Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

Jaz še nisem slišal, da bi kdo z motorja prešaltal na skuterja. Pa čeprav se mu reče maxiskuter. Dobro, iz zdravstvenih razlogov (leta, posledično pomanjkanje moči, ravnotežja,...kakorkoli pač) še že. Da bi pa nekdo, še vedno pri močeh in zdravi pameti to naredil.. ne vem. Je pa skuter (maxiskuter) lahko ena fajn zadeva za uvajanje v svet motorizma. Se navadiš malo dajati gas, pa zadeva sama pelje. Naslednja točka je pa APN, da se naučiš šaltati. Potem pa motor. Seveda pa se lahko skuter preskoči, pa direkt na zadevo na prestavljanje. Mi smo imeli to srečo, da smo imeli APN (zelo hvaležen stroj -popil je vse, od bencina, petroleja... vse. Pa trpežen je bil.

Ampak to je le moje mnenje. Lahko da kdo misli drugače.

ne strinjam se samo v tem, da se začne na skuterju, to je potem uvajanje v svet skuterizma in ne motorizma, na skuterju že v osnovi vse zaj....š, treba je začet na nečemu kar ma šaltnge pa gremo, pa čimprej je treba kupit dodatke za na škornje, da se začne akcija

post-36887-0-86347900-1339083842_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem slišal, da bi kdo z motorja prešaltal na skuterja. Pa čeprav se mu reče maxiskuter. Dobro, iz zdravstvenih razlogov (leta, posledično pomanjkanje moči, ravnotežja,...kakorkoli pač) še že. Da bi pa nekdo, še vedno pri močeh in zdravi pameti to naredil.. ne vem. Je pa skuter (maxiskuter) lahko ena fajn zadeva za uvajanje v svet motorizma. Se navadiš malo dajati gas, pa zadeva sama pelje. Naslednja točka je pa APN, da se naučiš šaltati. Potem pa motor. Seveda pa se lahko skuter preskoči, pa direkt na zadevo na prestavljanje. Mi smo imeli to srečo, da smo imeli APN (zelo hvaležen stroj -popil je vse, od bencina, petroleja... vse. Pa trpežen je bil.

Ampak to je le moje mnenje. Lahko da kdo misli drugače.

apn je še zmeraj hvaležen in trpežen stroj - dokazal že večkrat v zadnjih letih ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruf... napisal sem, da je skuter LAHKO ena fajn zadeva za uvajanje v svet motorizma. Vsak normalen (govorimo o bodočih motoristih), bo itak šel na APN ali pravi motor že v samem startu. Drugače pa...-ja, že v samem startu zaje..š s skuterjem. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, pa čimprej je treba kupit dodatke za na škornje, da se začne akcija

Saj vsi vemo da je gradbeništvo v krizi :BUA: , pa vseeno,ne verjemite trgovcem vsega kar ponujajo saj, če boste motoristi pokupili vse dodatke :whistle: kako bodo pa obrtniki delali :hmm: bosi mogoče :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vsi vemo da je gradbeništvo v krizi :BUA: , pa vseeno,ne verjemite trgovcem vsega kar ponujajo saj, če boste motoristi pokupili vse dodatke :whistle: kako bodo pa obrtniki delali :hmm: bosi mogoče :slap:

a si ti skuter u graben zapelu in peš hodiš, ker si šele sedaj do računalnika prišel, sej je bolje tako :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,včasih se furce malo zavlečejo :beer1: ,pa nič ne de, si čarunalnik malo odpočije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,včasih se furce malo zavlečejo :beer1: ,pa nič ne de, si čarunalnik malo odpočije :D

sej je prav, da se ponoč vozte, da vas ne vidmo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajga Boškarin,to je sam preverjanje prisotnosti scooteristov, za katerega me je pooblastila tajna obveščevalna vojaška policija,ki se v Jadranskem morju,pripravlja na ofenzivo proti vam........ime operacije je....Očistimo Balkan :grim

