Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

mal višje si fotko poglej

Pa bi mi glede na to, da sem skuterist :hmm: častili eno pošteno porcijo :OK: saj za pijačo bom pa dal. :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi mi glede na to, da sem skuterist :hmm: častili eno pošteno porcijo :OK: saj za pijačo bom pa dal. :drunk:

a niste vegiji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niste vegiji :grim

Kakšni vegiji, kar neki :krneki: , boš moral znami kdaj na furo iti pa da vidiš živlenje :D no saj se tudi na meni pozna B) , bo treba res neko močnejše prevozno srectvo nabavit sedanje ima čedalje težje delo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni vegiji, kar neki :krneki: , boš moral znami kdaj na furo iti pa da vidiš živlenje :D no saj se tudi na meni pozna B) , bo treba res neko močnejše prevozno srectvo nabavit sedanje ima čedalje težje delo :whistle:

a boš v naše vrste prestopu, ne mi rečt, da si spregledu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nje, to pa nje :nono: ,no znamka še mogoče vaša O:-) ,ostalo pa ni ga čaz kamut. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( ahem je vse kar je lahko Dr_Jakob stisnu iz sebe.......po moje ga za jajca držijo :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( ahem je vse kar je lahko Dr_Jakob stisnu iz sebe.......po moje ga za jajca držijo :lol:

a misliš, da ga bomo lahko saniral, upam, da pod pritiski ni že motorja prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajj

:( ahem je vse kar je lahko Dr_Jakob stisnu iz sebe.......po moje ga za jajca držijo :lol:

Ja ja se je z maxiji vozil :D :D , pa je sedaj čisto izgubljen ne ve kaj bi naredil :hmm: ,ostal motorist in mačo B) ali prestop in čevelj. :huh:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajj

Ja ja se je z maxiji vozil :D :D , pa je sedaj čisto izgubljen ne ve kaj bi naredil :hmm: ,ostal motorist in mačo B) ali prestop in čevelj. :huh:

če prestop ...čeul... drita u hemeroide ...

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nje, to pa nje :nono: ,no znamka še mogoče vaša O:-) ,ostalo pa ni ga čaz kamut. :D :D :D

Pa ja še nisi tolk star ,da bi se moral na komot vozit... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja še nisi tolk star ,da bi se moral na komot vozit... :slap:

Jaz, večni mladenič :D pa vendar vsako leto paše nekaj več udobja B) ,da ni z motorji kaj narobe :hmm: :hmm: z mano je vendar vse vredu :slap::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej,če ti ni še noben povedal......voziš scooter.....kako če bit z tabo vse v redu :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem jih pa tolk srečal, da mi je čeulov zmanjkalo :bum:

nakotili so se ko vražji svet :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakotili so se ko vražji svet :kva1:

Kmet pa živnorc se na morju zafrkavata, kot da ne vesta, da ne smeta oba naekrat zapuščat terena, normalno, da so se nakotli. Oba na disciplinsko!!

Upam, da sta vsaj na obali red delala, čeprav po fotkah sodeč nista bila prav dejavna.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet pa živnorc se na morju zafrkavata, kot da ne vesta, da ne smeta oba naekrat zapuščat terena, normalno, da so se nakotli. Oba na disciplinsko!!

Upam, da sta vsaj na obali red delala, čeprav po fotkah sodeč nista bila prav dejavna.

:blush:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredi baba decu :wallbash: :surrender: :bum: . Najprej ga stera z motorja, čeprav je samo kaosvaki in ga posadi na skuterja, drugo jutro mu pa še kombinezon sleče in mu zapleni motor. Kam gre ta svet :eek::BUA: ?

LP Robert

post-20894-0-27548600-1340006259_thumb.jpg

post-20894-0-60662400-1340006300_thumb.jpg

post-20894-0-13289700-1340006550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredi baba decu :wallbash: :surrender: :bum: . Najprej ga stera z motorja, čeprav je samo kaosvaki in ga posadi na skuterja, drugo jutro mu pa še kombinezon sleče in mu zapleni motor. Kam gre ta svet :eek::BUA: ?

LP Robert

SČEULAT SKUTERISTA!!! :bum:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredi baba decu :wallbash: :surrender: :bum: . Najprej ga stera z motorja, čeprav je samo kaosvaki in ga posadi na skuterja, drugo jutro mu pa še kombinezon sleče in mu zapleni motor. Kam gre ta svet :eek::BUA: ?

LP Robert

nauk zgodbe, pazite se skuteristk! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: lahko ostanete brez motorja in obleke :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredi baba decu :wallbash: :surrender: :bum: . Najprej ga stera z motorja, čeprav je samo kaosvaki in ga posadi na skuterja, drugo jutro mu pa še kombinezon sleče in mu zapleni motor. Kam gre ta svet :eek::BUA: ?

LP Robert

Ta pa je ena copata...... :glare: sčeulat oba,ampak scooteristko z ojačano kapco,da si bo zapomlna :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa komu smo kaj naredili, no.... Mi se hočemo samo voziti, se imeti lepo... Tako lepo smo živeli, dokler niso skuteraši začeli z nekimi ''hočemo biti enakopravni, srečni smo da smo skuteraši...'' Še kdo drug dobi asociacijo na razne roza parade? Naj bodo, se vozijo, pa nikogar ne bo motilo nič. Saj če je zadovoljen s skuterjem..kaj pa mu naj. Otroci so tudi z malo tablico čokolade zadovoljni. Od začetka... Potem pa zrastejo in zvišajo kriterije in želje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!