Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Kaj je zdaj... -ste že privlekli sesalce na sonce?

Ne vem kje je ta mesec videl sonce :hmm:  ,kamor sem šel na furo sem bil deležen tuširanja večkratnega ,izdatnega ,obilnega,finega,brezplačnega,.... :P  :whistle:  samo sonca nič :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti in Maxiscooter :grim

1459899_1423340097925527_302051822910060

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej... @Kmet2, ne se hecat. Saj že vsi vemo, da se samo ti s takimi frajerji družiš. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej... @Kmet2, ne se hecat. Saj že vsi vemo, da se samo ti s takimi frajerji družiš. :grim

Ja itak "prjatu" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od jutri imam nove gume na :scut:   tako da, motoristi pazite se ,vam bom usem ušel :jezik:

samo še vreme,potem pa gaaas

post-1419-0-94112200-1398885974_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti in Maxiscooter :grim

1459899_1423340097925527_302051822910060

Ta je pa dobra :OK:  :OK:  je še iz leta 87 :notworthy: , ko naju je skuter kamot peljal, dva suhca :whistle:  v sedanjosti misija nemogoče :blush:  :P ,aja ni Romunija blizu Bolgarske meje je bilo to slikano :smoke:  :smoke:

 

Hmmm :hmm:  :hmm: ,le kje je staknil to sliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še vreme,potem pa gaaas

Zdajle jih šravfam nazaj(kolesa)pol pa gasa :scut:juhu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, na poti na Krk in nazaj, pozdravil tri skuteriste. Glede na to, da je bil dež, si to vsekakor zaslužijo. Mogoče ena zanimivost -na AC med Lj in Arjo vasjo dež, peljem svojih 100/uro, slišim zadaj en tak specifičen zvok in pričakujem Ducatija. Nakar prišpona zadaj en maxiskuter z odprtim izpuhom... :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje je ta mesec videl sonce :hmm:  ,kamor sem šel na furo sem bil deležen tuširanja večkratnega ,izdatnega ,obilnega,finega,brezplačnega,.... :P  :whistle:  samo sonca nič :blush:

lohk si vesel da se nam ne da plesa za točo plesat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, na poti na Krk in nazaj, pozdravil tri skuteriste. Glede na to, da je bil dež, si to vsekakor zaslužijo. Mogoče ena zanimivost -na AC med Lj in Arjo vasjo dež, peljem svojih 100/uro, slišim zadaj en tak specifičen zvok in pričakujem Ducatija. Nakar prišpona zadaj en maxiskuter z odprtim izpuhom... :kva1:

Jaz sem imel tudi eno podobno izkušnjo.Mi  piči nasproti nekaj impozantnega kot Panka oz Golda,sledi "bratski " pozdrav in ko gre mimo,vidim da se za ogromno fasado skriva samohodka v obliki skuterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, na poti na Krk in nazaj, pozdravil tri skuteriste. Glede na to, da je bil dež, si to vsekakor zaslužijo. Mogoče ena zanimivost -na AC med Lj in Arjo vasjo dež, peljem svojih 100/uro, slišim zadaj en tak specifičen zvok in pričakujem Ducatija. Nakar prišpona zadaj en maxiskuter z odprtim izpuhom... :kva1:

 

Jaz sem imel tudi eno podobno izkušnjo.Mi  piči nasproti nekaj impozantnega kot Panka oz Golda,sledi "bratski " pozdrav in ko gre mimo,vidim da se za ogromno fasado skriva samohodka v obliki skuterja.

 

...ej... kje ste ga vidl.....matr...sem ga hotu sčevlat, pa je glih na kamen zapelu pa poskoču v trenutku, ko sem ga hotu šutnit....pa sem ga u auspuh zadeu.... pa mu ga odpru....

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videni Mavti vozi,MP3500 v sredini in Maxiscooter zadaj hepy femeliy :OK:

10305052_1425536321039238_58158545820453

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tista čelada od prejšne  družinske slike je od danes preteklost (že kar za v  muzej, štirinajst sezon je preživela z mano :worship::slap:  ),sem danes v Velenju  pri Kompareju nabavil novo N40 clasic :whistle:

Zdaj sem pa zmagu, k mam nove gume pa novo čelado :P  B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tista čelada od prejšne  družinske slike je od danes preteklost (že kar za v  muzej, štirinajst sezon je preživela z mano :worship::slap:  ),sem danes v Velenju  pri Kompareju nabavil novo N40 clasic :whistle:

Zdaj sem pa zmagu, k mam nove gume pa novo čelado :P  B)

Sej čelado boš rabu da ne bo bušk :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, da bi mi novo čelado ušrinfali, :eek:  ne to pa ne ,vam že pokažem :slap:  :bum:  :kick-ass:  :fyou:  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je dej? A tle je že vse fertig? :kva1:

 

 

... skor ...   :eek:

 

... pa ne sam tle ...   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse gre v qurc........... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse gre v qurc........... :grim

 

.. no, ne glih vse ...   :eek:

 

... kej gre tud u p ....   :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a kje obstaja kak hud terapevt?

... že ene dvakrat sem ponesreč pozdravu skuterista.... pa se bojim, da mi to pride v navado... in bi rad strokovnjaka, da mi to na strokoven način pokaže, kako se to ne dela....   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a kje obstaja kak hud terapevt?

... že ene dvakrat sem ponesreč pozdravu skuterista.... pa se bojim, da mi to pride v navado... in bi rad strokovnjaka, da mi to na strokoven način pokaže, kako se to ne dela....   :D

To ti pride podzavestno tu ti ni pomoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej... če od spredaj na hitro izgleda podoben motorju, se še jaz tu in tam zmotim. Pač imajo manjvrednosen kompleks in hočejo biti motorju. Pride pa podzavestno, ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!