Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ta "čeul" odraža samo eno veliko ljubosumje, ko skuteristi zmorejo dosti več. :yes: So pač prisotni celo leto na cesti, motoristi pa se trudite dokazati v času vaše sezone, zato pa toliko letanja, napihovanja in paničnega nabiranja kilometrov. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeulje dol :D

 

jp .. s smrdom jim lahko tudi škoduješ :lol1: -- tudi trajne poškodbe nosne sluznice lahko dobijo :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceu vikend sm isku skuteriste ... bol mau vidu, mau čeulau ... ste k parizani u hosti, ampak ... včasih tut js po kakšnem grmoulu in/ali hosti zapelem ... :whistle:

 

 

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ste k parizani u hosti,   :whistle:

 

 

 

 

Saj,saj , partizanov potem kar ni hotelo zmanjkat :P  so na leta hodili iz hoste :whistle:  tako da, ko skuteristi začnejo hoditi iz ....., :whistle:  :whistle:  :whistle::chase:  :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj,saj , partizanov potem kar ni hotelo zmanjkat :P  so na leta hodili iz hoste :whistle:  tako da, ko skuteristi začnejo hoditi iz ....., :whistle:  :whistle:  :whistle::chase:  :grupni:

 

js sm za partizane, ampak samo za partizanske motoriste :P ... zmagu sm :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj partizani so res okej :worship:  :OK:,ampak skuteristi smo pa še mal bl okej B)  :whistle:

 

nepane .. upisan si :krneki:

 

 

(naredu sm izjemo, ker si skuterist, upisujem pa samo motoriste :P )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceu vikend sm isku skuteriste ... bol mau vidu, mau čeulau ... ste k parizani u hosti, ampak ... včasih tut js po kakšnem grmoulu in/ali hosti zapelem ... :whistle:

:krneki:

Očitno se ti samo po MS voziš. :grim 

Moraš ven iz hiše. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepane .. upisan si :krneki:

 

 

(naredu sm izjemo, ker si skuterist, upisujem pa samo motoriste :P )

:whistle:  :whistle:  :whistle: kdo bi si mislil, sedaj bom pa res dal za kavo, ne ne kar dve :kava:  bom plačal :D ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa pridm vn ,zdej ste lohk norel pa Mausa zajebaval,zdj bomo pa drgač plesal..... :naughty:....plesal bomo tok kokr bom jaz žvižgu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....plesal bomo tok kokr bom jaz žvižgu :P

A si stopil med slavčke zdaj, ko se ne moreš vozit? Ti samo delaj "žvižg, žvižg,...", mi ostali bomo "brmmm, brmmm,...". :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si stopil med slavčke zdaj, ko se ne moreš vozit? Ti samo delaj "žvižg, žvižg,...", mi ostali bomo "brmmm, brmmm,...". :grim

Od kdaj pa skuter dela brmmm, brmmm? :kva1:

Ti kar na Vvvvvuuuuuuuuuuuuuu ostani!

Madona, zdej bi se teli še sprenevedal nekaj! Glih zdej se bodo za božičkove sanke razglašali :sleep2:

 

Maus, dej ti še eno novo knigo odpri! Na prvo stran pa en špičast čeul nariš!

Pa zraven vsakega vpisanega dost placa pust, pa bomo ta male nalepke čevlov not limal.

 

Na tako vižo: adab37c2828d7348d86f87bb0717e6a3.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa ti zraven mešaš? Moj še vedno dela "brmmm, brmmm,...", ti pa nisem jaz kriv, če ti slabo slišiš, motor pa si že pospravil. Vvvvvuuuuuuuuuuuuuu, pa delajo tisti plastični cestaki, sezonci, ki delajo šminko na cesti od 25-35˙C, drugače pa se skrivajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti če nas boš dost :l_01: boš z mano na traumi pristal,saj bom I30 naroču naj en balistični čevelj zemlja-zrak-zemlja spusti :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa skuter dela brmmm, brmmm? :kva1:

Ti kar na Vvvvvuuuuuuuuuuuuuu ostani!

Madona, zdej bi se teli še sprenevedal nekaj! Glih zdej se bodo za božičkove sanke razglašali :sleep2:

 

Maus, dej ti še eno novo knigo odpri! Na prvo stran pa en špičast čeul nariš!

Pa zraven vsakega vpisanega dost placa pust, pa bomo ta male nalepke čevlov not limal.

