Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Neverjetno, motoristi se morajo izobraževati :book: in to zaradi skuteristov neverjetno,neverjetno, :slap: :slap: :slap:

...glej... na cesti se dogaja marsikej.

... tut drevo moraš posekat humano, da ne trpi...

... podobno velja za skuteriste....samo da je ravno obratno.

Na žalost so med nami tudi nekateri motoristi, ki preprosto nimajo idej, kako sčeulat skuterista, da čimbolj trpi, da se odtis čeula na laku ne da odstraniti niti s šmirgl papirjem, da se skuterist skotali na tak način, da se mu folk smeji do nezavesti...in potem se prešteje nezavestne ljudi okoli in dodeli točke x 3....

..in ravno zaradi tega je treba včasih tudi kako izobraževanje... seminar.. itd...

..Mavri... te povabimo na naslednji seminar.. rabmo rekvizite..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tale vročina bo pa nardila svoje, včeri sem že vidu nekaj stopljenih skuterjev, samo lužca je ostala - lep pogled, ni kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp ker sem službeno odsoten do nadaljnega vsa predavanja,teorija in praksa pri predmetu Čeulanje Scooteristu na najučinkovitejši način ....ODPADEJO.....

Za vse informacije in nadaljne izobraževanje,prakso se obrnite na moja asistenta g.RUFA in g.ZIVGANORCA...

Hvala za razumevanje in čeul u čelu :lol:

Prof. Kmet2 B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp ker sem službeno odsoten do nadaljnega vsa predavanja,teorija in praksa pri predmetu Čeulanje Scooteristu na najučinkovitejši način ....ODPADEJO.....

Za vse informacije in nadaljne izobraževanje,prakso se obrnite na moja asistenta g.RUFA in g.ZIVGANORCA...

Hvala za razumevanje in čeul u čelu :lol:

Prof. Kmet2 B)

Jest grem na specializacijo na Korziko, kjer bo svetovni kongres uničevalcev skuterjev

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem na specializacijo na Korziko, kjer bo svetovni kongres uničevalcev skuterjev

Vem ,sej sem te jaz poslal,ker kažeš nadpovprečno nadarjenost pri mojem predmetu :OK: :OK:

Ko boš tam prosim pozdravi profesorja Mauriti Petardo ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem na specializacijo na Korziko, kjer bo svetovni kongres uničevalcev skuterjev

Ja,ja to bo taprava specializacija :eek: ,te bo vse drugo skrbelo samo skuter ne :pos::P ,no samo stroške specializacije in izobrazbo je treba nekako upravičit :hmm::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, brat Norc. Lepo, da motoristično vero posreduješ naprej.

Sedaj pa le zmoli eno v imenu Metzelerja, Dunlopa in Continentala.

j**bo te metzeler ..aj prou ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jebemti skuter in skuteriste u 3 pi........ de materne,sem vidu dones dva lepotca????? na fenu pa še fegibag na rami,kratke hlače in rokavi itd........

pol ste pa vi men neki motoristi,piz.........a materna ,naša mici iz vasi boljš zgleda na starem maratoncu k pa vi ped.....čine

ni čuden da je hitler hotu žide iztrebit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, roko na srce, tudi na motorjih imaš prave ase. Kratke hlače, fensi majica, namesto čelade pol kile želeja na buči in... sončna očala. Pantofli pa itak. To so izjeme. Veliko jih je videti po mestnih vpadnicah in centrih, kjer se kažejo jungfercam.

Onadva skuterfarerja s pedertašnami... si pač videl povprečnega skuteraša.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in ravno zaradi tega je treba včasih tudi kako izobraževanje... seminar.. itd...

..Mavti... te povabimo na naslednji seminar.. rabmo rekvizite..... :D

Seminar :hmm: ,ne sliši se slabo,moramo se zmenit za ustrezno mesto seminarja, recimo Korzika bo kar ok :OK: , pa za primeran honorar, pa potne stroške, pa nočitev v hotelu, pa še kakšen pribolšek ( :pos: ) Pa še iz prve roke bom imel informacije o strategiji motoristov B)

Ponudbe na ZS da ne bo fovšije. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja to bo taprava specializacija :eek: ,te bo vse drugo skrbelo samo skuter ne :pos::P ,no samo stroške specializacije in izobrazbo je treba nekako upravičit :hmm::D

Ni panike, sem zbiru plastiko od skuterjev, ki smo jih odstranili in dons na Dinosu prodal, tako da so sredstva zagotovljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, sem zbiru plastiko od skuterjev, ki smo jih odstranili in dons na Dinosu prodal, tako da so sredstva zagotovljena

Jebemu mast, kakšni časi :eek: da je plastika več vredna kot baker in železo kdo bi si mislil :hmm: ,da cigani zavohajo ta biznis bomo najebali :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu mast, kakšni časi :eek: da je plastika več vredna kot baker in železo kdo bi si mislil :hmm: ,da cigani zavohajo ta biznis bomo najebali :P

Kar se pa ciganov tiče, sem pa dons na avtocesti razmišljal, da če bi DARS naročil cigotom odtranitev cestninskih postaj, potem bi oni to zrihtali čez noč, zastonj, ker bi itak vse prodali in to je to.

