Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Danes je tako močno deževalo, da je voda stala na cesti, a to pač ni ovira za skuteriste. B)

Se pa zdaj že umirja zadeva, tako da počasi motoristi lahko pogledate nad okno, mogoče celo stopite na zrak. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je tako močno deževalo, da je voda stala na cesti, a to pač ni ovira za skuteriste. B)

Se pa zdaj že umirja zadeva, tako da počasi motoristi lahko pogledate nad okno, mogoče celo stopite na zrak. :whistle:

Seveda,saj imate poden kot čoln :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se vam vidi na ovinkih...zavijate ko costa concordia...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavijanje, ravnotežje.... a si lahko bolj izviren :BUA:

 

vovivunk rajda krivina saj je vseeno kaj bi napisal ...zavijanje krivljenje motoviljenje po prejšnjih artiklih ..vseeno kaj se napiše ...skombiniraj tebi najbolj pesniško varianto...

 

sam zanč je pa moja tolk padla mem enga s skuterjem k se ni nikamor zmigal , da mu je zarisala uno rjavo črtico .... če ne bi videl - na besedo ne bi verjel ... :lol1:

 

aja a si si pogledal tista dva linka z google maps ? no tisto vmes bomo enkrat šli peljat ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja a si si pogledal tista dva linka z google maps ? no tisto vmes bomo enkrat šli peljat ... :OK:

Se bojim, da mi ne boš mogel slediti. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Če nebi bil vezan na pogodbo, bi že zdavnaj zamenjal hitro kvarljivo in tezko vodljivo R1 za T-maxa"

- Valentino Rossi, 2013

 

"Žal zaradi financ ostajam pri motorjih z ročnim menjalnikom. MotoGP tekmovanja so le odskočna deska do novega Burgmana"

- Jorge Lorenzo, 2012

Tole pa ne slišijo radi :D  ,da bi se svetovni prvaki raje vozili s skuterji kot z motorji, ma sigurno baba čula baba rekla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenga sesauca na cest...banda skrivaska...

No ja, saj tudi motorista nisem nobenga srečal je pa res bila bolj kretka furca B) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si mel postrižene nohte al si ga popraskal :P

Skuteristi vedno urejeni po PS(pravilo službe iz bivše jna) :whistle: pa seveda gentelmeni od vrha do tal :whistle:  :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet kakšna foušarija nastaja tu zaradi ubogih motociklistov ki se še v letu 2013 matrajo z ročnimi menjalniki in slabim oprijemom gum.

Pač sprijaznit se je treba da maxiskuterji so prihodnost.

:worship:  :worship:  :worship: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da mi ne boš mogel slediti. :closedeyes:

 

 

....  :lol1: :lol1: :lol1:

 

 

 

 

ps.

.... spet eden .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteristi vozimo več ali manj strogo po idealni liniji na svojem pasu (varno, varčno, idealna hitrost, ... ), kot se to spodobi. Motoristi pa letate po dveh pasovih, kot če bi bila cesta vaša. Potem ste pa pametni, kako se znate nagibati ...khm... ne, ne veste! :grrr Tudi za vas je namenjen en pas. :grim

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteristi vozimo več ali manj strogo po idealni liniji na svojem pasu (varno, varčno, idealna hitrost, ... ), kot se to spodobi. Motoristi pa letate po dveh pasovih, kot če bi bila cesta vaša. Potem ste pa pametni, kako se znate nagibati ...khm... ne, ne veste! :grrr Tudi za vas je namenjen en pas. :grim

 

 

.... u bistvu imaš res skor vse prav ... :OK:

 

....razen mogoče ... ???? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da mi ne boš mogel slediti. :closedeyes:

