Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

slogan za prodajo skuterja:

 

kupte kupte skuter, saj boste privabili mnoge poglede motoristov in dotikov njihovih čeulou :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IgorKr IZDAJICA!!!!!  Naokoli se prevaža s skuterjem! :ninja:

 

 

čeul boš dubu :kva1:

Ka pa slikovno gradivo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej se motorji pospravljajo, kot skuterji. Slednjih srečaš v poznem letu več, kot prvih. (vsaj v mojih krajih)

Sicer sem pa včeraj naročil Tucano Urbano Termoscud R062. Bo moja vožnja v poznojesenskih dneh, kar prijetna. :smoke:

No usj neki prijetnega, če je že sesalc bl tko tko  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa slikovno gradivo :glare:

 

čak mal prjatu... Take sramote mu pa ne morem narest, da bi njegovo sliko s skuterjem na forum obešal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No usj neki prijetnega, če je že sesalc bl tko tko  :OK:

Moj sesalec tak sesa, ka niti eden drujge sesalce tak ne sesa, kak moj sesalec sesa! :naughty:

tumblr_mlgc1oejat1s2yegdo1_400.gif

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ti si še bolj scartan, kot skuteraši. Oni znajo saj ravnotežje loviti... Ko smo že pri tem, upaš na Slončkovo ringarajo? Se vidimo prvega pred Merxom?

 

ja dej prid..lhka skupej štartava spodej k se z asfalta na makadam zavije ....una desna rajda ma itak že zgodovinsko poimenovanje : " analogna kilerca digitalcev"... tam smo ostali lohka bosi k pobiramo trikolesnike s tal ...ne rabmo čeulov si ga sami spustijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da gre za zajbancijo sam motorji enostavno niso uporabni, prevec trosijo, niso udobni, cele probleme imas z menjalnikom in sklopko (se en drag kos za popravljat), treba samo pocakat da dozorite in se zacnete zavedat, da je maxi skuter prava odlocitev v teh casih.

 

Sam sem razmisljal ali bi vzel T-maxa ali gs500, pa zaradi financ zal pristal na tej stari japonski pizdariji.

Naslednji nakup bo nedvomno avtomatski menjalnik, mogoce kaka gilera GP 800 al pa burgman.

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje skuterist, kot da imam ombrophobio. So kar izginili tile težki motoristi po prvih jesenskih kapljicah. Nikjer jih ni več videti, kot da bi se v zemljo pogreznili. Verjetno jih je strah pred težo kapljic pregnal. :grim

Kljub temu pa vseeno pohvale tistim, ko vstrajajo in so me ta vikend povabili zraven na "furo". :closedeyes: Seveda... le v primeru da NE BO deževalo.  :yes: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da gre za zajbancijo sam motorji enostavno niso uporabni, prevec trosijo, niso udobni, cele probleme imas z menjalnikom in sklopko (se en drag kos za popravljat), treba samo pocakat da dozorite in se zacnete zavedat, da je maxi skuter prava odlocitev v teh casih.

 

Sam sem razmisljal ali bi vzel T-maxa ali gs500, pa zaradi financ zal pristal na tej stari japonski pizdariji.

Naslednji nakup bo nedvomno avtomatski menjalnik, mogoce kaka gilera GP 800 al pa burgman.

 

večja je zajebancija več je resnice v njej ...

največja slabost skuterjev je ravno tisto , kar skuteristi kujejo v nebo - brezsstopenjski menjalnik / variomat ...pri tem nimaš nikakršnega nadzora pri speljevanju ...

pa na skuterju bi mel skoz občutek kot da mi bo j***a nekam potegnil...

 

Raje skuterist, kot da imam ombrophobio. So kar izginili tile težki motoristi po prvih jesenskih kapljicah. Nikjer jih ni več videti, kot da bi se v zemljo pogreznili. Verjetno jih je strah pred težo kapljic pregnal. :grim

Kljub temu pa vseeno pohvale tistim, ko vstrajajo in so me ta vikend povabili zraven na "furo". :closedeyes: Seveda... le v primeru da NE BO deževalo.  :yes:

 

zanimivo je videti - nič -ko je res naliv se z motorji peljemo domov in nimamo težav z oviralci / skuterji ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo je videti - nič -ko je res naliv se z motorji peljemo domov in nimamo težav z oviralci / skuterji ...

