Skoči na vsebino

ČRNA KOMEDIJA


Priporočene objave

:blink:

tisto je bil the real thing ?! :blink:

in to med delom ? :blink:

ajajajaj.......... kam gre delovna morala :doze: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

tisto je bil the real thing ?! :blink:

in to med delom ? :blink:

ajajajaj.......... kam gre delovna morala :doze: :P

Seveda ni bil the real thing. :P :P

Ampak sem se že prestrašila, da sem tako slabo odigrala, da se je videlo, da igram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zato pravim, da bi SKORAJ lahko verjel........

ce te ne bi poznal........

......... zato. :D

OK, zdaj sem pa potolažena :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni bil the real thing. :P :P

Ampak sem se že prestrašila, da sem tako slabo odigrala, da se je videlo, da igram.

Ka pridete tudi na dom? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jutri v petek 23.2.2007 imate spet priliko nas prit pogledat. Tokrat v Voličino. Ob 19ih.

čuj ti ,

kaj ti pridete v Prekmurje tudi kaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj ti ,

kaj ti pridete v Prekmurje tudi kaj :?

Čuj, če nas povabite, bomo prišli. Naš cilj je čim več gostovanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, pp, drugic eno malo bolj cistilnoprijazno obleko obleci. al´ pa oder spucite. :)

sicer pa *klap klap klap* za predstavo. :OK:

Hja, da je oder precej prašen, sem opazil šele, ko sem prvič vstal.

Smo bili navajeni, da je lastnik odra poskrbel za čistost......

Ka pridete tudi na dom? :eek:

Ja.

Za hrano in pijačo po predstavi.

Pa kaki dinar ali pa ojro za potne stroške.......

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste tudi kaj v Ljubljani? Jaz bi z veseljem plačal vstopnino, da vas vidim!

Banda solorajderska, je še kdo za to????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste tudi kaj v Ljubljani? Jaz bi z veseljem plačal vstopnino, da vas vidim!

Banda solorajderska, je še kdo za to????????

Hja......

Zadeva je takšna, kot sem jo na šaljivi način opisal malo više, ko bi bremzpenzl rad predstavo na domu.

Gremo kamorkoli, če bomo imeli (vsaj) toliko gledalcev, da se pokrijejo potni stroški, pa malica za po predstavi.

Vodilni kulturnega društva se seveda veselijo, če kakšen ojro kapne tudi v nihovo blagajno (da bomo naslednje leto imeli za ogrevanje dvorane, ko bodo vaje).

Če lahko organiziraš dvorano (ali poznaš koga, ki bi to lahko organiziral), pridemo.

Sicer pa bomo imeli danes na predstavi komisijo, ki nas bo ocenjevala in če bo vse tako, kot bi morali biti, bomo šli na Linhartovo srečanje, ki bo malo bliže LJ, če ne že čisto blizu......

In ko si že glih ti, Sym, ko boš, če boš na našem koncu, se javi kak teden prej, pa ti sporočim, kje nastopamo.

Danes smo na Vidmu pri Ptuju.

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej naslednja priložnost, da nas pridete gledat je v petek 9.3. ob 19ih v Trnovski vasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil v nočni, drugače bi se videli v Vidmu,pogledal v ''šihtarco'', pa 9. lih fraj, tako da če bo le mogoče vas pridema z ženo pogledat v Trnovsko vas. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil v nočni, drugače bi se videli v Vidmu,pogledal v ''šihtarco'', pa 9. lih fraj, tako da če bo le mogoče vas pridema z ženo pogledat v Trnovsko vas. :OK:

Upam, da bosta po predstavi počakala toliko, da se vsaj spoznamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja predstava je uspešno minila. Ali Vanga ni bil ali pa se ni upal javiti?

No, v vsakem primeru je naslednja predstava naslednjo soboto v Juršincih. Spet ob 19ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja predstava je uspešno minila. Ali Vanga ni bil ali pa se ni upal javiti?

No, v vsakem primeru je naslednja predstava naslednjo soboto v Juršincih. Spet ob 19ih.

Ne, Vange ni bilo.Sem poslal Mačici PM.Katero soboto zdaj, to (10.3.), ali naslednjo (17.3.), dobil sem različne informacije, al pa sem samo narobe razumel. :? :blink: :hmm:

V vsakem primeru pa vas pridem pogledat, ni :devil: da nebom enkrat prišel s cajtom skup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ratalo mi je.Z ženo sma si ogledala ''Črno komedijo''.Vsa čast, vsem igralcem, igra je svetovna.Želim vam še veliko uspehov pri nadaljnjem delu, le tako naprej.Vidimo se pa še sigurno,tudi na kakšni od vaših predstav.Kar lepo pridno pišite, kje pa kdaj nastopate, da vas bo lahko prišlo gledat čimveč motoristov. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

P.S.,

Predstava je res vredna ogleda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja predstava je uspešno minila. Ali Vanga ni bil ali pa se ni upal javiti?

No, v vsakem primeru je naslednja predstava naslednjo soboto v Juršincih. Spet ob 19ih.

Mačica, ti pa ko štoraš po mojem računalniku, se vsaj s svojim nickom prijavi, preden pišeš po forumu.

Pa še en lep pozdrav Vangi in njegovi boljši polovici, ter hvala za obisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, ti pa ko štoraš po mojem računalniku, se vsaj s svojim nickom prijavi, preden pišeš po forumu.

...

Jaz pa sem mislil, da sta se vženla in je pač prevzela tvoj priimek kot je v navadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!