Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

ČEUUUUUUUUL U SKUTEEEEER ... pa palco med šprikle :krneki:

Maus palce za med šprikle ,kolkr vem mi uporabljamo.A si hotu povedat, da vsakemu svoje. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... poleg obvladovanja umetnosti prestavljanja, mora človek imeti tudi malo občutka, kdaj je treba prestaviti gor ali dol. Skuteristi pa ne obvladajo ne enega, ne drugega. Še malo, pa si bodo začeli montirati stranska kolesa, ko ne bodo znali držati ravnotežja. Aja... -saj že obstaja takšen skuterček, na tri kolesa... To je kot pri otrocih. Ko se učijo voziti, imajo tricikel, ker še nimajo ravnotežja. Ko bvladajo to, dobijo bicikelček brez stranskih koles brez prestav. Ko so malo večji, pa še na prestave. Nekaj takšnega je tudi pri motorjih. Nekateri nikoli ne obvladajo kakšne teh veščin, pa ostanejo na srednji stopnji.....ali celo na prvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik, če ti znaš loviti ravnotežje teže motorja medtem ko stojiš v križišču še ne pomeni, da obvladaš. :grrr

Se jaz peljem po totalno blatnem obvozu z sopotnikom kot car, medtem ko ti loviš ravnotežje s svojimi koleni. :grim

Drugače pa zakaj bi prestavljali, če napredni ljudje poznamo avtomatiko. :whistle:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pred kratkim v gornji Radgoni na sejmu na nedeljo, ko je veselo padal dež. :whistle:  Pa gledam kam bi parkiral pa mi redar maha kar sem kar sem tam pa legendarni apn4 :hooray: , ki pa je bil tudi edini motor tistega dne  ostali motoristi le kje ste bili :hmm:  je bilo velikih igračk za videt dosti :worship: ,sem komaj utegnil oditi domov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČEUUUUUUUUL U SKUTEEEEER ... pa palco med šprikle :krneki:

Ta je pa glasen pa še vse je pomešal ,da ni slučajno preveč :beer1:  :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500..čakaj malo...'s sopotnikom'??? No, kaj delata v tistih grmih ob njivah, me nekako ne zanima.... Jaz imam zadaj raje sopotnico. Pa lepše poti ubirava. Ob dveh dedih na motorju, se takoj spomnim na Blue ostrige v Policijski akademiji...

Mavti.. na sejmu si kar prav ugotovil, APN4 je precej bolj motor, kot vsi skuterji skupaj... Ko že sprašuješ, kje smo bili ostali.. Ja, veš kako je... nekateri se peljemo malo dlje, kot 100 kilometrov....

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca,  par dni ne pogledaš na forum pa dlih tjede naj bl teče debata sm vrgni na zaustanku, bo šev cev večir, da si pridem not :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Ja, veš kako je... nekateri se peljemo malo dlje, kot 100 kilometrov....

No ja :P  kaj pa prejšnjo nedeljo je bilo točno 869,9 kilometrov a to že velja :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja :P  kaj pa prejšnjo nedeljo je bilo točno 869,9 kilometrov a to že velja :D

..ti rečem, nekaj bo iz tebe. Prvega te vidim v Celju, zdaj poveš da delaš take ture... ti si že napol motorist. Samo šaltat se še naučiš, pa bo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Drugače pa sem danes srečal enega mokrega motorista, katerega obrazna mimika je izgledala približno takole (mokro, jezno in prestrašeno):

angry-wet-cat.jpg

Pa, da ga takrat še prehitiš, ja nič gotof je :naughty: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj jih mnogo govori ,da nekaj bo iz mene ratalo :P  samo ta čudna glava moja nekaj kvari povprečje :slap:  bo treba zdravit se :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj jih mnogo govori ,da nekaj bo iz mene ratalo :P  samo ta čudna glava moja nekaj kvari povprečje :slap:  bo treba zdravit se :whistle:

 

 

... čeul .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtisveca, trda metoda učenja... :surrender:

 

 

.... stari, verjem, da nam boš enkrat za vse tole hvaležn ....  :lol1: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500..čakaj malo...'s sopotnikom'??? No, kaj delata v tistih grmih ob njivah, me nekako ne zanima.... Jaz imam zadaj raje sopotnico. Pa lepše poti ubirava. Ob dveh dedih na motorju, se takoj spomnim na Blue ostrige v Policijski akademiji...

Mavti.. na sejmu si kar prav ugotovil, APN4 je precej bolj motor, kot vsi skuterji skupaj... Ko že sprašuješ, kje smo bili ostali.. Ja, veš kako je... nekateri se peljemo malo dlje, kot 100 kilometrov....

Pa če že "picidlakamo", je šlo/gre za sopotnico na in ob skuterju. Se mi ni treba v koruzi skrivat.  :whistle: Drugače pa se moj skuterček v prej omenjenem primeru na tvojega po.erje.  B)  Pa še čisti čevlji mi ostanejo, katerih bi mi bilo škoda zalučat v blatnega motorista.  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..veš, nekateri imamo motorje za po asfaltu in lepem makadamu. Za v drek se pa itak ve, kaj je... Čeprav ti nekako ne verjamem tega o vožnji po nekem hudem blatu. Mogoče po ravnem...  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar privoščim en tak obvoz, da boš se naučil ceniti in spoštovati raznolikost. 

Za v drek se pa itak ve, kaj je... 

Drugače pa ni vprašanje kaj je za v "drek" ampak kaj bi v "dreku" ostalo.  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa  dejte  no  ne  se  kurcit  kolk  kdo  prevozi  in  kako  važno  je  da  je  fajn. mp  3500  dej  navadi  se  vozit  motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet kakšna foušarija nastaja tu zaradi ubogih motociklistov ki se še v letu 2013 matrajo z ročnimi menjalniki in slabim oprijemom gum.

Pač sprijaznit se je treba da maxiskuterji so prihodnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar privoščim en tak obvoz, da boš se naučil ceniti in spoštovati raznolikost. 

Drugače pa ni vprašanje kaj je za v "drek" ampak kaj bi v "dreku" ostalo.  :D

Glej, v drek (njive in blato) se me podajama, le zakaj bi se.. Kar pa se tiče obvozov.. ja, jih je že bilo nekaj, po sili razmer. Iz Foče proti Nevesinju, ali pa ko so nekaj razkopavali v okolici Sarajeva... cesta v klanec, sveže nasut šoder ki se fajn ugreza... Poskusi, mi smo ga vsi prevozili. Skuterčke so pa porivali. Le zakaj, ko pa so tako oh in sploh.

Aynach. zdaj pa brez heca: ti pač motor ne sede in si bolj za skuter. Ko ga boš kupila, uživaj na njem. In še vedno trdim, da skuter ni za moške. Če gremo malo v začetke skuterjev -pramama Vespa je bila narejena prav z namenom, da nanjo lahko sede ženska s kiklo. In še vedno trdim, da je Vespa edini pravi skuter. Originalna, ne te avtomatiki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet kakšna foušarija nastaja tu zaradi ubogih motociklistov ki se še v letu 2013 matrajo z ročnimi menjalniki in slabim oprijemom gum.

Pač sprijaznit se je treba da maxiskuterji so prihodnost.

Kere tabletke ti papaš :P

 

Jebemtisveca, trda metoda učenja... :surrender:

A le ta učinkovita :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!