Skoči na vsebino

EMA 2007


Priporočene objave

Ker si prav želim slišat od koga, ki je bil tam, kakšen zvok je bil. Ker tole je bilo sranje že po TV, kot da bi govorila voditelja iz dežele daljni sekret.

Sem že napisal, obup. :doze:

Bil sem na generalki včeraj (dekwica je delala par kostumov za plesalce), pa tako slabega ozvočenja še nisem slišal. V ozadju je odmevalo, kakor da bi nabijalo pnevmatsko kladivo, rožljalo je po dolgem & počez, peli so že na posneto matrico s petjem vred (torej se je slišalo posnetek vokala plus original vokal, seveda z vsemi prehitevanji in zamudami), visoki toni so prebijali zvočni zid, nizki toni so pa povzročali izpade las na mojem, že tako ubogem, lasišču.

Skratka, bizarno. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že napisal, obup. :doze:

Bil sem na generalki včeraj (dekwica je delala par kostumov za plesalce), pa tako slabega ozvočenja še nisem slišal. V ozadju je odmevalo, kakor da bi nabijalo pnevmatsko kladivo, rožljalo je po dolgem & počez, peli so že na posneto matrico s petjem vred (torej se je slišalo posnetek vokala plus original vokal, seveda z vsemi prehitevanji in zamudami), visoki toni so prebijali zvočni zid, nizki toni so pa povzročali izpade las na mojem, že tako ubogem, lasišču.

Skratka, bizarno. :SS

Jaz pa sem bil tam na sami prireditvi in zgleda, da so zvok vseeno uspeli malo popravit od generalke. Sicer ni blo nevem kako dobro, bilo pa je prebavljivo.

Pa edini plus, ki si ga zvok sam kot tak zasluži je ta, da vse skupaj v dvorani ni bilo preglasno....tako da se je dalo normalno pogovarjati in mi ni po kuncu prireditve še nekaj ur zvonilo v glavi.

Drugač pa mnenje o sami emi.....glede na to, da bi naj bili organizatorji, od producentov, voditeljev, režiserja,...profesionalci,pa sem pričakoval vseeno kaj boljšega. Sem bil že na veliko boljših stvareh, ki so jih organizirali amaterji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal samo finalni del..sem upal in upal...in obupal...na koncu je pač zmagal favorit moje drage in tko ji morm zdej pritrjevat da ima tud moja posluh za glasbo...in ker je glavna v familiji pač ona lahko napišem samo še - zmagala je najboljša.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poslušam take opere ampak je nekak sedla v uhe drgač pa mogoče bodo pa v komisiji na evroviziji lih tisti k jim je všeč opera boh ve :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da letos ni zmagal spet kšn pedrček kot lansklet, ko bi mogla zmagat Saška :wub:

Edino pravilno je, da lani ni zmagala Saška, kaj pa noče na kolena. Anžej baje s tem nima problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino pravilno je, da lani ni zmagala Saška, kaj pa noče na kolena. Anžej baje s tem nima problemov.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:hmm: Mogoče je pa še res, nikol se ne ve :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem navijala za Zablujeno generacijo, ki sicer ni kategorija EMA, ampak so iz Idrije. Pa še pevec Ramon je skoraj gluh in to bi pač moralo odtehtat. :D Ljubi Ramon :wub: Ne mi zamert B)

Drugače pa.... California dreaminig :yea1:

Zablujena je en navajen zblojen poppunk. Skrupucalo brez primere. 4 vrstice teksta (slisal sem dve, sam sem napisal 4 da ne bom zaljiv). Petje mimo.

Da je Ramon gluh nic ne odtehta... razen mogoce razlozi, zakaj je tako zanic band (odkar vem zanj). Dva akorda ni niti za v zivo, kaj sele za na evrovizijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja , ozvočenje je bilo pa prav slabo , seveda od voditeljev , še najbolj od Maria , kot bi bil nekje v kewdru .

Pr nas u kevdru je pa čist tanartabol ozvočenje. :OK:

Domicel je dobr reku,končno ena k zna dobr pet,ne sam da rada poje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem slišal zmagovalni komad :eek: u jebote kaka bedarija, operno cviljenje na neobstoječo glasbeno podlago :slap:

nisem slišal ostalih komadov, ampak brez težav verjamem da je bilo ostalo še slabše in da je med sranjem zmagalo najmanjše sranje :lol1:

sicer pa je evrovizija cool, me moja brez težav pusti celo noč na pivo, samo da ne gledam zraven in izražam moje mnenje :grim :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ne morem verjet... v finalu smo!!! :OK:

saj ne, da sem neki fan evrovizije, ampak je pa fajn, da smo vsaj enkrat nekam prilezli...

p.s. hrvati pa niso... :devil:

p.p.s. zato pa je skoraj cel ostanek stare juge :P

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nepotrebno zapravljanje davkoplačevalskega denarja se nadaljuje,...! :(

Šlekapac hrvatom!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlekapac hrvatom!!! :kva2: :kva2: :kva2:

emmm, oni smatrajo da so vseeno v finalu

...Sve ostale republike bivše Jugoslavije pogodile su očito ukus publike te ćemo njihove nastupe ponovno gledati u subotu. Utjehu Hrvatska može imati u tome što se u finale plasirala Slovenija za koju je pjesmu napisao naš Andrej Babić.

:huh: :slap: svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm, oni smatrajo da so vseeno v finalu

:huh: :slap: svašta

Sam hrvati bodo pa vedno našli eno pot, da bodo sami s sabo zadovoljni.

Ni kaj, mi smo boljši :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem včeraj še pravočasno priletel domov in ulovil na odru Alenko ! ni kaj svetlobni efekti čista 10-ka, sploh finta z osvetlitvijo obraza z roko ! :eek: škoda edino da je pokazala finto !

drugače pa ujel tudi kratko predstavitev vseh sodelujočih, pa mi nekako vse skupaj meče na nekakšen metal kramp ! v stilu lanskih zmagovalcev ! :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. hrvati pa niso... :devil:

bemti...bi jim mogoč končn privošču...samzatokerjemojasestričnapelapress :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da na emi km prideš je drugačnost....lansk let pošasti, letos je pa zgleda opera popularna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se pa hrvati(tati)ne bojo velik sekiral,dokler je Slovenija,bo tudi tržišče kamor bojo lahko prodajal svoje estradnike,tko da se grem stavt da bojo s svojo gnilo popevko zasedal vrhove naših lestvic.Pa da ne omenjam tiste srbske krmače.Srbi so vedno korak pred Evropo;tle so popularni transvestiti(moški ki se oblačjo v ženske),srbi pa so poslal žensko,ki se oblači v moškega :lol1: :kva2: :kva1: :OK: .Kako se reče tem tipom pa ne bi vedu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srbi pa so poslal žensko,ki se oblači v moškega :lol1: :kva2: :kva1: :OK: .Kako se reče tem tipom pa ne bi vedu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!