Zbirno mesto je v Kopru od kjer potekajo vse priprave za mednarodno akcijo proti teroristični skupini imenovani Al-Kaidscooterist.... :ninja:

DSC02189.JPG

DSC02191.JPG

DSC02192.JPG

P.S. ni bil viden niti eden maxi,navaden ali kakršnkoli scooter v bližini......mislim,da zato ker ne znajo plavat,predrzni so že dost,da bi se prišli kazat... :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajga Boškarin,to je sam preverjanje prisotnosti scooteristov, za katerega me je pooblastila tajna obveščevalna vojaška policija,ki se v Jadranskem morju,pripravlja na ofenzivo proti vam........ime operacije je....Očistimo Balkan :grim

Zbirno mesto je v Kopru od kjer potekajo vse priprave za mednarodno akcijo proti teroristični skupini imenovani Al-Kaidscooterist.... :ninja:

P.S. ni bil viden niti eden maxi,navaden ali kakršnkoli scooter v bližini......mislim,da zato ker ne znajo plavat,predrzni so že dost,da bi se prišli kazat... :lol:

Kaj te je bilo strah povedat, da boš prišel v Koper... Imel bi izjemno čast, da bi mi lahko pijačo častil....... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je bilo strah povedat, da boš prišel v Koper... Imel bi izjemno čast, da bi mi lahko pijačo častil....... :whistle: :whistle:

Če si se pa skrival.....kdo te bo pa najdu :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega in sodelavec, ki ga že nekaj časa pregovarjamo, da si kupi motor je prišel z idejo, da bo skuterja nabavil :eek: ...zadnji trnutek smo ga prijateljsko prepričali :bum: da ni naredil te napake :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si se pa skrival.....kdo te bo pa najdu :P

Ne bom odgovoril na provokacije. Bodo že motoristi ocenili tvoje nespodobno obnašanje...malo tu malo tam... :BUA: . Mislim, da bodo, kar moje kole uporabili in se ti maščevali za tvoje veleizdajalstvo. ;)

Sicer, pa tudi mi si ne želimo članov brez hrbtenice...... goseničarje...... :yes: , ki se obračajo enkrat tu enkrat tam.... :evilgrin:

p.s.

Pijačo pa bi vseeno spil na tvoj račun :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil maxiscooter
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega in sodelavec, ki ga že nekaj časa pregovarjamo, da si kupi motor je prišel z idejo, da bo skuterja nabavil :eek: ...zadnji trnutek smo ga prijateljsko prepričali :bum: da ni naredil te napake :kva2:

Nimaš kej pregovarjat,sam čeulanje :P a si vidu bojne ladje,zdej ti je lahk hvaležen :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš kej pregovarjat,sam čeulanje :P a si vidu bojne ladje,zdej ti je lahk hvaležen :lol:

haaaahaa, kdo to govori, sedaj čakam ,da se oglasi še tvoj zvesti kužek ( Ruf ) in da tudi on kaj "pametnega " doda.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haaaahaa, kdo to govori, sedaj čakam ,da se oglasi še tvoj zvesti kužek ( Ruf ) in da tudi on kaj "pametnega " doda.... :BUA:

ni kaj dodati, naslednji teden pridem na obalo zaključit zadevo, koordinate imam od Kmeta, kole pa kot si vidu malo nazaj tudi že ušpičene :OK: , upam da bodo še tvoji italijani tam, da čim več pospravim :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste se zlizali v tej temi, še veš ne kje se en začne pa drug konča. :SS

Motor je motor in skuter je skuter. Nobeno besedno prepucavanje tega ne bo spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste se zlizali v tej temi, še veš ne kje se en začne pa drug konča. :SS

Kdo se je zlizal :eek: , ne ga srat :grrr , no gume pa mam zlizane :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, KeC... Motor je motor, skuter pa skuter. Tu se vsi strinjamo. Samo po trditvah nekaterih je pa maxiskuter motor... :eek: :eek:

