Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

..a kje obstaja kak hud terapevt?

... že ene dvakrat sem ponesreč pozdravu skuterista.... pa se bojim, da mi to pride v navado... in bi rad strokovnjaka, da mi to na strokoven način pokaže, kako se to ne dela....   :D

 

 

To ti pride podzavestno tu ti ni pomoči.

 

 

Glej... če od spredaj na hitro izgleda podoben motorju, se še jaz tu in tam zmotim. Pač imajo manjvrednosen kompleks in hočejo biti motorju. Pride pa podzavestno, ja...

fantje vi mate pa podzavest čist u qurcu .. upan da mate vsaj okovane čeule za u skuter!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a kje obstaja kak hud terapevt?

... že ene dvakrat sem ponesreč pozdravu skuterista.... pa se bojim, da mi to pride v navado... in bi rad strokovnjaka, da mi to na strokoven način pokaže, kako se to ne dela....   :D

 

 

To ti pride podzavestno tu ti ni pomoči.

 

 

Glej... če od spredaj na hitro izgleda podoben motorju, se še jaz tu in tam zmotim. Pač imajo manjvrednosen kompleks in hočejo biti motorju. Pride pa podzavestno, ja...

fantje vi mate pa podzavest čist u qurcu .. upan da mate vsaj okovane čeule za u skuter!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...imam okovane čevlje, imam. In to 45 številko. ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A so se letos skuteristi in motoristi spoprijateljili? Kr nobenga ni več tu, da bi čevlje metal.

Un k je bil najbolj za čevlat se je pomehkužu pa je čist čustven postal :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je .. nehi s takimi ... čustweno se da wseen ćewlat .... ĆUSTWEN ĆEWL NA POWN U SKUTERJA

 

as zadowolen :jezik:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, jest sm pa mislu, de smo jih pa uspešn iztrebl, k se ni nben javu. :slap:

Celo tisti, ki so še širokoustili, da bodo decembra samo še skuterji omadeževali naše ceste :D

 

Kje ste zdej s temi hepa filtri :}

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se dobr pogleda tud na MNZ zavabi ni blo reh smeti .. torej se verjetno že kažejo pozitivni rezultati našega težkega dela..

 

lohk pa da so v sanjah vidl uno mojo leseno macolo k sm jo morač prestavt da sm u garaži sploh prišel do mopeda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blabla...mi se še kar vozimo...ne pa kot šminkeri in kvazi motoristi.....se kazat samo na Vikija

Bomo videli kdo pride zadnjega v Piran častit kavico.Z avti ne velja  :glare:

Popravljeno . Popravil maxiscooter
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blabla...mi se še kar vozimo...ne pa kot šminkeri in kvazi motoristi.....se kazat samo na Vikija

Bomo videli kdo pride zadnjega v Piran častit kavico.Z avti ne velja  :glare:

Gorenc,pridm če mi častiš ti kavo.....lahko kokodakaš k si 20 metrov stran doma....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blabla...mi se še kar vozimo...ne pa kot šminkeri in kvazi motoristi.....se kazat samo na Vikija

Bomo videli kdo pride zadnjega v Piran častit kavico.Z avti ne velja  :glare:

... pridem na dva deci ... :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blabla...mi se še kar vozimo...ne pa kot šminkeri in kvazi motoristi.....se kazat samo na Vikija

Bomo videli kdo pride zadnjega v Piran častit kavico.Z avti ne velja  :glare:

kaj pa če bi vi pršli na sotočje Krke in Save, k Lesu ali Budiču, lahko se vam kvazi skuteristi kazat na +15, častim pivo :grim , pa ne z avti :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi vi pršli na sotočje Krke in Save, k Lesu ali Budiču, lahko se vam kvazi skuteristi kazat na +15, častim pivo :grim , pa ne z avti :glare:

Tud ke pridemo,samo za tja  rabima s Pikom1 zraven pira vsaj še porcijo čvapčičev,če pa prideš ti k nama dobiš pa ti pir in čvapčiče  ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ćeul :evilgrin:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam foušerija vas je..... prvo ker vozimo res dobre mašine in drugo ker imamo milo podnebje...

 

Sami pravi šminkeri na Bmw in podobno.....z izogovori.... me zebe , mi teče iz noseka, mama mi ne dovoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam foušerija vas je..... prvo ker vozimo res dobre mašine in drugo ker imamo milo podnebje...

 

Sami pravi šminkeri na Bmw in podobno.....z izogovori.... me zebe , mi teče iz noseka, mama mi ne dovoli....

Kaj je gorenc boš dal za kavo al ne,al samo japončke kuriš.... :P špa če boš hotu da ti transparent držim hočm zraven kave še sladkor :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lansklet si ga držu ... :jezik: ... pa na skuterja si se usedu :ras:

 

 

mogoče letos tut Piran ;)

 

:krneki:

Vremenska je mau čudna za zadnje dni letšnjega leta:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!