Skoči na vsebino

ČRNA KOMEDIJA


Priporočene objave

Evo, ratalo mi je.Z ženo sma si ogledala ''Črno komedijo''.Vsa čast, vsem igralcem, igra je svetovna.Želim vam še veliko uspehov pri nadaljnjem delu, le tako naprej.Vidimo se pa še sigurno,tudi na kakšni od vaših predstav.Kar lepo pridno pišite, kje pa kdaj nastopate, da vas bo lahko prišlo gledat čimveč motoristov. :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

P.S.,

Predstava je res vredna ogleda :whistle:

Me veseli, da vama je uspelo priti, še bolj pa me veseli, da vama je bila zadeva všeč. Lepo vaju je bilo spoznati. Upam, da se tudi kdaj na cesti skupaj zapeljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo priliko, da nas pridete pogledat imate naslednjo nedeljo (1.4.) kar dvakrat.

Ob 15ih v Pesnici in ob 19ih v Šentilju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo priliko, da nas pridete pogledat imate naslednjo nedeljo (1.4.) kar dvakrat.

Ob 15ih v Pesnici in ob 19ih v Šentilju.

Popravek. Predstava bo samo v Pesnici ob 16ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo dobra novica za vse ljubljančane in okoličane. To soboto 21.4. ob 20ih nastopamo v Ljudskem vrtu v Šentvidu v Ljubljani. Upam, da pridete v čim večjem številu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem bi morala biti presenečena mačica, če bi moj priimek prevzela......

provokativno presenečena mačka ! :evilgrin: dajmo naredit red in pustimo samo normalne mačke z ostalimi pa po pesnici ! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Predvidoma zadnja priložnost letos, da si ogledate našo komedijo je jutri 27.4.2007 ob 20 uri v naši dvorani v Dražencih.

post-196-1177587196_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!