 

to samo zato ker moped nima rikverca ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se skuteristi ne pozdravljajo med sabo..? Hja, kakšno zvezo pa imajo skuteraši z motoristi... Edino, da imajo dve kolesi in balanco. Sem enkrat pozdravil enega velikoskuteraša (ali kako si že rečejo..), pa je model tako zabodeno gledal, da sem mislil, da bo direkt v grabn zapeljal... Tako, da jih načeloma ne pozdravljam. Pa se naj vrnem nazaj na zastavljeno vprašanje, zakaj se ne pozdravljajo med sabo... ker se dnevno srečajo na kofetu. Kam dlje se pa itak ne upajo. Mauti, tiho bodi. Ti si izvzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čeul.... u skuter.....  :krneki:   :P

Samo boš ga potem ti čistil! :glare:

 

Jaz se praviloma na daljših poteh pozdravljam. Na relacijah recimo trgovina, služba, kava, trening, itd pa ne. Zdaj če tisti na drugem vozilu odzdravi ali ne, pa je pač odvisno od njega. Včasih me s pozdravom prehitijo, nekateri pa gledajo kot kozel v nova vrata, ko jih pozdravim (kot motofrik pravi). Ljudje smo si pač različni. Mene so vzgajali, da se pozdravlja, če pa že ne, se je pa lepo odzdraviti v primeru, da te drug pozdravi. Tu je razlika! Huje je neodzdravljanje, kot nepozdravljanje. Kaj sem zdaj napisal?!? :blink: :?:book: .... aha.... štima. ^_^

Skratka če se ne pozdravite ni nič narobe, če se ne odzdravite, pa si ga pač pojdite podaljšat, da boste lažje živeli in se začeli na cesti odzdravljat. :yes:

 

Aja... opozorilo skuteristom! Ker so vremenske razmere ugodne, se motoristi spet vozijo po dveh ali treh pasovih, ko mislijo, da znajo nagibat. :grim Previdno na cesti! ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo boš ga potem ti čistil! :glare:

 

Jaz se praviloma na daljših poteh pozdravljam. Na relacijah recimo trgovina, služba, kava, trening, itd pa ne. Zdaj če tisti na drugem vozilu odzdravi ali ne, pa je pač odvisno od njega. Včasih me s pozdravom prehitijo, nekateri pa gledajo kot kozel v nova vrata, ko jih pozdravim (kot motofrik pravi). Ljudje smo si pač različni. Mene so vzgajali, da se pozdravlja, če pa že ne, se je pa lepo odzdraviti v primeru, da te drug pozdravi. Tu je razlika! Huje je neodzdravljanje, kot nepozdravljanje. Kaj sem zdaj napisal?!? :blink: :?:book: .... aha.... štima. ^_^

Skratka če se ne pozdravite ni nič narobe, če se ne odzdravite, pa si ga pač pojdite podaljšat, da boste lažje živeli in se začeli na cesti odzdravljat. :yes:

 

Aja... opozorilo skuteristom! Ker so vremenske razmere ugodne, se motoristi spet vozijo po dveh ali treh pasovih, ko mislijo, da znajo nagibat. :grim Previdno na cesti! ^_^

 

MP3500.... jaaz bi jih sam sščeulal.... use skuteriste :P

 

 

ps. Kje se kupi ta MP3, v Bigbangu?  :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, v nečem pa ima MP3500 prav.. -pozdravljanje je olika, odzdrav dolžnost. Sem že nekje napisal, da poleti pozdravljam le motoriste in katere poznam na sesalcih. Ko se začne hladno vrele, pa vsakega. Tudi na mopedu. Če ti gre model, pa čeprav na Avtomatiku, v deževnem in hladnem vremenu (lahko tudi snegu) na motor, že ni kar tako. Pičkice pa itak septembra že pospravijo dvokolesnika. Pa naj bo to skuter, moped ali motor. Tam nekje maja si pa upajo odkriti plahto z njega. Potem pa stokanje, ne vžge, kaj sedaj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se vam vidi na ovinkih...zavijate ko costa concordia...

:lol1:

 

Vsi se pozdravljamo, nima veze skutr gor skutr dol. :D

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!