Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Si sploh ne morem predstavljat :stupid: , pa da imam zraven še zarošen vizir na čeladi me mine do vožnje sploh :oops: :slap::D

,

evo rešitev za tebe, nadgradnja za tvoj skuter, sploh ne rabiš več vizirja :grim

post-36887-0-06952900-1343165336.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,

evo rešitev za tebe, nadgradnja za tvoj skuter, sploh ne rabiš več vizirja :grim

Sam izgled(videz) :hmm: je pa svetoven :naughty: O:-) grem stavit, da si ful opazen te nobeden ne spregleda :D :D :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti zadnjič sem srečal sestrično od tvojega prijatelja,mi je povedala,da se bori z notranjimi demoni,namreč rad bi prestopil k motoristom,je doma v depri in se ne upa na MS :lol:

Pa da ne pozabim,Mavti je rekla ,da se še kej oglas,da te pogreša :P .......banda scooteristična,same kinki varijante :lol1:

DSC02373.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ti je živina iz hleva pobegnila.............. pokliči tvojega zvestega štirinožnega prijatelja , da ti jo bo pomagal najti.

Dokler se vi ubadate z "živinorejo" in "kmetovanjem" se jaz lepo vozim naokoli, ter motoristom veselo kole med šice zabijam.......

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ti je živina iz hleva pobegnila.............. pokliči tvojega zvestega štirinožnega prijatelja , da ti jo bo pomagal najti.

Dokler se vi ubadate z "živinorejo" in "kmetovanjem" se jaz lepo vozim naokoli, ter motoristom veselo kole med šice zabijam.......

dolga je bila ta tvoja odsotnost, a si šel do maribora pa nazaj :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti zadnjič sem srečal sestrično od tvojega prijatelja,mi je povedala,da se bori z notranjimi demoni,namreč rad bi prestopil k motoristom,je doma v depri in se ne upa na MS :lol:

Pa da ne pozabim,Mavti je rekla ,da se še kej oglas,da te pogreša :P .......banda scooteristična,same kinki varijante :lol1:

DSC02373.JPG

Najprej štalca pol pa kravca, tako pravijo stari ljudje :worship: .Prijatelj pa demoni :eek: dej no mir je malo preveč :drunk: pa je že šaltunge videl :D

Ti ji pa kar povej ,da se bom oglasil na :beer1: čim bom imel cajt :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

sam sraje od skuterof na banu ... tud pisat nimam cajta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam nič proti ta pravim skuterjem,ker v nekem zgodovinskem obdobju so marsikateri mladi duši edini dosegljiv motoriziran dvokolesnik.

Ampak ta pravi skuter je 2T in 50ccm !Ne pa neko preseravanje z maksi skuterji tja do 10kilo eurov da potlačiš kompeks nesposobnosti upravljat z nožnim menjalnikom.

In kar je najbolj podlo:ti pozdravljaš brata motorista v daljavi ,ko pa se približa vidiš da je kurba skuterska zakamuflirana v turerja!Samo po malih kolesih in cviljenju avtomatika ga ločiš od Gold Winga.Banda perverzna.LP

PS:ups,sem zgrešil rubriko,tukaj pišete skrajno neresno in za štos...

Točno to se men dogaja! Najbolj me pa raz_izdi k pol kurba skuterska zakamuflirana tud odzdrav ne! phhh je_em ti sunac, da ti je_em!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo bi jaz zaprl,ker je brezveze skuteriste pozdravljat, saj se še sami med sabo NEPOZDRAVLJAJO !

Ps.ko vozim skuter me živ hudič nepozdravi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo bi jaz zaprl,ker je brezveze skuteriste pozdravljat, saj se še sami med sabo NEPOZDRAVLJAJO !

Ps.ko vozim skuter me živ hudič nepozdravi !

To ni zarad skuterja,to je zato ker vejo da voziš BMW-jA :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Uf se je nabralo strani v tej temi od takrat ko sm jo prvič vidu.

Kaj pa zdej jst se s skuterjem vozim okoli (50cc), če skočim kam na kratko, kr so me pred par leti nagovorili da raje kot motor da si najprej kupim avto ker je bol uporaben (sicer moj avto ej super in poceni za vzdrževanje) ampak od takrat se nikakor ne nabere dnar za motor.

Opažam pa zadnja leta, odkar so začeli mulci divjat okoli z suterji ki grejo "25km/h" (opazil sem tudi gilero 180 ki je imela nalepoko 25 :grim ), je začela kultura med skuteristi padati, tudi razni MP3 mi grejo na živce ker vidi ko človek sedi kot drvo na sedežu in gre čisto trd v ovinek in nekdo ki nikoli prej ni sedel niti na mopedu ampak samo v avtu ne more it niti na MP3-ja vozit.

Pa tudi neumnost je da dovolijo karkoli motoriziranega vozit komurkoli ki nima vsaj H kategorije.

