Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Pa ne moreš no...včeraj prav lepo parkiram na Vršiču po prijetni dolgi vožnji, da se malo naužijem svežega zraka in tišine...ko naenkrat...bzzzzzzzzzzzzzzzzzz

...si mislim presnete sitne muhe...ko še enkrat bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.....pa še enkrat....na kar z grozo ugotovim...da niso muhe, ampak sami skuteristi :eek:

...človek še na Vršiču nima mira, pa tako lep dan je bil :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne moreš no...včeraj prav lepo parkiram na Vršiču po prijetni dolgi vožnji, da se malo naužijem svežega zraka in tišine...ko naenkrat...bzzzzzzzzzzzzzzzzzz

...si mislim presnete sitne muhe...ko še enkrat bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.....pa še enkrat....na kar z grozo ugotovim...da niso muhe, ampak sami skuteristi :eek:

...človek še na Vršiču nima mira, pa tako lep dan je bil :glare:

A vidiš koliko imamo kondicije ,se sploh ne ustavimo samo bzzzzzzzzzzzzz mimo :D :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vidiš koliko imamo kondicije ,se sploh ne ustavimo samo bzzzzzzzzzzzzz mimo :D :D :yea1:

Japajade...štartali so pa v Kranjski gori in pol hiter nazaj dol na roza zbor :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne moreš no...včeraj prav lepo parkiram na Vršiču po prijetni dolgi vožnji, da se malo naužijem svežega zraka in tišine...ko naenkrat...bzzzzzzzzzzzzzzzzzz

...si mislim presnete sitne muhe...ko še enkrat bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.....pa še enkrat....na kar z grozo ugotovim...da niso muhe, ampak sami skuteristi :eek:

...človek še na Vršiču nima mira, pa tako lep dan je bil :glare:

Sej zato se bom v soboto odpeljal daleč stran, da jih vsaj 14 dni ne bom vidu, pa poslušu tega bzzzzzzzzzzzzzz

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nauk zgodbe, pazite se skuteristk! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: lahko ostanete brez motorja in obleke :D :D :D

....

...nč bat Cika....

... smo pet najbolj gajstnih skuteristk nalovil, jim pristrigli peruti ....pa jih prizemljil.....

img4646.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja lahko z tujim pendrekom po koprivah mlatit :P nalovil sem jih jaz,ti si jih sam peku :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato se bom v soboto odpeljal daleč stran, da jih vsaj 14 dni ne bom vidu, pa poslušu tega bzzzzzzzzzzzzzz

Ne pričakuj preveč :D , je rado tako ,da dlje ,ko od doma grem najprej ravno tam srečam ravno tistega soeseda :eek: , ki ga ne bi bilo treba :slap: :tako da :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pričakuj preveč :D , je rado tako ,da dlje ,ko od doma grem najprej ravno tam srečam ravno tistega soeseda :eek: , ki ga ne bi bilo treba :slap: :tako da :lol: :P

Ne piskaj,kaj ne vidiš kok je ura ,spat,kje so spet starši,sej ni čudn,da pole taka mafija scooteraška to postane :P :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vzgoja je pa res problem :whistle: ,mi že imamo počitnice :OK: pa ni treba tako zgodaj spat :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vzgoja je pa res problem :whistle: ,mi že imamo počitnice :OK: pa ni treba tako zgodaj spat :D .

Se bo za popravce treba učit, tko da takoj spat

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo za popravce treba učit, tko da takoj spat

a si si poštimal zamenjavo za dežurstvo,ko te ne bo? :fredy:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si si poštimal zamenjavo za dežurstvo,ko te ne bo? :fredy:

Sem, bo živnorc delu dve smeni, za kazen, ker je za vikend brez , da bi komu povedu, k tebi letu!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem meu že 3 čarownce s sabo... :P

Četrto si pa pr men fasu... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na seminarju za čeulanje skuteristov... in sem izvedel eno prow hudoooo dobro stvar...

... u bistvu.. a ste vedli, kako zgleda sramotilna lestvica skuteristov.. a?

... jest tut ne.

v bistvu, v to sramotilno skupino spadajo tako enosledna vozila ( skuterji).. dvosledna vozila ( ŠTIRIKOLESNIKI!!!!) in trosledna vozila... ( WTF?!? )

.. rangirajo pa se tako:

najbolj sramotno je vozit ŠTIRIKOLESNIK

malo manj sramorno je vozit TROSLEDNIK (MP4.. al neki tazga)

še malo manj sramotno je vozit MAXISKUTER

najmanj sramotno pa navaden 50 ccm skuter... pa še to zarad tega.. k ne vem zakaj.. pozabu razlog..

In to nam je predaval sam Dr. Đejkob!

HVALA ZA NANOVO RAZSVETLJENO DUŠO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA ZA NANOVO RAZSVETLJENO DUŠO!!!

Hvala, brat Norc. Lepo, da motoristično vero posreduješ naprej.

Sedaj pa le zmoli eno v imenu Metzelerja, Dunlopa in Continentala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm.....motoristi rabite za jačanje svojega ega motorje, scooteristi majo pa dovolj močan ego, da ga ni treba z raznimi podaljški bildat :smoke:

oni ga majo že s plastiko ojačanga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones sem srecu tolk fletno skuteristko, da bi kr..... sam sem se odpovedu pogovora zato ker je vozila maxiskuterja !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones sem srecu tolk fletno skuteristko, da bi kr..... sam sem se odpovedu pogovora zato ker je vozila maxiskuterja !!

Ha, ha, ha kak izgovor :P , a si odpadel kot knof od gat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na seminarju za čeulanje skuteristov...

Neverjetno, motoristi se morajo izobraževati :book: in to zaradi skuteristov neverjetno,neverjetno, :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno, motoristi se morajo izobraževati :book: in to zaradi skuteristov neverjetno,neverjetno, :slap: :slap: :slap:

To je zato, da lahko vodimo statistiko o odstranitvi različnih skuterašev, konec leta imamo podelitev nagrad za najuspešnejše, vsak si mora delati evidenco, kaj, kdaj, kako... Mi imamo zadeve do potankosti urejene! Tko da ne se hecat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, da lahko vodimo statistiko o odstranitvi različnih skuterašev, konec leta imamo podelitev nagrad za najuspešnejše, vsak si mora delati evidenco, kaj, kdaj, kako... Mi imamo zadeve do potankosti urejene! Tko da ne se hecat

No saj o tem smo že govorili ,birokracija vas bo je...a :P ,pa saj več boste u pisarni manj bo gužve na cesti :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj o tem smo že govorili ,birokracija vas bo je...a :P ,pa saj več boste u pisarni manj bo gužve na cesti :OK:

Pri skuterjih napredek res ne pozna meja, še mal pa boste imeli petkolesnike, tko da že malo težko sledimo in se od smeha za trebuh držimo.

brez izobraževanj, na žalost ne gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!