Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Dons sem glih enga skuteraša v grabn sčeulou tam okol Ljubnega. Mavti a si bil ti...? Mavtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... :rolleyes:

Ne ,ne sem se ob reki Soči potepal :D ,pa motoriste iz motozbora Cerkno zasledoval ,pa na Vršiču hladil,.......... :OK:

Sicer pa imam vgrajeno dodatno zaščito (oklep ) :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje morš mejl u begne poslat...

In kaj naj to pomeni ,sem bolj trde glave :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga ženi prepustu ga je kar ona zakopala,pa rožco je dobu......DSC02229.JPG

Tu si se pa opekel :whistle: , ko to pošljem hrvaškim policistom bo to glavni dokaz na sodišču,nekaj let ti ne uide pa ženi kot pomočnici pri dejanju tudi ne :grim .Še dobro da so Hrvati porihtali sodišče , pri nas bi se mogoče še izmazal tam doli si pa naj..al :P

Pa smo enega izločili iz prometa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korzičani so zgleda dobro opravili delo in opravili s skuteristi, sej jih skoraj ne vidiš, vsaj izven mest ne -čestitke Korziki

Njihovi skuteristi so že prej spremljali motosvet :eek: , pa so sklenili da se ne bodo ukvarjali z enim Rufom :P pa so šli na dopust :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu si se pa opekel :whistle: , ko to pošljem hrvaškim policistom bo to glavni dokaz na sodišču,nekaj let ti ne uide pa ženi kot pomočnici pri dejanju tudi ne :grim .Še dobro da so Hrvati porihtali sodišče , pri nas bi se mogoče še izmazal tam doli si pa naj..al :P

Pa smo enega izločili iz prometa B)

:lol1: pa hrvaški policisti so mi ga pomagali zvlečt do žene,da ga je ona lahko zakopala :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons probu novo tehniko cevlanja.. in deluje...

nasledno nedelo mam ucne ure za ostale, preva ura zastojn vsaka nadalnja kosta tocno 1-no pivo ali kavo !!

Rabimo pa prostovoljce za ucne ure !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: pa hrvaški policisti so mi ga pomagali zvlečt do žene,da ga je ona lahko zakopala :P

Aha ne samo zločin še nekaj korupcije je vpletene zraven :eek: že vidim ,da bo treba na eveopsko sodišče. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabimo pa prostovoljce za ucne ure !?

A spet prostovolci :whistle: ,nič ne bo zastonj :slap: ,denar ali pa pivo odločite se :D :D :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud Hrvate sem v mojem koncu poštimu,sem enga najdu pa sem ga v grabn sčeulu,jebemtiš pa se je ubošček v kolen udaru pa je šu na uno stran,res je mel nesrečo če bi se v glavo mu ne bi blo nč :kva2:

Sm ga ženi prepustu ga je kar ona zakopala,pa rožco je dobu......DSC02229.JPG

... matr si daste dela.... k ga sčeulaš u grabn, se sicer ustaviš, pogledaš če je skuter crknu... čist... pa da se kadi iz njega.... pol pa pljuneš čez njega, pregledaš skuterista, če je o.k., mu daš un otroški flajštr na kolen, če se je kej poprasku, ga naložiš na motor in ga odpelješ do prve oštarije, kjer ti mora plačat za jest pa za pit do nezavesti, ker si ga odrešil tistga sesauca, k mu je spil dušo kot kak un duh iz filma....in se ga ni mogu sam od sebe odrešit.

Pa sej po moje skuteristi so načeloma čist fejst ljudje... sam se obnašajo čist tko, kot bi na njih deloval kak urok al pa WUDU..al pa kej tazga...

Ejga.. kmet... tvoja žena pa lohka za vsak ščeulan skuter rožco posadi... je čist zadost.. ni treba skuter not zakopat...

..moja žena jepa rožce kar posejala, k drgač bi mogla vsak dan kopat.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽivcNorc, narobe!

potek sčeulajna:

*ZRINEŠ S CESTE

*DODATNO NABRCAŠ V PIŠČAL

*POŠČIJEŠ V TANK

*PLJUNEŠ V FRIS

*ODPELJEŠ NAPREJ

A bom moral res dat tiskat letake "Kaj narediti ob srečanju z maksiskuteristom?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽivcNorc, narobe!

potek sčeulajna:

*ZRINEŠ S CESTE

*DODATNO NABRCAŠ V PIŠČAL

*POŠČIJEŠ V TANK

*PLJUNEŠ V FRIS

*ODPELJEŠ NAPREJ

A bom moral res dat tiskat letake "Kaj narediti ob srečanju z maksiskuteristom?"

v teh navodilih je premu čeulanja u fris ... ::glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej no, dodatne bonus točke za tiste k so fensi pa šmensi pa tko... lahko dobite s čeulajnem v fris. Čeul si pol obrišeš v njegove cote pa mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a neb blo fajn.. da ti skuterist v šoku pa vs tresoč pa v strahu najprej časti za jest pa za pit... pol pa nadaljuješ proceduro, kot sta napisala....

...je treba še kej materialnega potegnit od tega.... ne sam mentalnega zadoščenja....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo fantje,jaz nisem pisal da sem scooter zakopal,scooter sm prodal ,da sem mel za pir,pa še sm mogu neki zdravn dodat,jebemtiš niso nč vredni :grim

Zakopali smo scooterista...to je stopnja višje kot ste vi zdaj......zgleda da ste šprical ure pr men :P

Za kazen Maus hočem eno zlato matico,Zivnorc mi more dat enga Akrapota,en mu še ostane do naslednje napake in Dr_Jakob... :hmm: ma revež od tebe nočm nič,itak maš skoz stroške z Futuro pa še šole ne maraš :lol: boš luknje rajš kopal za scooteriste :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sm ga ženi prepustu ga je kar ona zakopala,pa rožco je dobu......DSC02229.JPG

Bolj ko to sliko gledam, manj mi je jasno. :hmm:

Al ti nas mal farbaš, pa ta tvoja frau ne flanca ampak puli, al pa je na nek čuden nam neviden način podšprajcana. Ker po vsej logiki bi morala na rit past.

Kaj ima to s skunteristi? N'č, ke oni pa res niso besed vredni! :grim

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr se vračam v Slo, upam da ste medtem, kej očistili ceste skuterašev, ali bom takoj začel škornje mazat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se tolk zaredili, da kr priprav škornje in to une ta velike :grim

Sej sem moral zaradi njih nove kupit, ker sem tastare na skuteristih čist znucu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeul u skuter :krneki:

Preveč ,preveč gleate tv poročila in politike ki uporabljajo čevlje za čevljanje :slap: ,kaj res ni kake druge možnosti. :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč ,preveč gleate tv poročila in politike ki uporabljajo čevlje za čevljanje :slap: ,kaj res ni kake druge možnosti. :drunk:

a si skuter prodal

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!