Priznam da se bolj pozdravljaš z kolesarji ko greš na kakšno daljšo turo ali rineš po krasu ali v črni kal z gorcem in kufri te usak pozdravi ;)

Glede hitrosti skuterjev, zip FR in SP (pred letom 2000), grejo 80km/h (po števcu od avta), na skuterju piše cca 85km/h na italjet forumuli pa piše že čez 90 :D (to so podatki za skuterje iz moje generacije sedaj so to že dinozavri med skuterji :) )

Kej več pa povem (v upanju da dobim kakšno delo čez zimo) ko mi uspe prit do motorja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skutrje in avtomatike mečem v isti koš, jih ne pozdravim in po večini tudi oni mene ne :P

So se mi pa zamerli ko jih vidim kak se po Lj vozijo. Enkrat sem šel, sicer v avtu, proti šentvdu (70 omejitev) in zvizne mimo mene en z nalepko 25 čez 2 rdeči (rdeča je svetila že 10+ sekund) in take redno videvam. Potem so še oni ko se vozijo malo po cesti malo po kolesarski, kjer je pač zelena in delajo kar jim paše in še in še. Vsem skuteristom še prošnja, ko sveti rdeča ne prehitevajte cele kolone, ker ko posveti zelena mora potem cela kolona tebe prehiteti ker ne greš 60+ !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterašev ne pozdravljam. Zakaj? Sem od začetka, pa so gledali, kot tele v nova vrata... Se še tu in tam zmotim, pa pozdravim kakšnega (hudič od daleč izgleda kot kakšen motor, potem pa sesalec...), ki pa gleda zabodeno, kaj mi je. Odzdravim pa ja, to je del olike. Niso pa skuteraši motoristi, na skuterju so iz enega in edinega razloga, ker avta še ne smejo voziti. Ko dobijo B, jih tudi na skuterju ne vidiš več. Tisti, ki so na skuterju iz zdravstvenih ali starostnih razlogov, pa itak prvi pozdravijo. In, prekleto nazaj, ko tam okoli nule stopinj srečam skuterja, ga pa včasih tudi prvi pozdravim. Če se vozi v takšnem mrazu, potem že ni pičkica, ki čaka na 15 stopinj, pa pometen pesek s ceste. Iz takega še nekaj bo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno tudi skuteristov ne pozdravljam, pa zakaj? ker povečini to niso po duši motoristi, temveč ljudje ki izrabljajo skuterje za hitrejši prevoz po mestu itd. osebno sem jih ze par pozdravil,pa nihče ni odzdravil, prav tako ne lastniki več kubičnih skuterjev... zakaj bi jih potem pozdravljal?? če pa kdo pozdravi, seveda kulturno odzdravim... kar se pa tiče prijateljstva med motoristi in skuteristi?? zakaj pa ne? saj nisem nič več vreden kot tisti ki ima skuterja ( tudi sam sem ga imel) in če je človek dober po naravi, je zaradi mene lahko tudi kolesar, skuterist, traktorist ali bilo kaj že, pa bom prijatelj z njim ;)

lp,mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar držalo, motozajebant. Tisti, ki je na skuter prešaltal zaradi zdravstvenih razlogov, te pa itak prvi pozdravi. Sledi odzdrav. Ponavadi je pač tako, da narod ne obvlada sklopke in prestav (želja po vožnji na dveh kolesih je), logična izbira je skuter. Drugega pametnega razloga za nakup sesalca nekako ne vidim. Zaradi ''udobja'' in manj vetrnega piša? Avto si kupite, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen avto neki :krneki: ,še par let te visokostrokovne-izjemnouspešne vlade pa ne bo niti za skuter edino za pecikel mogoče :grim še dobro, da ga že imam. hmmm :hmm: le kako bo tam z pozdravljanjem in čeuljanjem :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je tema zaživela. Škoda, da bi zamrla... Ja, Mavti, prav imaš. Če bodo vladajoči tako nadaljevali, še za bicikel ne bo več -kvečjemu za kakšne stare gojzarje... A veš, kako bo tam s pozdravljanjem (ko že sprašuješ za kolesarjenje..). Jaz na kolesarski redko koga pozdravim. Nad 800 metrov na makadamu ali brezpotju, pa vsakega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vse vas je treba sčeulat,sm si nabavu železne kapce,zdej bodo fasal tud tisti ,ki se pogovarjajo z scooteraši.... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh... še dobro, da vedno gledam v ogledala, če bo kakšen čevelj priletel izza vogala... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp tud to je res :OK:

No,skrajni čas je, da si tudi ti omsiliš kakega Burgmana, če si mi že začel dajati prav : ) a vedi, da kar tako te spet ne sprejmemo med maxiscooteriste .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vse vas je treba sčeulat,sm si nabavu železne kapce,zdej bodo fasal tud tisti ,ki se pogovarjajo z scooteraši.... :P

Končno je eden red naredil, hvala kmet, me je že mal glava bolela od teh skuterašev :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!