Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Vreme se ohlaja :jezen pa me zanima, če so se tudi motoristi že kaj ohladili :D:P in bi nas že vzeli zraven na furo B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme se ohlaja :jezen pa me zanima, če so se tudi motoristi že kaj ohladili :D:P in bi nas že vzeli zraven na furo B) B)

Vzeli že ,sam kdo vas bo čaku..... :grrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzeli že ,sam kdo vas bo čaku..... :grrr

Ne,ne nič čakanja :nono: mamo vse frizirano gre ko šus :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ne nič čakanja :nono: mamo vse frizirano gre ko šus :naughty: :naughty: :naughty:

noge podepiliral :? ... da bo šlo hitrej :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noge podepiliral :? ... da bo šlo hitrej :lol:

Bemtiš depilacija :hmm: ,sedajle na zimo pa ne :nono: ,bom rajši one aerodinamične termo-bata škornje obul pa štrikane zokne :) ,bo ziher 3+ na uro šlo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi od vsepovsod grozijo z čeuljanjem :krneki: ,tak da bom to kar drugim prišparal :P , škornji so te dni res blatni do vrha :whistle: skuterček pa včasih že samo potem se pa glanca ,da ga je veselje pogledat :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanm ne per ga preveč,da ga šampon ne poje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mu privoščim samo naj,naj,najbolše :P ,tako kot sebi res dober vinček :whistle::D

Se mi je zdelo da si na nečem,torej alkohol........ :P pol ti je oproščenga,za drugo polovico te bo pa Maus sčeulou :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mu privoščim samo naj,naj,najbolše :P ,tako kot sebi res dober vinček :whistle::D

Ma sem smotan :grrr , kadar je vinček je tudi pečenka pa še sladica :OK: no pol se pa že lažje diha :P ,saj veste lačen ful drugačen. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem smotan :grrr , kadar je vinček je tudi pečenka pa še sladica :OK: no pol se pa že lažje diha :P ,saj veste lačen ful drugačen. B)

No,no to so že druge besede,bolj podobne nam motoristom :OK: ....še mal pa boš naš :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to misliš, da moram BMW scoter prešaltat :smoke:

Eh sm se zmotu,ni ti pomoči :grrr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga bom enkrat dal za peljat pa boš videl kaj je to stroj :OK: , pa kako blizu tebe je asfalt :grim saj ima tudi dva celindra edino v kubikih je proti tvojemju precej shujšal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga bom enkrat dal za peljat pa boš videl kaj je to stroj :OK: , pa kako blizu tebe je asfalt :grim saj ima tudi dva celindra edino v kubikih je proti tvojemju precej shujšal :D

A zdej bi me rad pa na svojo stran dobu :nono: edin napiješ me lohk do smrti pol pa mi daš en krog in vrjamem da bo asvalt čist zraven :naughty: ostala bodo vrjetn samo tista dva shujšana cilindra,ki pa jih lohk pol montiramo na avtomatikov grušt,bo vsaj mal motorju podobno :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bi me rad pa na svojo stran dobu :nono: edin napiješ me lohk do smrti pol pa mi daš en krog in vrjamem da bo asvalt čist zraven :naughty: ostala bodo vrjetn samo tista dva shujšana cilindra,ki pa jih lohk pol montiramo na avtomatikov grušt,bo vsaj mal motorju podobno :P :lol:

absetirdkrvauuseknu?? še eno tako o tomosih pa boš roza lulu ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absetirdkrvauuseknu?? še eno tako o tomosih pa boš roza lulu ... :evilgrin:

Ma ne mu zamirit je pač nekak tanajboljš motorje preskoču. :hooray: :hooray: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne mu zamirit je pač nekak tanajboljš motorje preskoču. :hooray: :hooray: :hooray:

Nisem,nisem ga mam na sliki v temi Galerija forumašev :OK: lepga tomosa,ki sem ga dobu v 4letu osnovne šole in ga imam še zdaj,trenutno je na restavriranju za pridobitev licence starodobnika,saj je star častiutljivih 39let :)

Scooterje sem pa res preskoču in mi res ni žal :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem,nisem ga mam na sliki v temi Galerija forumašev :OK: lepga tomosa,ki sem ga dobu v 4letu osnovne šole in ga imam še zdaj,trenutno je na restavriranju za pridobitev licence starodobnika,saj je star častiutljivih 39let :)

Scooterje sem pa res preskoču in mi res ni žal :lol1:

Lepo,lepo,da se vzdržujejo tudi starejši modeli tehnične dediščine :worship: :worship: :worship: jih prav rad pobližje pogledam, pa da se podebatira o dobrih starih časih. :P

Samo pri skuterjih se pa motiš :grim ,saj pravim probat bo treba. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js si tut rad skuter pobliže pogledam :devil:

čist od blizu :devil:

tok od blizu, da se kr čeul not udre :evilgrin:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js si tut rad skuter pobliže pogledam :devil:

čist od blizu :devil:

tok od blizu, da se kr čeul not udre :evilgrin:

:krneki:

Ja, ja pomanjkanje prave vzgoje v mladosti :bounce: ,že takrat bi moral kako vzgojno okoli ušes dobit :P nikakor pa še ni prepozno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pogledu sm od blizu :cry:

sam probu sm od blizu , ker drugač se skuterjem ne približam kj preveč, da mi spodrsne pa z obema nogama not prletim ... po nesreč :krneki:

pa kr odpadajo stvari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!