Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Po mojem pa jih je premrzlo, da bi tople čevlje okrog metali. Itak ne bi zadeli, ker pač niste sposobni. :jezik:

si mogoče že slišal za "bola" ? :ninja:   ne?

 

kaj pa za "hoover bola " .. eh pol pa nč .. drgač pa zgleda tkole sam da so na konc prvezam motoristični usnjeni škornji , ki imajo za sabo vsaj 30,000km ...  https://www.google.si/search?hl=sl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1170&bih=771&q=bola&oq=bola&gs_l=img.3...0.0.0.4219.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0.crnk_timepromotiona...0...1..32.img..0.0.0.cCQal9t-vZ0#hl=sl&q=bola+weapon&tbm=isch

 

k se ti navije okol vratu če ne padeš s sesaucem vred padeš pa v nezavest ...pol pa v grabn itak..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kakšnega naprednejšega (od tega primitivnega) orožja itak ne bi vedeli uporabiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kakšnega naprednejšega (od tega primitivnega) orožja itak ne bi vedeli uporabiti.

Naprednejše bi rad?

Ok, sam si hotel! Matte%2BBola%2BGarden%2BGlobe%2BFor%2BGa

Teledirigirana verzija ScooterDeratizatorBola se preko android aplikacije locira v obcestne jarke, kjer prikrito čakajo na brenčanje sesalcev in se aktivirajo.

Obstajajo dve verziji BolaSolo in BolaChewl. Meni je ljubša druga, ker čewl skoč iz kugle in te nasuva.

 

Ewo, zdej pa maš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprednejše bi rad?

Ok, sam si hotel! Matte%2BBola%2BGarden%2BGlobe%2BFor%2BGa

Teledirigirana verzija ScooterDeratizatorBola se preko android aplikacije locira v obcestne jarke, kjer prikrito čakajo na brenčanje sesalcev in se aktivirajo.

Obstajajo dve verziji BolaSolo in BolaChewl. Meni je ljubša druga, ker čewl skoč iz kugle in te nasuva.

 

Ewo, zdej pa maš!

 

 

:OK:

 

....  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je kar strah :blush:...a bom jaz tud take klatu pa scooter vozu k bom star :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je kar strah :blush:...a bom jaz tud take klatu pa scooter vozu k bom star :eek:

Če boš sam take klatu, še ne bo kriza, če boš pa skuter vozu, pa ne boš star, ker te bojo prej te kugle sčewlale!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kakšnega naprednejšega (od tega primitivnega) orožja itak ne bi vedeli uporabiti.

Z izbiro orožja sem se trudil spustilti na skuteraški evolucijski nivo.. sej vem da mi ni čist ratal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z izbiro orožja sem se trudil spustilti na skuteraški evolucijski nivo.. sej vem da mi ni čist ratal...

..... a pol si res hotu čist na taprvi korak evolucije stopit ?????

Z izbiro orožja sem se trudil spustilti na skuteraški evolucijski nivo.. sej vem da mi ni čist ratal...

..... a pol si res hotu čist na taprvi korak evolucije stopit ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter za stara leta, ja... Prvi znaki so to, da na školjki sede lulaš -privajanje za položaj na skuterju. Ko te pa še ravnotežje začne jebati...je pa tricikel skorajda edina možnost, če še hočeš voziti... Pa čudno fajn je, da ima kletko okoli, ker tam pa čevlji letijo, letijo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kočevskih novicah je bilo objavljeno opozorilo pešcem, da naj se pazijo nekih podivjanih primerkov.

S pomočjo kamer so odkrili Kmeta2 in Kmetico, ki trenirata vožnjo z novimi vozili. Škatla levo spodaj je stacionarni radar.article-2324909-19CA2032000005DC-930_634

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Kmetica videla zgornjo objavo, se je odločila narediti red med predrzneži, ki so objavili novico:

 


Kmet2, ki je znan po bolj umirjeni naravi, hiti prestreči Kmetico, da ne bo prehudo....

post-33199-0-42648900-1389776354.jpg

post-33199-0-72656500-1389776406_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... a pol si res hotu čist na taprvi korak evolucije stopit ?????

..... a pol si res hotu čist na taprvi korak evolucije stopit ?????

ne ne ..    ...   zakaj zakaj to to sprašuješ sprašuješ ...

 

Skuter za stara leta, ja... Prvi znaki so to, da na školjki sede lulaš -privajanje za položaj na skuterju. Ko te pa še ravnotežje začne jebati...je pa tricikel skorajda edina možnost, če še hočeš voziti... Pa čudno fajn je, da ima kletko okoli, ker tam pa čevlji letijo, letijo...

ne ... obstajajo trike-i na osnovi motorjev ...basta... pa še za kletko pršparaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne ..    ...   zakaj zakaj to to sprašuješ sprašuješ ...

 

 

 

..  :kva2: 

 

 

.

ps.

... no, to je pa zato, ker sem pa jest očitno še na prvem evolucijskem koraku uporabe mobitela ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da Kmet2 ni še nič tukaj ropotal čez moje objave, me resno skrbi kaj je z njim? Zjutraj je pakiral...

je vse v redu z njim?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aynach,kaj se delaš neumnega,danes prinesi vir90 da ne boš spet posran okrog hodu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no če je varnostnik samega francoskega predsedika na vespi zapeljal k ljubici, potem pa ti skuterji le niso tako zanič... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je varnostnik samega francoskega predsedika na vespi zapeljal k ljubici, potem pa ti skuterji le niso tako zanič... :kva1:

Č se hočeš v sramoto spravt, so zelo primerni.  Mu je ratal.

Kaj bi šele bilo, če bi ga peljal z bemflo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bmfom ne varaš žene,ker bi se ti med potjo pokvaril in spljoh ne prideš do ljubice...... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bmfom ne varaš žene,ker bi se ti med potjo pokvaril in spljoh ne prideš do ljubice...... :grim

 

... bemflarju sploh ni treba hodit do ljubic .....   :eek:

 

... ker itak same letajo za njimi ....   :kva2:   

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bemflarju sploh ni treba hodit do ljubic .....   :eek:

 

... ker itak same letajo za njimi ....   :kva2:   

 

Kot muhe na kakec :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!