Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

na Tour de France nisem opazil nobenega vašega dobrega konja

zato pa jih je na GIRO bilo nekaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa jih je na GIRO bilo nekaj :grim

samo so razočarali :oops:, ker so ovirali kolesarje in jih na Tour niso spustili :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuterist u grabnu : " a me boš ščeulu ???" .... ne naum te k nis vredn !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč ,preveč gleate tv poročila in politike ki uporabljajo čevlje za čevljanje :slap: ,kaj res ni kake druge možnosti. :drunk:

Seveda je še druga možnost :bum::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šćeulat skuteriste.........danes je član prletu na semafor,tik pred preklopom na zeleno,vmes kolone,2 avta skoraj podrsau meni pa ogledalo premaknu.....frajer se odpelje naprej,kako pa ne komentiram..... ko ga srečam (sivi piaggo 250) zrinem z ceste pa vse pokličem na čeulanje!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šćeulat skuteriste.........danes je član prletu na semafor,tik pred preklopom na zeleno,vmes kolone,2 avta skoraj podrsau meni pa ogledalo premaknu.....frajer se odpelje naprej,kako pa ne komentiram..... ko ga srečam (sivi piaggo 250) zrinem z ceste pa vse pokličem na čeulanje!!!!!

Ja,ja to bo to :worship: tisti, ki zamenjajo stran (skuterist-v-motorist) so potem najhujši :D ,kaj pa tvoji stari grehi :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha,ha vrnu se je profesor,pazte se ,skrijte se vse vas dobim pa če morem pol takoj na pir z vami :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja to bo to :worship: tisti, ki zamenjajo stran (skuterist-v-motorist) so potem najhujši :D ,kaj pa tvoji stari grehi :hmm: :lol:

mavti,sej nima veze kaki so bli stari grehi,vazno da sem še pravi cajt presedlau......takrat pa nism delu takh neumnosti... Kmet za pir pridem pomagat.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj počas bodo vsi prebegnl med taprave motoriste :lol:

s čeulom u skuter v svetlo prihodnost :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj počas bodo vsi prebegnl med taprave motoriste :lol:

s čeulom u skuter v svetlo prihodnost :P

samo jih je res neki mal na cesti, verjetno jih je vročina uničila - stopila,

post-36887-0-89417400-1342517778_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam povem zgodbo, zadnjič, na morju:

Se pogovarjamo ( k druzga bolj pametnega dela ni blo), da zdaj, ko gre hčera v gimnazijo, da bi blo fajn, če bi se tut kdaj z mopedom vozila... pa je debata navrgla tudi na skuter..... tamala pa v luft.. SKUTER.. A SI ZNORU?.. raj se z biciklom vozim al pa peš hodim.... tapraw motor al pa nč... grem dele takoj izpit delat že moram...

..ej da vidiš, kolk se mi je fajn zdel, (brez kakega mobinga, pritiska, podkupovanja... itd).. ej da smrkla sama od sebe to reče... :D

je na tapravi poti do taprave čeularke....

..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam povem zgodbo, zadnjič, na morju:

Se pogovarjamo ( k druzga bolj pametnega dela ni blo), da zdaj, ko gre hčera v gimnazijo, da bi blo fajn, če bi se tut kdaj z mopedom vozila... pa je debata navrgla tudi na skuter..... tamala pa v luft.. SKUTER.. A SI ZNORU?.. raj se z biciklom vozim al pa peš hodim.... tapraw motor al pa nč... grem dele takoj izpit delat že moram...

..ej da vidiš, kolk se mi je fajn zdel, (brez kakega mobinga, pritiska, podkupovanja... itd).. ej da smrkla sama od sebe to reče... :D

je na tapravi poti do taprave čeularke....

..

kri ni voda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam povem zgodbo, zadnjič, na morju:

Se pogovarjamo ( k druzga bolj pametnega dela ni blo), da zdaj, ko gre hčera v gimnazijo, da bi blo fajn, če bi se tut kdaj z mopedom vozila... pa je debata navrgla tudi na skuter..... tamala pa v luft.. SKUTER.. A SI ZNORU?.. raj se z biciklom vozim al pa peš hodim.... tapraw motor al pa nč... grem dele takoj izpit delat že moram...

..ej da vidiš, kolk se mi je fajn zdel, (brez kakega mobinga, pritiska, podkupovanja... itd).. ej da smrkla sama od sebe to reče... :D

je na tapravi poti do taprave čeularke....

..

Se vidi,da se je z mano družla...... :P ..ja pa ati je bil zraven ,da ne bodo kam misli komu zašle :angry:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi,da se je z mano družla...... :P ..ja pa ati je bil zraven ,da ne bodo kam misli komu zašle :angry:

verjamemo ti .. slikca je dokaz :lol: ... štiklc u skuter nardi lepo luknico ;)

post-3497-0-26607300-1342530451_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šćeulat skuteriste.........danes je član prletu na semafor,tik pred preklopom na zeleno,vmes kolone,2 avta skoraj podrsau meni pa ogledalo premaknu.....frajer se odpelje naprej,kako pa ne komentiram..... ko ga srečam (sivi piaggo 250) zrinem z ceste pa vse pokličem na čeulanje!!!!!

S tem prerivanjem zdravijo svoje komplekse. Jaz odmahnem z roko in jih pustim pri miru... Če bo potem lažje spal, pa naj gre naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam nič proti ta pravim skuterjem,ker v nekem zgodovinskem obdobju so marsikateri mladi duši edini dosegljiv motoriziran dvokolesnik.

Ampak ta pravi skuter je 2T in 50ccm !Ne pa neko preseravanje z maksi skuterji tja do 10kilo eurov da potlačiš kompeks nesposobnosti upravljat z nožnim menjalnikom.

In kar je najbolj podlo:ti pozdravljaš brata motorista v daljavi ,ko pa se približa vidiš da je kurba skuterska zakamuflirana v turerja!Samo po malih kolesih in cviljenju avtomatika ga ločiš od Gold Winga.Banda perverzna.LP

PS:ups,sem zgrešil rubriko,tukaj pišete skrajno neresno in za štos...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam povem zgodbo, zadnjič, na morju:

..... tamala pa v luft.. SKUTER.. A SI ZNORU?.. raj se z biciklom vozim al pa peš hodim.... tapraw motor al pa nč... grem dele takoj izpit delat že moram...

He,he, to bo še smeha :D ,ko bo srečala tako fejst fanta :inlove: , da ne bo nič pomagalo ,pa sranje se bo s skuterjem pripeljal :eek: in kar naenkrat bo skuter oh in sploh :worship: , bo še ata gledal in razmišljal da bi ga imel :D:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarečenmega kruha se največ poje :whistle::P

Jeb..mti tipkovnica me šola, zarečenega,zarečenega kruha se največ poje,tako, da nikoli ne reci nikoli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb..mti tipkovnica me šola, zarečenega,zarečenega kruha se največ poje,tako, da nikoli ne reci nikoli. :D

že tipkovnica te zafrkava, a si predstavljaš da bi imel na motorju še sklopko pa menjalnik, to bi blo smeha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že tipkovnica te zafrkava, a si predstavljaš da bi imel na motorju še sklopko pa menjalnik, to bi blo smeha :grim

Si sploh ne morem predstavljat :stupid: , pa da imam zraven še zarošen vizir na čeladi me mine do vožnje sploh :oops: :slap::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!