Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

men se zdi.da se je samo en skuter pelov na prikolic in pa nekaj več motorjev.Toko,da ni samo ena resnica,ki jo ti kar naprej pišeš

 

ja sej đe prov pogledaš je bla ena sama plastika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se pa je bilo lepo vozit po dežju. Ampak nobenega motorista nikjer.... samo skuterji in mopedi. Ta ombrofobija je prekleta reč. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP3500, se nisva srečala...? Danes v Mariboru (Tezno) okoli desete ure....? Ker en tak me pozdravil, sem odzdravil. Belo čelado si/je imel... V glavnem, kdor še ni parkiral, ga pozdravim. Je pa bila slinasta cesta, mimo Otoka... Kaj je že tam.. nekaj na K... Kamenica..? Vedno pozabim imena krajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motofrik, moja vožnja je bila danes po domačem mestu tako, da nisem bil jaz v MB. Smo pa mi nekaj let nazaj, saj ko te v naših krajih vidijo na skuterju v dežju ali hladnem vremenu, bulijo kot če bi z Marsa padel. V slabem vremenu pri nas dvo-/trokolesniki stojijo doma. Samo enega tipa, ki hrano razvaža poznam, ko se vozi s skuterjem čisto vse dni v letu (še v snegu) in tudi tega sem danes srečal, ko je najbolj lilo. :) No... srečal sem še dva starejša mopedista.

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se pa je bilo lepo vozit po dežju. Ampak nobenega motorista nikjer.... samo skuterji in mopedi. Ta ombrofobija je prekleta reč. :hmm:

 

tako kot v soboto ni bilo nobenega na skuterju, medtem ko sem se jaz vozil in je deževalo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav Kmet2, v tej temi je dosti nabijanja.  :whistle:

Takšen je naslov,je pa tudi kakšen ,ki ga spregleda :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pikoli, tukaj lahk napišeš   ČEUL....U SKUTER.... :ninja:

Ne ,ne pa ne smeš a misliš ,da če eden lahko potem pa lahko vsi :nono:  :nono:  :nono:  :bum: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti, pa kaj se ti sekiraš? :closedeyes: Motoristi niso sposobni zadeti v školjko ko ščijejo, kar je prirojenu vsakemu moškemu, ne da bi zadeli skuter s čevljem. Sem zadnjič zasledil znak v motorističnem lokalu:

prepovedi-uriniranja.jpg

 

Prej bom zadel sedmico, kot fasal čevelj motorista. :yawn:

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti, pa kaj se ti sekiraš? :closedeyes: Motoristi niso sposobni zadeti v školjko ko ščijejo, kar je prirojenu vsakemu moškemu, ne da bi zadeli skuter s čevljem. Sem zadnjič zasledil znak v motorističnem lokalu:

prepovedi-uriniranja.jpg

 

Prej bom zadel sedmico, kot fasal čevelj motorista. :yawn:

 

a si ti prikriti motorist, pa hodiš v motoristične lokale? :P

 

ne no MP3500, sej te naumo ščeulal, sej veš da je vse sam hec...  :grim

 

tebe bomo sškornal  :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motozajebant, če bi se jaz na drugi strani trudil uloviti tvoj škorenj, me ne bi zadel.

 

mavti, poglej si recimo metalca, ki je privat motorist: :grrr

iQ8qqMdvUEnzt.gif

Vse jasno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motozajebant, če bi se jaz na drugi strani trudil uloviti tvoj škorenj, me ne bi zadel.

 

mavti, poglej si recimo metalca, ki je privat motorist: :grrr

iQ8qqMdvUEnzt.gif

Vse jasno. :grim

 

joj MP3500, ti pa tut nič ne veš.... To je tehnika zavaravanje suprotnika.... Najprej v tla pol pa v čelo....   in te sščeulamo pa še čelno pokasiraš :ninja: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

..... tud jest imam cenim skuteriste ..... :kva2:

.. 

.

 

 

 

attachicon.gifscooter.wmv.

.

 

 

.

hahaha .. nasmeju sm se do souz .. kaj tazga .. tale skuterist pač navajn tko parkirat ... parkrat :lol1:

 

 

ČEUUUUUL :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No o tem vam govorimo Scooteraši :lol1: sam je pa hud,baje so v sloveniji še boljši :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih ko gledam te "fail" posnetke na YouTube crkavam od smeha. Samo je 99% failov motoristov. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motozajebant, če bi se jaz na drugi strani trudil uloviti tvoj škorenj, me ne bi zadel.

 

mavti, poglej si recimo metalca, ki je privat motorist: :grrr

iQ8qqMdvUEnzt.gif

Vse jasno. :grim

 

kaj vsi metalca gledate ...poglejte nesposobnga lovilca aka skuteraš-a ....

.

..... tud jest imam cenim skuteriste ..... :kva2:

.. 

.

 

 

 

attachicon.gifscooter.wmv.

.

 

 

.

to ma zihr bmw c 650 gt .. k ma tak bl športn stil parkiranja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm..na današnji furi sem srečal edino poštarja na Tomosu in dva s stransko prikolico. Aja, pa avtošola je bil en motor. Ste se poskrili, sesalci ali samo vrečke praznite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes s mopekom na kavi, pa pozneje še grem v službo z njim. Pa včeraj sem naredil ljubiteljskih 50km. Jutri spet v službo z njim.... ne popuščam! Samo vzemimo v upoštev, da moj ni navaden, ampak ima HEPA filter!!!

Izgleda pa, da je večina začela z hibernacijo. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno in previdno. Šoferji se že nekako odvajajo na dvokolesnike v prometu... Pa da ne bo v kakšnem ovinku traktorsko blato... Ja, dvokolesnikov manj, je pa zato traktorjev toliko več....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!