 

Na tako vižo: adab37c2828d7348d86f87bb0717e6a3.jpg

Tale si je pa to dobro razkupčkal :OK: , a boste vi tudi imeli slikce za :hmm: : male skuterčke,pa velike skuterje, pa za japonske skuterje .pa za ostale skuterje ,pa za trikolesne skuterje ,pa za vespe ,pa za .........,uf,uf dolg seznam  bo :whistle:  :P

Maus, delo se kopiči boš rabil tajnico :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kregajte se, križ božji. Nabavite nove gume, da ne boste z milimetrskim profilom doma ostali, ko bo prvega treba v Celje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa ti zraven mešaš? Moj še vedno dela "brmmm, brmmm,...",

To ti plastika ropota tam kjer se je že od vibracij polomila. in dela " brrrrrrr ..rrrr .. rrrrrrrrrrr. .rrrrrrrrrmmmm ..."

 

. Vvvvvuuuuuuuuuuuuuu, pa delajo tisti plastični cestaki,...

Ti slab sliš'š. Teli delajo "Vrrruuuuuuuuaaaaaaaoooooooouuuuummmmmmm..."

"Brmmmm, brrmmmm", pa delajo edini pravi motorji. Tisti ta goli pa musklasti! Pa včasih nardijo še "Brrrrooooooooaaaaaaaauuuumm".

 

Pojma nimaš! No sej od sesalčkarja tega ni niti pričakovat! :closedeyes:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem :glare:

Maus, a bo tale dobra? Ma vse kvalifikacije, pa glih včeri mi je pojambrala, da bi spet šla kam na šiht.

Poklič jo na tel.: 699 966 območna 96 seveda!

secretary-work.jpg

Pa še špičake ima primerne za skunteriste čevlat! :OK:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti plastika ropota tam kjer se je že od vibracij polomila. in dela " brrrrrrr ..rrrr .. rrrrrrrrrrr. .rrrrrrrrrmmmm ..."

 

Ti slab sliš'š. Teli delajo "Vrrruuuuuuuuaaaaaaaoooooooouuuuummmmmmm..."

"Brmmmm, brrmmmm", pa delajo edini pravi motorji. Tisti ta goli pa musklasti! Pa včasih nardijo še "Brrrrooooooooaaaaaaaauuuumm".

 

Pojma nimaš! No sej od sesalčkarja tega ni niti pričakovat! :closedeyes:

I30, ko bo kaj narobe z mojim sesalcem, ti ga pripeljem, da mu boš prisluhnil in ga diagnosticiral. Neverjeten talent imaš.

Preden je I30 shodil, je že vozil moto3roues.gif.......brrrrooooooooaaaaaaaauuuumm..........

 

ps.

Mene je pa očitno prodajalec okrog prinesel. Grem zdaj gledat, kje je plastika počena, da dela "brmmm, brmmm, ...". :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Preden je I30 shodil, je že vozil moto3roues.gif.......brrrrooooooooaaaaaaaauuuumm..........

 

 

Ja veš da. Kar en trike ali quad bi mi podtaknil. Res da imam ATVjca za delo na polju, drugače je pa tole moja fotka iz zgodnjega otroštva:  baby-on-motorcycle.jpg

Že takrat sem bil zagaman! :glare:

 

Sesalc pa kar pripelj, samo ne mislit, da ti ga bom popravil. Od nekdaj šravfam samo prave motorje:5118f3db90808.jpg

 

Tvoj sesalc pa bova oddala med nevarne odpadke. Pa glej da boš gajbo s seboj pritrogal v zahvalo, ker se ti bo življenski tok nenadoma na bolje obrnil!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, a bo tale dobra? Ma vse kvalifikacije, pa glih včeri mi je pojambrala, da bi spet šla kam na šiht.

Poklič jo na tel.: 699 966 območna 96 seveda!

secretary-work.jpg

Pa še špičake ima primerne za skunteriste čevlat! :OK:

a pručko tud s sabo prnese ? za mausa sevede...ke drgač se bota lohk sam kušvala...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pručko tud s sabo prnese ? za mausa sevede...ke drgač se bota lohk sam kušvala...

Če gre na kolena, ne bo zadost?

 

 

Čak, čak, kam si pa ti mene zdej zavedu. :bum:

 

Tale se prijavlja za tajnico, sekretarska dela, pisarniška pomoč pri vseh vpisovanjih v knjige, ki jih mora opravljati Maus zadnje čase!

 

Pokvarjenc!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!