Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Kmet2, tu je ne boš našel. Velja tudi za ostale. Iščite jo doma saj to je samo podaljševanje agonije.  :yes:  Simptomi so jasni in značilni: brezvezen, ponavljajoč in nedomiselni humor, visoko zanikanje nemotoričnosti, sla po velikih moških igračah, strmenje k pasjemu položaju, jeza, laganje samemu sebi, itd. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500, z vsem spoštovanjem, ampak daj si še enkrat preberi naslov teme... Vidim da si jemlješ k srcu tole naše čevljanje in ostale stvari.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, tu je ne boš našel. Velja tudi za ostale. Iščite jo doma saj to je samo podaljševanje agonije.  :yes:  Simptomi so jasni in značilni: brezvezen, ponavljajoč in nedomiselni humor, visoko zanikanje nemotoričnosti, sla po velikih moških igračah, strmenje k pasjemu položaju, jeza, laganje samemu sebi, itd. :whistle:

Prov Dr. Rugelj........... ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motozajebant, če gre na tvoj račun, si jemljem k srcu? :lol: Meni kažete naslov, sami pa ga očitno ne razumete. :rolleyes:

Kmet2, ni problema, drugič spet.  :D

 

ps.

Samo drugič moraš imeti napotnico!

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500 me je pozdravil,hvala :notworthy: zdej nč več s čeuli do zmage.............AK47 je zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kremenčeu pesk u variomat!!!!!

prouzaprou ne rabmo ..  če nekej ropota po skuterju - vodna pumpa? ma ne to so sam valčki zjebani u variomatu ... po pa čez par kilometrov pokuka blajerca mal skoz blok ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motozajebant, če gre na tvoj račun, si jemljem k srcu? :lol: Meni kažete naslov, sami pa ga očitno ne razumete. :rolleyes:

Kmet2, ni problema, drugič spet.  :D

 

ps.

Samo drugič moraš imeti napotnico!

 

MP3500, v parih postih se vidi da si se vžgal :P

 

ps. jst sem se dons pelu in meu čevlje prštimane da vas sčeulam  :kva2:    sam ni blo nobenga od vaših, kljubb temu da se menda v vsakem vremenu vozite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa danes vsi motoristi-skuteristi vabljeni k meni domov. Je treba 10 kubikov zložit. ;-)

No zdej se pa vidi ,da ste sami invalidi :P

 

10kubikov razžagam,razcepim in zložim sam v enem dnevu.... .) ......sam morm met res dobr dan :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne more biti vsak kmet. Drugi pač druge stvari obvladamo z rokami, malo bolj natančne in spretne. In to vsak dan, ne samo ob "dobrih" dnevih. :yes:

Ob tem pa znamo še stvari, ki jih vsak kmet zna. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne more biti vsak kmet. Drugi pač druge stvari obvladamo z rokami, malo bolj natančne in spretne. In to vsak dan, ne samo ob "dobrih" dnevih. :yes:

Ob tem pa znamo še stvari, ki jih vsak kmet zna. :grim

 

Slabo ti to obvladaš... Če bi blo temu res tko, bi lahk imel taprav motor s sklopko :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne more biti vsak kmet. Drugi pač druge stvari obvladamo z rokami, malo bolj natančne in spretne. In to vsak dan, ne samo ob "dobrih" dnevih. :yes:

Ob tem pa znamo še stvari, ki jih vsak kmet zna. :grim

Superman :worship:  na scooterju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kremenčeu pesk u variomat!!!!!

Ne ga srat ,ti ne veš kako je ta zadeva trda, pa kako grdo riblje če ga prav malo dobiš v oči :closedeyes: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej se pa vidi ,da ste sami invalidi :P

 

10kubikov razžagam,razcepim in zložim sam v enem dnevu.... .) ......sam morm met res dobr dan :lol:

Samo dan je vsak dan krajši :whistle:  tako da ........pa še sobota je... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Tisto je že delo. Sem raje, da motor sam dela. ;)

Pravilno, tehnika v službi človeštva :notworthy:  :notworthy:  in ne obratno :worship:  :worship: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste že pospravili skuterje, pičkice...? Danes je bil prečudovit dan, pa sem skočil v Louisa. Zjutraj megla, v Beljaku dež, nazaj grede pa dokaj suha cesta. V vseh 250 kilometrih nisem videl enega sesalca, motorjev pa kar precej. Menda se ne ustrašite že parih kapelj in meglice... Moram pa priznati, da sem rokavice brez prstov menjal za takšne s prsti. Ampak so perforirane. Sem kupil nove čevlje in stare dal v torbo, če srečam skuterčka. Jebelacesta... nobenega kandidata za čevljanje ni bilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, motofrik! :grrr Dosti motoristov je bilo zato, ker so si želeli še zadnjič to leto vsesti na motor in igrati motoriste. Skuteristi smo toliko pošteni, da to razumemo in vam damo mir pred pospravljanjem igračk. Drugače pa ti je verjetno jasno?! Pravi motorist vztraja do 0°C oz. poledice na cesti. Skuteristi imamo to serijsko. Ostali pa samo mislite da ste motoristi, v bistvu ste pa sezonski šminkerji. :grim 

 

@Kmet2, sem raje superman na skuterju, kot kmet na motorju. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 0 stopinj... a potem pa konec? Ej, potem ste pa res pičkice... Februarja sva z mojo šla k Louisu pri -8.... edino v prste na rokah jo je zazeblo in to je to. Praviš, lovimo zadnje lepe dni.. Prav imaš, lovimo jih do 31.12., naslednji dan pa že prve lepe dni. V glavnem... a si mož, pa se vidimo na Novega leta dan pred Merxom v Celju? V nečem pa imaš povsem prav -res smo sezonski šminkerji. S tem, da pri nas sezona traja 365 dni, pičkicam pa se začne 1.5. in konča na prvi šolski dan. Sem daleč od resnice...? Ajd, še bo kakšen sončen dan, moram sprazniti zalogo starih čevljev... No... ali pa ne. Tisti, ki se sedaj še vozi s skuterjem, mogoče ni ravno pičkica. Tisti dobi poletni čevelj v čelo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj zdaj... -prideš prvega pred Merx ali ne? Ampak s svojim...  trokolesnikom. Z avtom na moto zadevo...no, ne gre. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.... je.eš avto. Svojega se dotaknem približno 1x/mesec, pa še takrat sem cel nervozen. Ne bom nič obljubil. Možnosti obstajajo ampak se bojim, da se potem vsi zagrejete za moj skuter, pa bom moral peš domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!