Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Zdej grem na motor,da vidm kolk ta pametnih scooterašov bom srečal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej grem na motor,da vidm kolk ta pametnih scooterašov bom srečal :hmm:

Ni dovolj, da greš nanj!  :grrr  Peljat se moreš iz garaže tudi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dovolj, da greš nanj!  :grrr  Peljat se moreš iz garaže tudi. :grim

V Postojni bom čez 40 min,prid na pir :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 1/2h morem biti v službi. Postojna pa je drugače oddaljena 230km, tako da meni to ni pot za pir ampak pravi izlet. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo pa čez eno uro mahnem proti Celju malo po nakupih, :OK:  z skuterjem da ne bo pomote :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq Mavti.... skuter je zakon tudi v hladnih dneh. :OK: Takrat vsaj čevlji mimo mene ne letijo.  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Ko pozimi pri -8  do -10 takorekoč vsak dan zajaham svojo Yamaho in se spravim v službo, ne vidim nikoli nobenega maxiSKUTERISTA. Tu in tam mogoče kakega kurirja na MINIskuterju, večinoma pa raznašalce časopisov na Tomos APN. To bo najbrž zaradi tega, ker imam na motorju mašino med nogami in me greje, Skuteristi pa jo imajo pod ritjo in jim pač ne zadostuje. Rit (in cohonyes) je lažje in udobneje greti doma na fotelju ali v štirikolesniku z gretjem (po možnosti še sedeža). Možno pa je tudi, da od žene, družice, mame, prijatelja.... ne dobite dovoljenja za uporabo sesalca zaradi soli na cesti. Sesalci naj bi bili prvenstveno namenjeni za uporabo v zaprtih prostorih, sol na cesti pa bi kaj hitro povzročila prenapolnjenost vrečke in posledično pogostejšo menjavo le teh. Ker so vrečke za sesalce kar drage, bi to avtomatsko pomenilo tudi zmanjšane budžeta za druge stvari, torej je prepoved iz ekonomskega vidika razumljiva.

 

Pa lep pozdrav in prijetno sesanje še naprej.  

JEST

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da imaš rad med nogami nekaj toplega, si doma s svojo ženo zmeni. Da ne zmoreš okrog sebe gledat pri -8°C, pa obišči zdravnika. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da imaš rad med nogami nekaj toplega, si doma s svojo ženo zmeni. Da ne zmoreš okrog sebe gledat pri -8°C, pa obišči zdravnika. :grim

 

 

Ni blema z očki. Vse vidim. K sreči pa prividov še nimam. Ko se mi bodo začeli pa na cesti sesalci prikazovati pri nekaj pod nulo, se bom pa globoko zamislil nad sabo in verjetno vrnil vozniško, ker psihično ne bom več za na cesto.

Kar se pa "nekaj toplega med nogami" tiče, ima ta privilegij pri nas doma žena. O tem kaj toplega  tebi doma kdo med noge poriva pa verjetno ni tema za MS. Probaj na SM forumu.

 

Pa brez zamere. JEST

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se mi bodo začeli pa na cesti sesalci prikazovati pri nekaj pod nulo, se bom pa globoko zamislil nad sabo in verjetno vrnil vozniško, ker psihično ne bom več za na cesto.

Khmmmm.... zanimivo. :hmm:

 

Zanimivo. Ko pozimi pri -8  do -10 takorekoč vsak dan zajaham svojo Yamaho in se spravim v službo, ne vidim nikoli nobenega maxiSKUTERISTA. Tu in tam mogoče kakega kurirja na MINIskuterju, večinoma pa raznašalce časopisov na Tomos APN. To bo najbrž zaradi tega, ker imam na motorju mašino med nogami in me greje, Skuteristi pa jo imajo pod ritjo in jim pač ne zadostuje. Rit (in cohonyes) je lažje in udobneje greti doma na fotelju ali v štirikolesniku z gretjem (po možnosti še sedeža). Možno pa je tudi, da od žene, družice, mame, prijatelja.... ne dobite dovoljenja za uporabo sesalca zaradi soli na cesti. Sesalci naj bi bili prvenstveno namenjeni za uporabo v zaprtih prostorih, sol na cesti pa bi kaj hitro povzročila prenapolnjenost vrečke in posledično pogostejšo menjavo le teh. Ker so vrečke za sesalce kar drage, bi to avtomatsko pomenilo tudi zmanjšane budžeta za druge stvari, torej je prepoved iz ekonomskega vidika razumljiva.

 

Pa lep pozdrav in prijetno sesanje še naprej.  

JEST

... ne vem, kaj naj rečem. :closedeyes: Poznam pa kakega dobrega psihiatra, če rabiš pomoč. :whistle:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khmmmm.... zanimivo. :hmm:

 

... ne vem, kaj naj rečem. :closedeyes: Poznam pa kakega dobrega psihiatra, če rabiš pomoč. :whistle:

Seveda ga poznaš..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod pa ti to veš?

Pustmo podrobnosti :whistle:  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Samo vzemimo v upoštev, da moj ni navaden, ampak ima HEPAN filter!!!

Izgleda pa, da je večina začela z hibernacijo. :rolleyes:

itak..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motozajebant, pancerje boš zdaj počasi rabil. Pa škoda bi bilo, ker nisem prepričan, če bi ga sploh vrhel tako daleč. ^_^

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda prijatli .. :lol1: ... tko namamimo skuteriste, da pridejo bližje ... pol pa ČEUUUUL :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda prijatli .. :lol1: ... tko namamimo skuteriste, da pridejo bližje ... pol pa ČEUUUUL :krneki:

Aha,aha ,to bo treba definirat :book: " koliko je še tista varna meja" do koder se lahko gre preden te čeulajo :whistle:  le gdo bi to vedel skuteristi že ne :hmm: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo pa čez eno uro mahnem proti Celju malo po nakupih, :OK:  z skuterjem da ne bo pomote :whistle:

 

 

Itaq Mavti.... skuter je zakon tudi v hladnih dneh. :OK: Takrat vsaj čevlji mimo mene ne letijo.  :lol:

Ja vožnja je bila super :worship: , motoristov celi kup srečal :notworthy:  no uglavnem so se vsi bali za čevlje tako, da ni bilo problemov :bounce:  samo moj brieftaschel je nekam žalosten in suh postal :whistle: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo kvazi motoristi, kaj pridete v soboto v Koper na moto event kjer bomo imeli mi Maxiscooteristi štant. Sicer pa bomo vsi pomešani in se bo kar zanimivo dogajalo.

 

 

p.s. Kole imam všpičene za med špice so pripravljeni .... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo kvazi motoristi, kaj pridete v soboto v Koper na moto event kjer bomo imeli mi Maxiscooteristi štant. Sicer pa bomo vsi pomešani in se bo kar zanimivo dogajalo.

 

 

p.s. Kole imam všpičene za med špice so pripravljeni .... :grim

 

... a bo kej pršutka tud na štantu ???? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!