Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Maxiscooter je prišel k pameti,Mavti je še daleč,a še je upanje:-P

 

To si ti misliš.... da bom jaz vozil neka jajca od Multistrade....never ...kol med špice  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo, lepo počasi :grim

 

 

Prvo dajte vi oči odpret in spregledat, ne pa da se prevažate z nekimi kontejneri za smeti  :grim

post-23577-0-79819700-1428586816.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem urečke ni bilo :huh:  in so na servisu rekili, da je bila preveč polna pa je vseskupaj odtrgalo in stran padlo :grim ,se pa res spomnim lani, da ko sem se enkrat napolno  po  makadamu vozil :whistle:  se je kadilo za mano kot zmešano :eek: .Ker vztrajam ,da kupim orginalno vrečko :slap:  so rekli :ja ni problema en teden rok dobave evrčke pa takoj na plan :)

Mi je pa tudi ata danes neke kosovne odpadke omenjal, da bodo menda ravno pravi čas pobirali le kaj je mislu :hmm:  O:-)

post-25699-0-51410900-1428612542_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem urečke ni bilo :huh:  in so na servisu rekili, da je bila preveč polna pa je vseskupaj odtrgalo in stran padlo :grim ,se pa res spomnim lani, da ko sem se enkrat napolno  po  makadamu vozil :whistle:  se je kadilo za mano kot zmešano :eek: .Ker vztrajam ,da kupim orginalno vrečko :slap:  so rekli :ja ni problema en teden rok dobave evrčke pa takoj na plan :)

Mi je pa tudi ata danes neke kosovne odpadke omenjal, da bodo menda ravno pravi čas pobirali le kaj je mislu :hmm:  O:-)

s te fotke jst vidm samo dve opciji :

- si na shujševalni kuri 

- dimnik se ti je podrl

 

za vračko si si pa sam kriv kaj pa nisi nč prašal.. ja sej vem nekej morš met za vzrok ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mi je pa tudi ata danes neke kosovne odpadke omenjal, da bodo menda ravno pravi čas pobirali le kaj je mislu :hmm:  O:-)

Posluš ga, sam dobr ti hoče!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne b'. Sam me je Brane našuntu. 

Fej in fuj skunteristi.

 

Dejte no mal, že skor cel teden je tle gmh! A ste se zlizal? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ĆEWL W NJEGOWA ĆUSTWA :krneki:

 

 

Toliko poslušam o teh čevljih a v soboto, ko smo se videli na Vikiju si me pa prav lepo vljudno pozdravil. Bil sem v družbi motorista - yamaharja @ igorkr, kateri se je silil plačati pijačo...... :evilgrin:

 
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mogoče kdo najde tukaj???

https://www.youtube.com/watch?v=nJu1xQgJEzU

Manjkajo samo še kolesarji. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa dons pozdravljajajo neki trikolesniki podobni skuterju, jim odzdravim in šele pol se spomnem, da grem na šiht :P

 

11068328_904700909552402_475004559072296

 

 

za v službo in za po fasungo je vredi :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa dons pozdravljajajo neki trikolesniki podobni skuterju, jim odzdravim in šele pol se spomnem, da grem na šiht :P

 

11068328_904700909552402_475004559072296

 

 

za v službo in za po fasungo je vredi :jezik:

Je tale 500 kubikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tale 500 kubikov?

 

Šofer, ima več kot 500 cmm  obsega  :grim  Sicer pa je ta bistveno lepši in boljši od tiste kante, ki jo ima za rezevo, ko ne veš kje mu bo kardan odpadel 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tale 500 kubikov?

ne, 125ccm, namenjen za točno to, kar sm zgoraj napisal, cincanje po okolici :grim, sm se pa navadil, da imam VEDNO kakega večjega skuterja doma, čeprav sm bil skeptičen na teh 125 ccm, ima 15KM, končna 120km/h, poraba 3l/100km, men je good okoli 70km/h, priporočam vsakmu, sploh, če se moraš za vsak premik vsedet v avto, je taka zadevščna super :grim

 

