Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Kje pa si bil včeraj,smo te čakal,da te ščevljamo :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo danes prilika,popoldne ko pridem k sebi grem na skuter :OK:

Če se bom do takrat zbrihtal :yawn: , te rojstnodnevne fešte od kolegov in kolegic me čedalj bolj dotolčejo :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si bil včeraj,smo te čakal,da te ščevljamo :kva1:

sori ampak sem šele ob 10h zvedu da imate žurko.Ste toko na tih naredil ,da ja ne bi kkšen skuterist zmazov motoriste v kartingu. Sem gledu vaše rezultate in komaj spadate v kategorijo skuteristk in še to od četrtega mesta navzdol :BUA:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh nisem hotu it vozit,so bli sami slabi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh nisem hotu it vozit,so bli sami slabi :P

Ja sj to sem ti hotu povedat.

V Mirno bomo šli a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odličnih 195 kilometrov :hooray:  pa nobenega čevlja :krneki:  ,zgleda da ste še vsi na bolniški po učirajšni fešti :P

Pa saj sem jaz tudi žuriral :drunk:  me je saj dobro prepucalo na skuterju :slap:  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odličnih 195 kilometrov ????  pa nobenega čevlja :krneki:  ,zgleda da ste še vsi na bolniški po učirajšni fešti :P

 

 

 

.... stari, a s ti sigurn, da se voziš s skuterjem ????   :eek:

 

... da teh kilometrov slučajno z avtom ne delaš ?????   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik1 ne vem,tud jaz sem v dvomih,da te modeli ne pišejo te poste slučajno iz Poljanskega nasipa :hmm: :Din to sam takrat ko so pridni,pa jim pustijo mal do interneta :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, a s ti sigurn, da se voziš s skuterjem ????   :eek:

 

... da teh kilometrov slučajno z avtom ne delaš ?????   :kva2:  

 

 

Pik1 ne vem,tud jaz sem v dvomih,da te modeli ne pišejo te poste slučajno iz Poljanskega nasipa :hmm: :Din to sam takrat ko so pridni,pa jim pustijo mal do interneta :lol1:

Ha,haha,haha........ :D , vidva sta pa dobra :OK:  dajta malo čez okna ven pogledat, ja čez tista prava lesena okna in ne windovs okna ne veljajo :slap: pa bosta videla zelo lepo in sončno naravo, ki kar vleče na motor :D  je pa res, da ni ravno 35 stopinj v senci.

No Kmet ima opravičilo, naj mu bo :yes:   pik zate pa ena kazenska točka :P , pa še en dober nasvet: mamuti imajo en dober start sprej ,ki se mu reče mamutove solze :hooray:  in če ga poizkusiš v malih dozah si takoj pripravljen za na motor B) , ostali ki tega ne poskusijo pa raje akumulator ven pa not pa ven pa not pa ven pa,....ulačijo. :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,haha,haha........ :D , vidva sta pa dobra :OK:  dajta malo čez okna ven pogledat, ja čez tista prava lesena okna in ne windovs okna ne veljajo :slap: pa bosta videla zelo lepo in sončno naravo, ki kar vleče na motor :D  je pa res, da ni ravno 35 stopinj v senci.

No Kmet ima opravičilo, naj mu bo :yes:   pik zate pa ena kazenska točka :P , pa še en dober nasvet: mamuti imajo en dober start sprej ,ki se mu reče mamutove solze :hooray:  in če ga poizkusiš v malih dozah si takoj pripravljen za na urgenco B) , ostali ki tega ne poskusijo pa raje akumulator ven pa not pa ven pa not pa ven pa,....ulačijo. :whistle:

 

 

... no stari, že vem o čem govoriš ..... :krneki:

 

... mi je Jaka dal na MNZ-ju mal za probat, pa sem zgleda mal preveč "potegnu" ....  :? 

 

... bi hmal mogu na urgenco it ....   :surrender: ... pa to ne zarad alkohola, ampak zarad tistih feferonov, k jih namakajo tam not ....  :slap: 

 

... pa tist niso mamutove solze, ampak kačja slina .... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no stari, že vem o čem govoriš ..... :krneki:

 

... mi je Jaka dal na MNZ-ju mal za probat, pa sem zgleda mal preveč "potegnu" ....  :?

