Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Ja, ja..kar misli si. Jaz sem se pozabil, s šihta grede, spreobuti in sem kar s šihtnimi čevlji šel na motor. Železna kapica...

Se mi zdi, da je bilo danes še železo bolj čigumjasto :whistle:  tako, da ne bo hudega :P razen opeklin na nogah od lastnika železnih kapic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brijam,šišam,vadim zube.................scooteristima đabe :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brijam,šišam,vadim zube.................scooteristima đabe :grim

i pijem rakiju, skuteristima plastiku ćupam :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ma, plastika se je na skuterčkih že sama stopila pri tej vročini. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja..kar misli si. Jaz sem se pozabil, s šihta grede, spreobuti in sem kar s šihtnimi čevlji šel na motor. Železna kapica...

 

 

Brijam,šišam,vadim zube.................scooteristima đabe :grim

 

 

i pijem rakiju, skuteristima plastiku ćupam :lol:

Policaji,policaji,žandarji,.......... kje ste :bounce:  nikoli vas ni, ko vas rabimo skuteristi :grupni: ,ki smo ogroženi s strani določenih motoristov :chase:  .................kaj a sadaj sem pa tožibaba :fight2: že vidim ,da vam bom moral kar sam ventilčke iz gum pobrat :grim  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji,policaji,žandarji,.......... kje ste :bounce:  nikoli vas ni, ko vas rabimo skuteristi :grupni: ,ki smo ogroženi s strani določenih motoristov :chase:  .................kaj a sadaj sem pa tožibaba :fight2: že vidim ,da vam bom moral kar sam ventilčke iz gum pobrat :grim  :smoke:

Ti sam prid,moj motor ima past za take scooteristke.....pridš zraven,stran pa odkrevsaš :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ventilčkov se je treba skloniti, a ne? Skuterčki pa vemo, da so za penzioniste. Torej...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ventilčkov se je treba skloniti, a ne? Skuterčki pa vemo, da so za penzioniste. Torej...?

Motofrik...malo pozabljaš, da si boš kmalu nadel 6 križ,,,

...in nogo bo vedno težje dvigniti...

...no sedaj ti kar gre, ko imaš zic 68 od tal... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..točno tako. In takrat zna biti skuterček. Ali pa raje štirikolesnik.. Zaenkrat pa noga gre kar lepo čez naslon, he-he... Je še časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam prid,moj motor ima past za take scooteristke.....pridš zraven,stran pa odkrevsaš :P  :lol:

Samo ventilček bo šel pa z mano :grim  pa čeprav bolj pokrevsano :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ventilčkov se je treba skloniti, a ne? Skuterčki pa vemo, da so za penzioniste. Torej...?

Mi aktivni penzijonisti ,ki penzije ne bom dočakali smo še pa že v fit formi :drunk::worship:   ,sklonit se ni problem sploh,če ke kolo tako obrnjeno da je ventil na vrhu :grim  :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ventilček bo šel pa z mano :grim  pa čeprav bolj pokrevsano :P

Mi je pa všeč,da se še boriš,vsi scooteristi so te zapustili,tudi najbolj glasen Maxi :grrr .........baje kopuje motor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motofrik...malo pozabljaš, da si boš kmalu nadel 6 križ,,,

...in nogo bo vedno težje dvigniti...

...no sedaj ti kar gre, ko imaš zic 68 od tal... :kva1:

Mater ej zic 68 cm od tal :worship: , ta pa dvomim ,da bo sploh sedel gdaj na maxiskuterčku :hmm:  dobro da še ne ve kaj zamuja :whistle:  :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa všeč,da se še boriš,vsi scooteristi so te zapustili,tudi najbolj glasen Maxi :grrr .........baje kopuje motor :grim

Kaj ,a tazadnji vztrajnež da sem že :slap: , če se pa v te naše kraje novice izvejo šele čez ohoho časa :surrender: ,nič se moram potolažit grem na  :beer1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ,a tazadnji vztrajnež da sem že :slap: , če se pa v te naše kraje novice izvejo šele čez ohoho časa :surrender: ,nič se moram potolažit grem na  :beer1:

Če bi bil bližje tebe bi se skupaj tolažla :beer2: jah kaj češ,takšni časi so :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil bližje tebe bi se skupaj tolažla :beer2: jah kaj češ,takšni časi so :lol:

Mejduš, to bi pa blo nekaj :hooray:  pa tiste probleme, ki ne znajo plavat :fight2:  bi tud utopila :drunk:  :krneki: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...pi*da... kaj je skuteristov zmnjkalo?!?... že full cajta niste kerga sčeulal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do ventilčkov se je treba skloniti, a ne? Skuterčki pa vemo, da so za penzioniste. Torej...?

Sm mislu da mu kej druzga nardite ko se mora sklont :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, šparajte čevlje. Še teden dni, pa se večina skuterčkov pospravi v garaže. Večina.. Mavti in še nekaj se jih ne boji mraza. Še je upanje za njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, šparajte čevlje. Še teden dni, pa se večina skuterčkov pospravi v garaže. Večina.. Mavti in še nekaj se jih ne boji mraza. Še je upanje za njih.

Mavti je motorist pod krinko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej se motorji pospravljajo, kot skuterji. Slednjih srečaš v poznem letu več, kot prvih. (vsaj v mojih krajih)

Sicer sem pa včeraj naročil Tucano Urbano Termoscud R062. Bo moja vožnja v poznojesenskih dneh, kar prijetna. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ti si še bolj scartan, kot skuteraši. Oni znajo saj ravnotežje loviti... Ko smo že pri tem, upaš na Slončkovo ringarajo? Se vidimo prvega pred Merxom?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!