zvočno onesnaženje okolja v zgodovini človeštva do sedaj :slap:

Alter, a si bil tam? Ker si prav želim slišat od koga, ki je bil tam, kakšen zvok je bil. Ker tole je bilo sranje že po TV, kot da bi govorila voditelja iz dežele daljni sekret.

Drugače pa sta se tudi meni zdeli finalistki dosti "evrovizijski"...in se mi zdi, da sta bili obe skladbi kar ta pravi za tja. Kot sem že rekel, mi je bil pa Corleone fajn. Tako da verjetno nisem ravno 'merilo' in nek 'pravi glasbeni kritik'. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja , ozvočenje je bilo pa prav slabo , seveda od voditeljev , še najbolj od Maria , kot bi bil nekje v kewdru .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!