Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


-baSe-

Priporočene objave

a ti jest povem, kdo kupuje maksiskuterje ipd, tisti ki se ne znajo z motorjem vozit

A, da bi tiste lesene gare vozil :slap: , bom kar na šajtrgi ostal :worship: ti je ne bom nič posodil, kar kupi si jo :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOO, sedaj pa nam bo pravi pilot razlagal in učil kako se vozi in to samo zato ker gospod vozi Bmw . :SS

Naslednjič ti značko od Bmw stržem dol in ti jo okoli ovratnice nataknem, kot dokazilo da si ceplejn proti ( steklini ) Bmw-jašem :grrr

nisem cepljen, ko te ugriznem je konc s tabo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš kej pregovarjat,sam čeulanje :P a si vidu bojne ladje,zdej ti je lahk hvaležen :lol:

Smo ga na srečo še pravi čas spametovali, čeuvlanje je blo še v rezervi... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo ga na srečo še pravi čas spametovali, čeuvlanje je blo še v rezervi... :yes:

Samo trenutno ste preložili ste očitno preveč lobirali :grrr ,ampak saj bo sam spoznal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo trenutno ste preložili ste očitno preveč lobirali :grrr ,ampak saj bo sam spoznal :D

Je že sam spoznal ja, da so skuterji za ženske in otroke. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že sam spoznal ja, da so skuterji za ženske in otroke. :yes:

Saj saj, velik odrastli otroci se radi igramo :OK: z traktorčki,bagerčki pa tovornjaki,......(večje je boljše je) :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj saj, velik odrastli otroci se radi igramo :OK: z traktorčki,bagerčki pa tovornjaki,......(večje je boljše je) :whistle: :whistle: :whistle:

Ja saj te razumem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa T-maxa ali Burgmana 650...?

Sicer pa vse se, da če je volja...tudi čoperja se , da vozit, pa ne me vprašat komu je gušt tisto prdalo, ki samo galami vozit. Aja pozabil, naj se me vsaj sliši, če nisem za nikamor :OK: :grim

Drekpumpe se reče strokovno. Pa glas tudi mora biti, in to glasno bobnenje, ne tisto bzzzz, ki ni za nikamor. Seveda mora grmeti, kaj si pa mislil. Hiter pa res ni. Mi ni za tisto brezglavo bezljanje. Saj veš za tisto o semaforju in ... no, to je to. Burgman in T-max? Tipična predstavnika vozil, ki jih lahko vozijo pičkice v kiklah. Lahko pa tudi možje. Samo... zakaj bi kdo vozil tako vozilo, dokler mu gre noga normalno čez sedež? No, ja... že pred leti je nekdo rekel ''čudna so pota Gospodova''...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj saj, velik odrastli otroci se radi igramo :OK: z traktorčki,bagerčki pa tovornjaki,......(večje je boljše je) :whistle: :whistle: :whistle:

mavti to še ne pomeni da moremo maxije (nazaj) vozit......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja... že pred leti je nekdo rekel ''čudna so pota Gospodova''...

TU se pa strinjam res :Čudna so pota gospodova: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mavti to še ne pomeni da moremo maxije (nazaj) vozit......

To je res :D , toda ti si na motoristični poti navzgor kar je prav :worship: , je pa na meni ta pot že marsikaj preizkusila in sem pač trenutno na tem kar sem, nikoli pa ne rečem :hmm: ,da bo tudi jutri tako je motofrik lepo napisal :OK: ;čudna so pota gospodova :whistle: :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa veseli, da greste v korak s časom

To je neka stara slika :BUA: ,mi montiramo gor samo naše (slo :OK: ) kolektorje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste imeli spet zbor

Saj je vendar čas motozborov ups :surrender: skuterzborov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vendar čas motozborov ups :surrender: skuterzborov :D

a na vašem skuterzboru še Damjan Murko iz torte skoči :K

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na vašem skuterzboru še Damjan Murko iz torte skoči :K

Letos ni imel časa sploh :O , je rekel drugo leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ni imel časa sploh :O , je rekel drugo leto :D

Koga pa ste mel.......Mariota Galuniča :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res :D , toda ti si na motoristični poti navzgor kar je prav :worship: , je pa na meni ta pot že marsikaj preizkusila in sem pač trenutno na tem kar sem, nikoli pa ne rečem :hmm: ,da bo tudi jutri tako je motofrik lepo napisal :OK: ;čudna so pota gospodova :whistle: :

Začutit je rahel vetrič,da te mikajo igrače za velike pobe,v tebi se vrjetno odvija vihar vseh viharjev tako si želiš pravega motorja :grim razumem,da si na skuterju samo zaradi solidarnosti do Maxiscooterja,kar je pohvalno :OK: sam sidro preteklosti(Maxiscooter) te bo potegnil na dno,če ga ne misliš odrezat,potem si pa v motorističnem peklu....... :blush: ne želi si tega,odrež Boškarina in si rajš iz njega nared klobase :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste se zlizali v tej temi, še veš ne kje se en začne pa drug konča. :SS

Motor je motor in skuter je skuter. Nobeno besedno prepucavanje tega ne bo spremenilo.

Kec ne vibrirej,da se ne pregreješ :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ni imel časa sploh :O , je rekel drugo leto :D

A veš Mavti, da si ti čiz bliz mene doma, madonca moram pazit, da slučajno ne spregledam tistga t-maxa in te nevede povozim...tolk jezen pa spet nisem na vas skuteriste :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ni imel časa sploh :O , je rekel drugo leto :D

to ga je še od lani rit pekla ...

A veš Mavti, da si ti čiz bliz mene doma, madonca moram pazit, da slučajno ne spregledam tistga t-maxa in te nevede povozim...tolk jezen pa spet nisem na vas skuteriste :grrr

rajši pazi da se ti kak sk****aški virus ne prilima na gume ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ga je še od lani rit pekla ...

rajši pazi da se ti kak sk****aški virus ne prilima na gume ...

Maš prav, bom moral takoj gume menjat, čeprav so drugač še čist dobre--- :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš Mavti, da si ti čiz bliz mene doma, madonca moram pazit, da slučajno ne spregledam tistga t-maxa in te nevede povozim...tolk jezen pa spet nisem na vas skuteriste :grrr

Ker sem še malo mlajši od tebe ti bom pa ja ušel :P , no lahko pa greva tudi na :beer2:

Brez skrbi T- max je čisto zdrav ( berz virusov) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začutit je rahel vetrič,da te mikajo igrače za velike pobe,v tebi se vrjetno odvija vihar vseh viharjev tako si želiš pravega motorja :grim razumem,da si na skuterju samo zaradi solidarnosti do Maxiscooterja,kar je pohvalno :OK: sam sidro preteklosti(Maxiscooter) te bo potegnil na dno,če ga ne misliš odrezat,potem si pa v motorističnem peklu....... :blush: ne želi si tega,odrež Boškarina in si rajš iz njega nared klobase :lol:

Solidarnost je žal umrla :surrender: ,brez skrbi Maxiscoter je dečko, da kapo dol :worship: :worship: :worship:

Bom kar na domačih klobasah ostal :D ,pa zgornjesavinjski želodec njam,njam,... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!