Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

motofrik, seveda si prevozil, ker imaš v genih nekaj skuterista, ostali so pa bili motoristi pod krinko skuterista, da si pač ne bi delali take sramote. Drugače pa so eni pač moški ko kuhajo, umivajo perilo, čistijo stanovanje, eni pa moškost iščejo v motorjih, ko je drugje ne najdejo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet kakšna foušarija nastaja tu zaradi ubogih motociklistov ki se še v letu 2013 matrajo z ročnimi menjalniki in slabim oprijemom gum.

Pač sprijaznit se je treba da maxiskuterji so prihodnost.

Skuterji so že nekaj časa sedanjost.Ampak na žalost so še vedno najdejo neki tipi,ki še živijo v preteklosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet kakšna foušarija nastaja tu zaradi ubogih motociklistov ki se še v letu 2013 matrajo z ročnimi menjalniki in slabim oprijemom gum.

Pač sprijaznit se je treba da maxiskuterji so prihodnost.

Pejt s skuterjem vozt motokros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC, ti ljudje so bolani. Kakšni trajni invalidi, težki diabetiki, kakšne organske okvare, duševne motnje, itd. Kar na drugem vidiš, lahko na sebi čakaš. Pomeni tudi, da si ti sam potencialen skuterist, če boš seveda napredoval s časom.  :closedeyes:

 

Žan96, a si že videl kakega čoperja na motokros stezi? Za motokros so pač posebni dvokolesniki, na cestah pa pač skuterji prevladajo. :smoke:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtisveca, trda metoda učenja... :surrender:

 

noup..to je srednjetrda..trda je gojzar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan96, a si že videl kakega čoperja na motokros stezi? Za motokros so pač posebni dvokolesniki, na cestah pa pač skuterji prevladajo. :smoke:

Ne nism. Skuter je prihodnost in sedanjost za obalo, skok do lokalnega bifeja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da so šli vsi skuteri gledat tist odsek ki ga še google maps noče vrisat ...supr jutr mamo še frej ceste...u nedelo ponoč jim bomo pa pustil de se mal hvaljo kako so se po dežju domov pelal..sam ne bojo povedal de so šli v petek od doma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je spet kak nov zakon v naši državi? Zadnje čase skoraj ne vidim več nobenega cestaka na cesti?! Kot da bi jim prepovedali vožnjo. No... mogoče pa jih je strah jutranje svežine ali kakšne kapljice z neba.  :whistle: 

Mimogrede, sem včeraj dal "vetra" enemu čoperistu. Upam, da ne bo imel trajnih posledic. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je spet kak nov zakon v naši državi? Zadnje čase skoraj ne vidim več nobenega cestaka na cesti?! Kot da bi jim prepovedali vožnjo. No... mogoče pa jih je strah jutranje svežine ali kakšne kapljice z neba.  :whistle:

Mimogrede, sem včeraj dal "vetra" enemu čoperistu. Upam, da ne bo imel trajnih posledic. :ninja:

 

Uuuuuu hudo, a to s pomožnim koleščkom ali brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomagal sem si z močnejšo desno nogo. B)

Pa si mel postrižene nohte al si ga popraskal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si mel postrižene nohte al si ga popraskal :P

Pa z nogo sem si pomagal tako, da sem se poganjal. Sem pridobil nekaj na hitrosti. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa z nogo sem si pomagal tako, da sem se poganjal. Sem pridobil nekaj na hitrosti. :krneki:

No zdej pa že mene zanima kako gre to....... :kva1: ......kaj mi daš za en krog :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2, če se kdaj kje srečava, ni problema. :yes:

 

Haha.... me je danes med opazovanjem mojega skuterja kolega vprašal: "Kje se pa tu vrečke menjajo?" :lol:

Sem mislil, da počim od smeha. :)

Moj odgovor je bil, da se naj ne heca, da ima moj skuter že HEPA filter! :grim

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2, če se kdaj kje srečava, ni problema. :yes:

 

Haha.... me je danes med opazovanjem mojega skuterja kolega vprašal: "Kje se pa tu vrečke menjajo?" :lol:

Sem mislil, da počim od smeha. :)

Moj odgovor je bil, da se naj ne heca, da ima moj skuter že HEPA filter! :grim

 

jst sm pa mislu de je mislu vrečke za bruhat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Če nebi bil vezan na pogodbo, bi že zdavnaj zamenjal hitro kvarljivo in tezko vodljivo R1 za T-maxa"

- Valentino Rossi, 2013

 

"Žal zaradi financ ostajam pri motorjih z ročnim menjalnikom. MotoGP tekmovanja so le odskočna deska do novega Burgmana"

- Jorge Lorenzo, 2012

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenga sesauca na cest...banda skrivaska...

jaz se ne vozim s skutrejem, če je preveč sonca,kaj šele, da bi se vozu po dežju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se ne vozim s skutrejem, če je preveč sonca,kaj šele, da bi se vozu po dežju :grim

 

a pol maš sesauc u garaž sam zato da več kufetou pokasiraš ....   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!