Tole je bilo malo izven teme, ampak, ker si jih ravno omenil, sem napisal moje misli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu mast, kakšni časi :eek: da je plastika več vredna kot baker in železo kdo bi si mislil :hmm: ,da cigani zavohajo ta biznis bomo najebali :P

Drugače me pa veseli, da si končno prišel do tega, da so vam šteti dnevi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa ciganov tiče, sem pa dons na avtocesti razmišljal, da če bi DARS naročil cigotom odtranitev cestninskih postaj, potem bi oni to zrihtali čez noč, zastonj, ker bi itak vse prodali in to je to.

Tole je bilo malo izven teme, ampak, ker si jih ravno omenil, sem napisal moje misli

Tu se pa popolnoma strinjam z tabo maš :beer2: v dobrem,pa še zastonj :D ,bi prišparali v teh časih ohho everčkov :D

Drugače me pa veseli, da si končno prišel do tega, da so vam šteti dnevi

Ne verjamem, v teh hiper štanc produktivnih časih made in cina :hooray: samo ,če pa oni obstanejo bo pa svet(naš planet) zablokiral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seminar :hmm: ,ne sliši se slabo,moramo se zmenit za ustrezno mesto seminarja, recimo Korzika bo kar ok :OK: , pa za primeran honorar, pa potne stroške, pa nočitev v hotelu, pa še kakšen pribolšek ( :pos: ) Pa še iz prve roke bom imel informacije o strategiji motoristov B)

Ponudbe na ZS da ne bo fovšije. :D

lejga lejga tička,ko so mu perutničke zrasle,on bi se z nami kar po zs pogovarjal....... :nono: ti jih bomo pristrigli,ene dve strani nazaj poglej kako topotem zgleda na žaru :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korzičani so zgleda dobro opravili delo in opravili s skuteristi, sej jih skoraj ne vidiš, vsaj izven mest ne -čestitke Korziki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud Hrvate sem v mojem koncu poštimu,sem enga najdu pa sem ga v grabn sčeulu,jebemtiš pa se je ubošček v kolen udaru pa je šu na uno stran,res je mel nesrečo če bi se v glavo mu ne bi blo nč :kva2:

Sm ga ženi prepustu ga je kar ona zakopala,pa rožco je dobu......DSC02229.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejga lejga tička,ko so mu perutničke zrasle,on bi se z nami kar po zs pogovarjal....... :nono: ti jih bomo pristrigli,ene dve strani nazaj poglej kako topotem zgleda na žaru :D

Ma niste menda mislili da bom zastonj za seminarce delal :eek: , sociale ni več samo gotovina da ne bo pomote :OK: , pa takoj ne čez 90 in ohoho dni :SS

Perutničk pa ne dam,no rad pa jih jem na sliki res ne izgledajo slabo :D

A sem se dlih spomnil ,koliko je kaj poraba BMW pri peki čevapčičev na sto kilometrov :hmm: ,ideja ni slaba samo ne vem ,če računica gre skozi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma niste menda mislili da bom zastonj za seminarce delal :eek: , sociale ni več samo gotovina da ne bo pomote :OK: , pa takoj ne čez 90 in ohoho dni :SS

Perutničk pa ne dam,no rad pa jih jem na sliki res ne izgledajo slabo :D

A sem se dlih spomnil ,koliko je kaj poraba BMW pri peki čevapčičev na sto kilometrov :hmm: ,ideja ni slaba samo ne vem ,če računica gre skozi :P

Jebelacesta tokrat ti moram dat prav,ni računice,preveč čvapu lahko spečeš z malo bencina,tako da je problem kam z vsem tem mesom potem,sej veš za en čvap se pa ne pržiga BMW-ja :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem glih enga skuteraša v grabn sčeulou tam okol Ljubnega. Mavti a si bil ti...? Mavtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem glih enga skuteraša v grabn sčeulou tam okol Ljubnega. Mavti a si bil ti...? Mavtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... :rolleyes:

pomoje morš mejl u begne poslat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem glih enga skuteraša v grabn sčeulou tam okol Ljubnega. Mavti a si bil ti...? Mavtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... :rolleyes:

Ne ,ne sem se ob reki Soči potepal :D ,pa motoriste iz motozbora Cerkno zasledoval ,pa na Vršiču hladil,.......... :OK:

Sicer pa imam vgrajeno dodatno zaščito (oklep ) :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!