To ti je isto, kot da bi v Hrošča dal mašino od Carrere in trdil da imaš Porscheja. Pa naj mi lastniki Hroščev oprostijo, da sem ga dal za primerjavo s skuterji. :blush:

Res mi ni jasno, zakaj skuteraši hočejo biti enaki z motoristi. Hoče biti kateri motorist enak skuterašem...?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maksiscoter, da je motor :hmm: , le kdo to govori to pa ne bi vedel :slap: , maxsiscoter je samo ta velika šajtrga(samokolnica) :whistle: , saj menda imate doma kakšno šajtrgo ,če ne si jo pa pri sosedu izposojate,ker vam je nerodno, da bi jo sami imeli,pa kako pripravna da je :worship: ,no vglavnem to je pa masksi šajtrga še veliko bolj uporabna, bolj jo naložiš bolj šiba a previdno ,če pretiravaš ti uide izpod nadzora :grim pol jo pa vlačiš iz grabna pa bemtiš, da kako teška je pa štorasta za vozit pa ne vem kaj še :bum: . :devil:

Je pa zanimivo :eek: ,da poraba maksi šajterg kljub vesoljski tehnologiji in ostali fensi-tensi tehnologiji nezadržno narašča :hooray: , le gdo to potem kupuje,ta mora bit mal čez les

Se je moram čimprej znebiti saj če sosedje izvedo ,da imam šajtrgo naj jim jo posojam to pa ne :chase: ,kar kupijo si jo naj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislil motorjev, njihove voznike... Futura in FJR? Ju lahko vozi baba s kiklo? Ali pa Škot, ne da bi kazal prašnike...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maksiscoter, da je motor :hmm: , le kdo to govori to pa ne bi vedel :slap: , maxsiscoter je samo ta velika šajtrga(samokolnica) :whistle: , saj menda imate doma kakšno šajtrgo ,če ne si jo pa pri sosedu izposojate,ker vam je nerodno, da bi jo sami imeli,pa kako pripravna da je :worship: ,no vglavnem to je pa masksi šajtrga še veliko bolj uporabna, bolj jo naložiš bolj šiba a previdno ,če pretiravaš ti uide izpod nadzora :grim pol jo pa vlačiš iz grabna pa bemtiš, da kako teška je pa štorasta za vozit pa ne vem kaj še :bum: . :devil:

Je pa zanimivo :eek: ,da poraba maksi šajterg kljub vesoljski tehnologiji in ostali fensi-tensi tehnologiji nezadržno narašča :hooray: , le gdo to potem kupuje,ta mora bit mal čez les

Se je moram čimprej znebiti saj če sosedje izvedo ,da imam šajtrgo naj jim jo posojam to pa ne :chase: ,kar kupijo si jo naj :slap:

a ti jest povem, kdo kupuje maksiskuterje ipd, tisti ki se ne znajo z motorjem vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mislil motorjev, njihove voznike... Futura in FJR? Ju lahko vozi baba s kiklo? Ali pa Škot, ne da bi kazal prašnike...?

Kaj pa T-maxa ali Burgmana 650...?

Sicer pa vse se, da če je volja...tudi čoperja se , da vozit, pa ne me vprašat komu je gušt tisto prdalo, ki samo galami vozit. Aja pozabil, naj se me vsaj sliši, če nisem za nikamor :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti jest povem, kdo kupuje maksiskuterje ipd, tisti ki se ne znajo z motorjem vozit

OOO, sedaj pa nam bo pravi pilot razlagal in učil kako se vozi in to samo zato ker gospod vozi Bmw . :SS

Naslednjič ti značko od Bmw stržem dol in ti jo okoli ovratnice nataknem, kot dokazilo da si ceplejn proti ( steklini ) Bmw-jašem :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!