 

... bi hmal mogu na urgenco it ....   :surrender: ... pa to ne zarad alkohola, ampak zarad tistih feferonov, k jih namakajo tam not ....  :slap:

 

... pa tist niso mamutove solze, ampak kačja slina .... :kva2:

1. PUSSY

2. PUSSY

3. Mamutove solze so narejene popolnoma naravno, iz sveže stisnjenih mamutov. Nič kače not, vse skrajno BIO... a nije više.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kačja slina .... :kva2:

Ja zadeva ima več imen :grim , pije se pa po kaplicah glede na težo možakarja ali gospodične :P  :D  pa seveda vadit oziroma trenirat je treba, trenirat,... :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori ampak sem šele ob 10h zvedu da imate žurko.Ste toko na tih naredil ,da ja ne bi kkšen skuterist zmazov motoriste v kartingu. Sem gledu vaše rezultate in komaj spadate v kategorijo skuteristk in še to od četrtega mesta navzdol :BUA:

nč ni blo potih...sam ti si tri tedne nis ušel opral da ja ne bi slišal ..

karting je itak rezerviran za pičke...sej veš ..plastičarji ,skuteraši . quadraši  :SS

 

Danes odličnih 195 kilometrov :hooray:  pa nobenega čevlja :krneki:  ,zgleda da ste še vsi na bolniški po učirajšni fešti :P

Pa saj sem jaz tudi žuriral :drunk:  me je saj dobro prepucalo na skuterju :slap:  :D

pezde...jst sm pa celo noč okol vozu pa švical k mi je blo tolk vroče ...ma kakšn skutr za ščeulat...še nobenga skiroja ni blo na cest..podneu si se pa pol junaču ane...

 

Ha,haha,haha........ :D , vidva sta pa dobra :OK:  dajta malo čez okna ven pogledat, ja čez tista prava lesena okna in ne windovs okna ne veljajo :slap: pa bosta videla zelo lepo in sončno naravo, ki kar vleče na motor :D  je pa res, da ni ravno 35 stopinj v senci.

No Kmet ima opravičilo, naj mu bo :yes:   pik zate pa ena kazenska točka :P , pa še en dober nasvet: mamuti imajo en dober start sprej ,ki se mu reče mamutove solze :hooray:  in če ga poizkusiš v malih dozah si takoj pripravljen za na motor B) , ostali ki tega ne poskusijo pa raje akumulator ven pa not pa ven pa not pa ven pa,....ulačijo. :whistle:

to s pa lepo napisal.... za na motor... tko da je dvom o 195km jih upravičen...

 

Ja zadeva ima več imen :grim , pije se pa po kaplicah glede na težo možakarja ali gospodične :P  :D  pa seveda vadit oziroma trenirat je treba, trenirat,... :whistle: .

te kaplice nas spominjajo na kapljanje plastike s skuterjeu ... pa topljenje variatorjeu ... obenem so tud razkužilo da vsa ta strupena drozga potem ne škoduje asfaltu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavobole od MNZja smo zdravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..aja pa še ena sobotna, ko ni bilo še glavobola.

 

Kake izgovore bom moral sedaj poslušat od "šminkerskih" motoristov...mama me ni pustila, žena je težila, punca si je želela v nakupe .....   Sicer še dobro, da vas ni bilo, ker mi je kar nekaj našpičenih kolov ostalo za med špice :grim :grim

 

20131207-kratka-zimska-v.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobotna evo :P

1457646_584261718310051_1431096973_n.jpg

 

sobotna tut :D

 

1473061_10201101303356621_697849289_n.jp

 

vse se da :P

 

čeul u skutr!!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..aja pa še ena sobotna, ko ni bilo še glavobola.

 

Kake izgovore bom moral sedaj poslušat od "šminkerskih" motoristov...mama me ni pustila, žena je težila, punca si je želela v nakupe .....   Sicer še dobro, da vas ni bilo, ker mi je kar nekaj našpičenih kolov ostalo za med špice :grim

 

 

.... JUTR VAS POIŠČEM ....  :krneki:

 

... PA DA VIDMO, KDO BO KOGA ....  :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj vidim, da ste motoristi sami težaki.  :grim  Ni čudno, da rabite toliko kW pod ritjo, saj vas v nasprotnem mopeki nebi vlekli. :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prznam in se kesam ... dons sm se dotiku skuterja ... ja .. res je .. tko se je zgodl ... ampak je spešl skuter ... Kwak 300 ...

 

DUTAKNU SEM SE GAAAA :cry:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prznam in se kesam ... dons sm se dotiku skuterja ... ja .. res je .. tko se je zgodl ... ampak je spešl skuter ... Kwak 300 ...

 

DUTAKNU SEM SE GAAAA :cry:

 

:krneki:

 

 

 

 

 

 

 

 

kawasaki_zxs_400_maxiscooter_stpz.jpg

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prznam in se kesam ... dons sm se dotiku skuterja ... ja .. res je .. tko se je zgodl ... ampak je spešl skuter ... Kwak 300 ...

 

DUTAKNU SEM SE GAAAA :cry:

 

:krneki:

 

za vsak slučaj se upiš  :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!