Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Ajajajaaaaa pa s kom se jst družim ajajajaaaaaaaaa  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :slap:  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veseu Božić vam skuteristom, pa da bi se v naslednjem letu uspeli iztrgat iz te slabe družbe in si kupili motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ala, še iz moje strani miren in vesel Božič ter srečno Novo leto pa ,da bi vsi končno spregledali in v leto 2014 štartali z novimi Maxisccoterji  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnega in zdravega vsem, na skuterjih in motorjih. Zdaj...če ste skuteraši bili pridni, bo Božiček mogoče prinesel motor. Če ne... boste pač še eno leto na skuterčkih... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav in vesele praznike vsem motoristom tudi z naše strani, pa veliko kilometrov odpeljanih po svojih željah in pričakovanjih. :yea1:

Aja še to, da nadaljujemo našo debato :notworthy:  veste zima se bo pravzaprav šele začela in se bo vlekla, pa še malo vlekla,..... vmes je pa časa več kot dovolj za visokostrokovno debato o motorizmu. :whistle:  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm lih gruntal, da zdej si bom mogu pa še eno uporabniško ime naštimat..enga za motor, druzga za skuter..

skutrist77   :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav in vesele praznike vsem motoristom tudi z naše strani, pa veliko kilometrov odpeljanih po svojih željah in pričakovanjih. :yea1:

Aja še to, da nadaljujemo našo debato :notworthy:  veste zima se bo pravzaprav šele začela in se bo vlekla, pa še malo vlekla,..... vmes je pa časa več kot dovolj za visokostrokovno debato o motorizmu. :whistle:  

No js sm tut vs skuteriste mislu. Edin če se ne štejete pod motoriste  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ušesa navil,sej ta je od Pika1,jz sm se sam mau usedu k sem bil zmatran enmau :kva1:

pr tvojih letih pa kondiciji je to slab izgovor...smrdi po dvojnem agentu ....

 

Lep pozdrav in vesele praznike vsem motoristom tudi z naše strani, pa veliko kilometrov odpeljanih po svojih željah in pričakovanjih. :yea1:

Aja še to, da nadaljujemo našo debato :notworthy:  veste zima se bo pravzaprav šele začela in se bo vlekla, pa še malo vlekla,..... vmes je pa časa več kot dovolj za visokostrokovno debato o motorizmu. :whistle:  

pr men se mora kar zmigat ... če me glih ujame umes med vožnjami...

 

Sm lih gruntal, da zdej si bom mogu pa še eno uporabniško ime naštimat..enga za motor, druzga za skuter..

raztrgval pa razcufval te bomo k boš na skuterju tok de veš !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČEULAT TAKOOOOJ!!!!!

 

1525626_594041457332077_258214328_n.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike, katere povejo več kot 1000 besed... ;)

 

148338853850563957888218.jpg

 

vsi si želijo maxiscooterje ...še tako imenovani " pravi motoristi "

 

2013-12-28-130740.jpg

 

...takoj so se nam želeli pridružit in se želeli slikati z našimi oznakami.. ;)

 

2013-12-28-131119.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mojga škornja po zraku letet si pa ni anben upu slikat ane? pussyji maksiskuteristični! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej Maxiscooteristi so zviti ko preste.Človek še ne pride dobr iz bolnice ves natabletan pa mu v roko porinejo plakat in slikajo :lol:

 

To ne velja ker sem bil skoraj nezaveden :P..........no sj sm večkrat,sam tuki sm bil pa orto :lol:

 

 

S čeuli do zmage :010 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej Maxiscooteristi so zviti ko preste.Človek še ne pride dobr iz bolnice ves natabletan pa mu v roko porinejo plakat in slikajo :lol:

 

To ne velja ker sem bil skoraj nezaveden :P..........no sj sm večkrat,sam tuki sm bil pa orto :lol:

 

 

S čeuli do zmage :010

 

 

... sej, sam na take prjatle, k so poškodovani, se upajo spraulat ....  :hmm:

 

.... REVE  !!!!!!!!  :krneki:

 

 

... ČEUL !!!!!!!  :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dokaz ...

 

Sem na Fejstbooku hotu (Buh mi odpusti ta greh) všečkat sliko od skuterista. In evo ....  (tudi če ne odpravijo te napake :lol1: )

 

 

post-25300-0-80631800-1388347805_thumb.jpg

 

 

 

ČEWL V GLAVO MONA :krneki: , NE LAJKAT !!!   

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priden, da si že začel ogledovati za skuterjem.

 

Glede na tvoj zadovojlen obraz ob držanju našega trasparenta je bilo samo še vprašanje časa kdaj se bo to zgodilo  :OK:  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priden, da si že začel ogledovati za skuterjem.

 

Glede na tvoj zadovojlen obraz ob držanju našega trasparenta je bilo samo še vprašanje časa kdaj se bo to zgodilo  :OK:  :OK:

Tmax + polini + akrapovich + kaka turbo + ardeča barva :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČEULAT TAKOOOOJ!!!!!

 

1525626_594041457332077_258214328_n.jpg

 

 

Tej Maxiscooteristi so zviti ko preste.Človek še ne pride dobr iz bolnice ves natabletan pa mu v roko porinejo plakat in slikajo :lol:

 

To ne velja ker sem bil skoraj nezaveden :P..........no sj sm večkrat,sam tuki sm bil pa orto :lol:

 

 

S čeuli do zmage :010

sej sm vedu...dvojn agent ...

 

Evo dokaz ...

 

Sem na Fejstbooku hotu (Buh mi odpusti ta greh) všečkat sliko od skuterista. In evo ....  (tudi če ne odpravijo te napake :lol1: )

 

 

attachicon.gifskuter.JPG

 

 

 

ČEWL V GLAVO MONA :krneki: , NE LAJKAT !!!   

paz de si nauš glasilk spahnu..izdajauc ... dvojn agent...k te bomo u kontra na skutr zvezal pa tolk časa čeule vate metal de boš u morje padu ...

 

ZA ŠALTNGE Z GOJZERJEM U SKUTR !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm vedu...dvojn agent ...

 

paz de si nauš glasilk spahnu..izdajauc ... dvojn agent...k te bomo u kontra na skutr zvezal pa tolk časa čeule vate metal de boš u morje padu ...

 

ZA ŠALTNGE Z GOJZERJEM U SKUTR !!

 

Pa lej, še dobro da mi je ostalo nekaj pepela iz Šoštanja. Že drugi dan se ku pršut v soli s pepelom posuvam. Sm črn ku knap ...

 

 

Tmax + polini + akrapovich + kaka turbo + ardeča barva :D

 

Pogojno ne bi se branil  :OK: . 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!