Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Kje ste motoristi ?

Danes ni bilo nobenega na relaciji med Koprom in Grosupljem  :BUA: ,tako bi se mi lahko odkupili z kavico a od vas nič  :BUA:

Mi pa se ne damo. Štart v Kopru ob 8:15 termomometer je kazal 4°C , Ljubljana megla -1°C...... povratek na obalo sončen + 12 °C .  :grim

lej ..čez vikend smo vso to brezprestavno plastiko zbrcal v zasnežene grabne zdej bote pa sikal k ste dva dni rabl da ste se ven skobacal ..

http://www.motosvet.com/tabla/topic/39147-mamutovanje-2015/page-14#entry2149777

ceu viken se ni vidlo skuterof smo v petek vse popucal...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ..čez vikend smo vso to brezprestavno plastiko zbrcal v zasnežene grabne zdej bote pa sikal k ste dva dni rabl da ste se ven skobacal ..

 

ceu viken se ni vidlo skuterof smo v petek vse popucal...

 

"Kot vedno. " Nikoli niste znali narediti dela kot je treba :BUA: . Enako velja z vašo vožnjo na cesti in izbiro vozila     :SS     :SS  :SS  . Sam kažin delate in nič prav :fyou:​ .

 

Kol med špice  :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kot vedno. " Nikoli niste znali narediti dela kot je treba :BUA: . Enako velja z vašo vožnjo na cesti in izbiro vozila     :SS     :SS  :SS  . Sam kažin delate in nič prav :fyou:​ .

 

Kol med špice  :grim  :grim

:lol1: bmflar.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kot vedno. " Nikoli niste znali narediti dela kot je treba :BUA: . Enako velja z vašo vožnjo na cesti in izbiro vozila     :SS     :SS  :SS  . Sam kažin delate in nič prav :fyou:​ .

 

Kol med špice  :grim  :grim

kaj nardi plastičninizkokolesnik iz človeka, čisti primer :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kot vedno. " Nikoli niste znali narediti dela kot je treba :BUA: . Enako velja z vašo vožnjo na cesti in izbiro vozila     :SS     :SS  :SS  . Sam kažin delate in nič prav :fyou:​ .

 

Kol med špice  :grim  :grim

lej jst sm upal da se bote do nedelje vn skopal da bo še nazaj grede kej žura..pol pa sam dougčas pa nobenga dela po poti...smo se moral na pasulj umes ustavt da smo nekak cajt zabil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študiram, da bi tega Maxiskunterista preselil ke u politične teme. Tam zmeri nekaj ustavlamo, ta pa zmeri ene kole špič.
Bo merbet kešn efekt, tle ga reveža itak ne mormo resno jemat. 
Drugič prosm de ga bl nežn čeulate!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študiram, da bi tega Maxiskunterista preselil ke u politične teme. Tam zmeri nekaj ustavlamo, ta pa zmeri ene kole špič.

Bo merbet kešn efekt, tle ga reveža itak ne mormo resno jemat. 

Drugič prosm de ga bl nežn čeulate!

pelij ga domov :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelij ga domov :kva2:

pa še futra nej ga zalego skuteraško...pa naj se mu še namnoži.. .. :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še futra nej ga zalego skuteraško...pa naj se mu še namnoži.. .. :lol:

  :kva1:  :kva1:  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj pa bi nam še kuhali in pijačo nudili.  :OK:  Ne pa ne bomo.....mi se z vami družili.... :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj pa bi nam še kuhali in pijačo nudili.  :OK:  Ne pa ne bomo.....mi se z vami družili.... :grim

ti prnes klobase, pršuta, sira, olive pa mau kruha, nam postaviš na mizo, skuteristi boste pa mel čast gledat nas s 5 metrov ... pa nč bližje pridet :angry:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vas je škoda še zobotrebcev, kaj šele vseh dobrot, ki si jih naštel. 

ti pa res ne morš iz svoje variomatrne  kožice navkljub temu de si bmflar ratal???

jst ne rabm zobotrebzev ...protezo obesm na balanco pa jo itak dž opere .. tiste 3 zobe k so pa u gobcu pa s šnopcem poplaknem pa u skutr plunem ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa res ne morš iz svoje variomatrne  kožice navkljub temu de si bmflar ratal???

jst ne rabm zobotrebzev ...protezo obesm na balanco pa jo itak dž opere .. tiste 3 zobe k so pa u gobcu pa s šnopcem poplaknem pa u skutr plunem ..

 

A si zobe zgubil v srečanju z maxiscooteristi ???  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si zobe zgubil v srečanju z maxiscooteristi ???  :grrr

ne miško ... varjenje nerjavečih ovir za skuteraše z rosfraj elektrodami v nezračenem prostoru da se ni ventilator slišal okoli in  ni plastičarskovariomatrna zalega izvohala našega tajnega placa ...

 

ja bi bla možnost da b si zobe zjebal na skuterjih ....če bi mel namest plastike zapečeno svinsko kožco pa namest šraufou ocvirke ...

tko mate pa sam svinsko kožco brez zapečena ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem vrjet,kakšna neresna tema,skuteraši postajajo motoristi,politiki pičke,pičke moški itd.....vse gre u qrc  :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... skuter si bom kupu ... :(

... in to unga tamalga ...:(

... pa se bom čist počas vozu okol ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... skuter si bom kupu ... :(

... in to unga tamalga ... :(

... pa se bom čist počas vozu okol ... :)

Počasi se daleč pride. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tolažijo uni k ne znajo hitr :kva1:

Pa ravno ti boš o hitrosti, ko rad bankine pometaš. :lol:

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm moral apn4 odjavt iz prometa .. in to samo zato ker pač bobnaste bremze niso na višku učinka in sm se na ovinkih začel zaletavat skuterjem u rit kuj zatem k so me na ravnin prehitel... zdej ga pa sploh ne upam vn postaut k bi k je čist razpizden zarad mirovanja še kej nedolžnga ponesreč povozu ... prouzaprou ne ponesreč ampak zanalaš ..še kerga plastičnga "soborca" k ma tmo na očeh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!