Šofer, ima več kot 500 cmm  obsega  :grim  Sicer pa je ta bistveno lepši in boljši od tiste kante, ki jo ima za rezevo, ko ne veš kje mu bo kardan odpadel 

ko odpade kardan na mojem večjem polizdelku, grem s tem ga iskat, na kardan mislim :kva2:, kar se pa opsega tiče okol rokce, je pa 520cmm :kva1:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, 125ccm, namenjen za točno to, kar sm zgoraj napisal, cincanje po okolici :grim, sm se pa navadil, da imam VEDNO kakega večjega skuterja doma, čeprav sm bil skeptičen na teh 125 ccm, ima 15KM, končna 120km/h, poraba 3l/100km, men je good okoli 70km/h, priporočam vsakmu, sploh, če se moraš za vsak premik vsedet v avto, je taka zadevščna super :grim

 

ko odpade kardan na mojem večjem polizdelku, grem s tem ga iskat, na kardan mislim :kva2:, kar se pa opsega tiče okol rokce, je pa 520cmm :kva1:

Par tednov nazaj sem nabavil x9 200 kubikov, pa me je zanimalo, kako se obnese njegov močnejši brat ... Po ravnem že gre, v klanec ga pa zmanjka. Pa 120km/uro je na mojem zaenkrat znanstvena fantastika. No, morda bo po servisu kaj bolje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par tednov nazaj sem nabavil x9 200 kubikov, pa me je zanimalo, kako se obnese njegov močnejši brat ... Po ravnem že gre, v klanec ga pa zmanjka. Pa 120km/uro je na mojem zaenkrat znanstvena fantastika. No, morda bo po servisu kaj bolje ....

na teh sesalcih je pomemben jermen in valjčki, ko boš menjal, daj karbonskega :grim , Malossi, valčki so pa DR Pulley zakon, dobiš na skuterist.si :grim , če boš kaj čaru :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na teh sesalcih je pomemben jermen in valjčki, ko boš menjal, daj karbonskega :grim , Malossi, valčki so pa DR Pulley zakon, dobiš na skuterist.si :grim , če boš kaj čaru :kva2:

Po moje bo treba kaj "sčarat", da bo dal motorino kaj več od sebe ;) . Res pa je, da je bil skuter zadnje leto in pol parkiran in nič vožen. Pred tem so zamenjali jermen in valjčke ....

Hvala za nasvet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za boljši oprijem jermena se priporoča s purfrom posut. Mal ga pa še v tank usuješ. Pali ko mina! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami ljubitelji maxiscooterjev, vedno več nas je  :grim . še malo pa bomo lahko to temo zaklenili  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Toliko poslušam o teh čevljih a v soboto, ko smo se videli na Vikiju si me pa prav lepo vljudno pozdravil. Bil sem v družbi motorista - yamaharja @ igorkr, kateri se je silil plačati pijačo...... :evilgrin:

 

 

 

ker si se skril med motoriste .. ponovad sam pokimam, pozdravim pa ne :jezik:

 

to, da sem silil s pijaćo si se pa mal zmotu .. jaz tega ne počnem :jezik:

 

igor vam je pa lahko plačeval .. sj ma jamaho .. rang skuterja :lol1:

 

bilder pa tut skuterist :O .. no ja .. vse pa ne morm js ćewlat .. nj ga kdo drug :P

 

 

ČEWL :angry:

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

bilder pa tut skuterist :O .. no ja .. vse pa ne morm js ćewlat .. nj ga kdo drug

 

jest sm uživač, bol kot vse drugo :grim , drgač pa če maš motor, zravn pa skuter, ni nič narobe :OK:, raje mam pa še poleg obeh, še en motor :grim  :OK: Če pa imaš samo maxiskuter, povdarek na maxi, brez motorja, je pa nekaj narobe z lastnikom, tak jest na to gledam :kva2:  :ninja:

Drgač pa v to kolekcijo paše še cabriolet in pa coupe :grim. 

 

 

 

:yea1:  :OK:  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... , drgač pa če maš motor, zravn pa skuter, ni nič narobe :OK:, raje mam pa še poleg obeh, še en motor :grim  :OK: Če pa imaš samo maxiskuter, povdarek na maxi, brez motorja, je pa nekaj narobe z lastnikom, tak jest na to gledam :kva2:  :ninja:

Kr tolaž se. Če s zdrow, pa mal bolan nis' zdrov! Kwa tle teb ni jasn?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!