To mogoče ti in še eno par, ko ste v resnici po duši skuteristi, samo to previdno skrivate, da drugi motoristi ne izvedo. Zato ste pa tudi tako glasni v tej temi. :grim

Drugače pa se skuteristi vozimo po omejitvah v vseh vremenskih razmerah, če se pa kakemu ombrofobu mudi domov pred dežjem in nas vidi kot "oviro", mu pa mi nismo krivi. :whistle: Torej danes PREVIDNO, saj vremenska napoved ni preveč dobra.  :grrr 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mogoče ti in še eno par, ko ste v resnici po duši skuteristi, samo to previdno skrivate, da drugi motoristi ne izvedo. Zato ste pa tudi tako glasni v tej temi. :grim

Drugače pa se skuteristi vozimo po omejitvah v vseh vremenskih razmerah, če se pa kakemu ombrofobu mudi domov pred dežjem in nas vidi kot "oviro", mu pa mi nismo krivi. :whistle: Torej danes PREVIDNO, saj vremenska napoved ni preveč dobra.  :grrr

 

da ne bom lagal - je v garaži avtomatik ..targa ..s težkim srcem seveda a me tolaži to , da je bil testni motor v tomosu ..pa da je narejen za ameriško tržišče ..pa števc v miljah... in je v garaži samo zato , da ga ni kak blesav skuterist kupil pa da bi ga zgonil...že konstruiram nosilce za na steno ...

edina opcija , ki si jo moja hči omisli pa da ni čisti motor  - vespa na prestave... drugega pri meni ne boš videl...še tisto zimo ko sem prezimil en skuter v garaži je vse plesnivo ratalo... pa pol spomlad ni hotu vžgat ..jajca ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol sem vesel,ko se vozim po Evropski skupnosti,da mi ni treba skoz mislit v kateri brzini je.(sem slišov,da si ene lučke montirate... c c c c)

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol sem vesel,ko se vozim po Evropski skupnosti,da mi ni treba skoz mislit v kateri brzini je.(sem slišov,da si ene lučke montirate... c c c c)

 

čak mal stari...a ti to o teh lučkah  govoriš o motorjih al švabih pa japancih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gusar, sem slišal, da zraven teh lučkic s sabo vozijo plonkič listke kako menjavati. Zato pa se nikoli ne pozdravijo na cesti, ker nimajo časa. :whistle:

 

Drugače pa sem danes srečal enega mokrega motorista, katerega obrazna mimika je izgledala približno takole (mokro, jezno in prestrašeno):

angry-wet-cat.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje skuterist, kot da imam ombrophobio. So kar izginili tile težki motoristi po prvih jesenskih kapljicah. Nikjer jih ni več videti, kot da bi se v zemljo pogreznili. Verjetno jih je strah pred težo kapljic pregnal. :grim

Kljub temu pa vseeno pohvale tistim, ko vstrajajo in so me ta vikend povabili zraven na "furo". :closedeyes: Seveda... le v primeru da NE BO deževalo.  :yes:

Se povsem strinjam - skuterji so v marsikaterem pogledu nadgradnja, to se posebaj velja v slabih vremenskih razmerah.

 

Kaj se zgodi ce na previsokih obratih zanižaš brzino na spolzkem voziscu? Tako je, pogonska guma zablokira in *74% takih napak se konča slabo. Skuterji so to hibo elegentno rešili.

(vir: Statisticni urad Republike Slovenije)

 

Kot drugo so pnevmatike na skuterjih manjse; se pravi cenejse in varnejse, ker je moznost zdrsa nizja zaradi manjse povrsine.

(vir: www.dunlop.com/racetyre_compare.html )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se povsem strinjam - skuterji so v marsikaterem pogledu nadgradnja, to se posebaj velja v slabih vremenskih razmerah.

 

Kaj se zgodi ce na previsokih obratih zanižaš brzino na spolzkem voziscu? Tako je, pogonska guma zablokira in *74% takih napak se konča slabo. Skuterji so to hibo elegentno rešili.

(vir: Statisticni urad Republike Slovenije)

 

Kot drugo so pnevmatike na skuterjih manjse; se pravi cenejse in varnejse, ker je moznost zdrsa nizja zaradi manjse povrsine.

(vir: www.dunlop.com/racetyre_compare.html )

 

jap..tudi fizikalni zakoni se s časom spreminjajo....

 

drgač pa : možnost akvaplaninga !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!