Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

al pa smo jih prevč zbrcali?

 

skuti, skuti, skuti, kje ste, pi,pipipipiiiii,,,,

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na na na na čevelj.....Mavti,maxiscooter..na na na čeveljček  ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, mislm da bo treba začet mausa mal bl šuntat. :hmm:

kaj sm pa js storu :O

 

js svoj posu obavljam ćastno :angry:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sm pa js storu :O

 

js svoj posu obavljam ćastno :angry:

 

:krneki:

Jeste druže Mausu. Evo vam orden Plavog ramena. Nosi ga častno!

Ali uvjek se može još više.

Armija motorista polaže puno nade na tebe, da izviđaš i uništavaš neprijatelja i tako zasiguraš pobedu naše slavne armije.

Za kawuuuuu s mausoooom napreeeeed!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau me je nasmejalo, ko je na semaforju en skuterist zazehou in biu škrbast ... verjetn je pred kratkim sreču taprauga motorista :lol1:

 

Druže I30 ... služim bajkerjem

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je tak čas pa napoved snega..a je že kdo vozil v pancerjih? k če bi slučajn kerga skutra sreču da ga mal spancetiram ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdej je tak čas pa napoved snega..a je že kdo vozil v pancerjih? k če bi slučajn kerga skutra sreču da ga mal spancetiram ...

Čak mal, ne ti nim pancete! No ja, če je zagiftana, pol lohk.  :glare:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pancerji, kaj je to ?. Kaj se ne nič ne vozite. Pravi mehkužci,a vi se imate za hude motoriste. :grim   :grim  Vsem je potrebno kole med špice zabit :yea1:  :OK: . A prej morate iz vaših lukenj zlest, a ne "maus" in ostali čudni "kmeti" & co.  :evilgrin:  :evilgrin:

 

 

Mi, pa se kar naprej in naprej  vozimo  :yea1:  :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pancerji, kaj je to ?. Kaj se ne nič ne vozite. Pravi mehkužci,a vi se imate za hude motoriste. :grim   :grim  Vsem je potrebno kole med špice zabit :yea1:  :OK: . A prej morate iz vaših lukenj zlest, a ne "maus" in ostali čudni "kmeti" & co.  :evilgrin:  :evilgrin:

 

 

Mi, pa se kar naprej in naprej  vozimo  :yea1:  :yea1:

upisan si :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pancerji, kaj je to ?. Kaj se ne nič ne vozite. Pravi mehkužci,a vi se imate za hude motoriste. :grim   :grim  Vsem je potrebno kole med špice zabit :yea1:  :OK: . A prej morate iz vaših lukenj zlest, a ne "maus" in ostali čudni "kmeti" & co.  :evilgrin:  :evilgrin:

 

 

Mi, pa se kar naprej in naprej  vozimo  :yea1:  :yea1:

Vozš se ti po psihatriji gor pa dol  :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrija je bližja vam kot meni, v vseh pogledih....še posebno sodeč po tistem kar vozite....

 

Kaj "maus" se pa boji iz luknje pa šunta druge.... :evilgrin: . Zanj pa bom pripravil prav poseben kol za med špice ...Mislim da bo dovolj Samurai zobotrebec za tisto njegovo "krntijo od motorja "

 

Dajte že spregledat, da se prevažate s kupom brezvznega železja  :yes:

 

 

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrija je bližja vam kot meni, v vseh pogledih....še posebno sodeč po tistem kar vozite....

 

Kaj "maus" se pa boji iz luknje pa šunta druge.... :evilgrin: . Zanj pa bom pripravil prav poseben kol za med špice ...Mislim da bo dovolj Samurai zobotrebec za tisto njegovo "krntijo od motorja "

 

Dajte že spregledat, da se prevažate s kupom brezvznega železja  :yes:

Bolje kot s kupom brezvezne platike  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, ne ti nim pancete! No ja, če je zagiftana, pol lohk.  :glare:

 

ok sorry..je blo prezgodaj popoldne ... "spanceriram" bi moral napisat ...

Pancerji, kaj je to ?. Kaj se ne nič ne vozite. Pravi mehkužci,a vi se imate za hude motoriste. :grim   :grim  Vsem je potrebno kole med špice zabit :yea1:  :OK: . A prej morate iz vaših lukenj zlest, a ne "maus" in ostali čudni "kmeti" & co.  :evilgrin:  :evilgrin:

 

 

Mi, pa se kar naprej in naprej  vozimo  :yea1:  :yea1:

a maš ti spet deloven vikend da s tolk glasn? da maš izgovor če bi te ker v petek al pa soboto v postojno na informativn čevlajne povabu a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se omenja neka plastika pa pancerji pa čevlji :hmm: ,edina zadeva, ki laufa ter dni :naughty:  so dobri čevlji pa plastika na lesenem ročaju na dokazni sliki  :P  :D .Motoristom pa :ras:  :jezik:

post-25699-0-63459800-1423176622_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Maxiscooter si je BMW RT 1200 kupil ,Mavti zgubil si še enga borca,ostal si sam :P zdej pa če nočeš vse čevlje fasat nas hitr povab na pršut pa boš fasu sam s copati  :lol:

 

Evo še dokaz.............

 

10982489_741800125915136_231040507292796

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Maxiscooter si je BMW RT 1200 kupil ,Mavti zgubil si še enga borca,ostal si sam :P zdej pa če nočeš vse čevlje fasat nas hitr povab na pršut pa boš fasu sam s copati  :lol:

 

Evo še dokaz.............

 

 

Jaoooo, s skunterja na bmfla.  :kva1:

Z jermenčka na kardan. Ja luba duša, dej drugič mal pomislt kaj počneš. 

Zgleda de te je Maus preveč čeulov, pa ti je posledice pustil...  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se omenja neka plastika pa pancerji pa čevlji :hmm: ,edina zadeva, ki laufa ter dni :naughty:  so dobri čevlji pa plastika na lesenem ročaju na dokazni sliki  :P  :D .Motoristom pa :ras:  :jezik:

 

plastičar skuteraški....

 

jst mam aluminij na železnem ročaju .... :kick-ass:

:lol1: Maxiscooter si je BMW RT 1200 kupil ,Mavti zgubil si še enga borca,ostal si sam :P zdej pa če nočeš vse čevlje fasat nas hitr povab na pršut pa boš fasu sam s copati  :lol:

 

Evo še dokaz.............

 

10982489_741800125915136_231040507292796

z dežja pod kap...full pospravlena garaža pa full škatl z rezervnimi deli okol...iz obija? sej ni čudn če kej odleti... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz mu pa vseno želim veliko varnih in užitkarskih kilometrov ,mal boljš je kot scooter to mu moramo priznat  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!