Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

edin napiješ me lohk do smrti pol pa mi daš en krog in vrjamem da bo asvalt čist zraven :naughty:

Pijača pa motor to tak ni nič slabega dokler jo motor zmore nesti :P , po preobremenitvi se pa asfalt nad motorjem znajde :eek: pa še palicaji hočejo pol vse videt in slikat pa neki jih je treba pihat :blink: , kar sicer ni nič narobe le cene ogledov imajo zadnje čase prav tajkunske pa še z avtošolo so nekaj v navezi glede izpita :hmm: .Bo treba protikorupcijsko komisijo klicat. :P:D

Pa za en :beer2: al pa :beer2: :beer2: bom že dal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pogledu sm od blizu :cry:

sam probu sm od blizu , ker drugač se skuterjem ne približam kj preveč, da mi spodrsne pa z obema nogama not prletim ... po nesreč :krneki:

pa kr odpadajo stvari :P

Spodrsne :hmm: aaaa.... to je od prevelikega glancanja skuterja pa je še okoli vse spolsko B) ,ja čuvat se je treba a nje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kam je pa Ruf izginil,je kar zanimiv dečko za motosvet debato :P

Da ga ni BMW kje v tujem svetu pustil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kam je pa Ruf izginil,je kar zanimiv dečko za motosvet debato :P

Da ga ni BMW kje v tujem svetu pustil :whistle:

Zgleda ,da se noče pogovarjat več z nami,smo se skup vozili,pol pa naenkrat ni več dvignil telefona nobenmu z MS,čudno :blush: že od avgusta.

Mogoče ga je pa kakšen scootrist razbil,ko mu je kaj hotel tupit :P zdej ga je pa sram :lol: pa se skriva.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga je sigurno baba pršponala al motosvetovci al pa jaz :grim pa se ve gdo zmaga :whistle:

Hecam se, kajveš kaj je vzrok že mora biti tako :bounce:, tudi zame je danes porazen dan prav use je šlo narobe samo motosvet me še okurca pa bo komplet :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga je sigurno baba pršponala al motosvetovci al pa jaz :grim pa se ve gdo zmaga :whistle:

Hecam se, kajveš kaj je vzrok že mora biti tako :bounce:, tudi zame je danes porazen dan prav use je šlo narobe samo motosvet me še okurca pa bo komplet :surrender:

Sej bo boljš,kupiš si motor,pa bo že lažje :grim če maš scooter nimaš druge kot ,da so dnevi porazni :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem še en "mulc brez možganov" na ciaotu, ki zmore 50 km/h, nobeden ne pozdravlja, jaz tudi ne, ker, če pozdraviš enega na recimo usaj 125cc se bo samo smejal. Vozim pa z realno hitrostji, brez problemov, ne divjam, in morem rečt da mi grejo tudi meni razni "pametni" na sesalcih na ku***.. Učasih so vsi začeli z mopedom(tako kot jaz), zdej pa usi na teh sesalcih -_-

brez zamere pa lp usem, usi mamo na 2 kolesih mašino, ni važn kok ccm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obremenjuj se... poleti ze ziher ne bo kdo pozdravil, to ne pričakuj. Ko pa temperature padejo... pa, verjami da te jih bo kar precej, vsaj odzdravilo. Ker poleti se vozi vsaka pi-čka (ne mislim na ženske), skozi celo leto pa bolj zagnani. Ja, vsi smo začeli na mopedih, vsaj večina. Ko sem jaz začenjal, so od teh sesalcev bile le Vespe. Pa to v bistvu ni bil sesalec -je imela kar lepo prestave, sicer na levi ročki, prestave so pa le bile. In so se ljudje lepo naučili prestavljati. Sedaj na sesalcih se pa le gas ožema in to je to. Potem pa daj takega sesalčarja na normalen motor... bo kot Amer gledal v oni vzvod na levi strani mašine... Sicer šala, ni pa daleč od resnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo boljš,kupiš si motor,pa bo že lažje :grim če maš scooter nimaš druge kot ,da so dnevi porazni :P :lol:

Bo hudiča kej bolš :eek: ,ko bi se človek že malo razvedril (beri vozil) :D pa sledi vesolni potop pa bo še te boge ceste odnesel :slap: no skuterček je na varnem pred vodo B) izgleda pa da bo treba eno kros-enduro nabavit :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem še en "mulc brez možganov" na ciaotu, ki zmore 50 km/h, nobeden ne pozdravlja, jaz tudi ne, ker, če pozdraviš enega na recimo usaj 125cc se bo samo smejal. Vozim pa z realno hitrostji, brez problemov, ne divjam, in morem rečt da mi grejo tudi meni razni "pametni" na sesalcih na ku***.. Učasih so vsi začeli z mopedom(tako kot jaz), zdej pa usi na teh sesalcih -_-

brez zamere pa lp usem, usi mamo na 2 kolesih mašino, ni važn kok ccm :)

Je že kolega motofrik lepo povedal :worship: , samo veselo na moto..-ups.. skuter :D:P pa vozit ,pa v tem čimbolj uživat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se počutim manj vrednega ker vozim skuter. Nihče od vas tapravih mi še ni odzdravil, skuteristi pa skoraj vsi, tudi maxiji. Sam sem pozdravljal vse.

ko se naslednjič srečava,ti ,zagotovo ,odzdravim.. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterisiti smo ga danes dali na zob en glažek ali pa dva tanovega vinčeka :OK: je vse lepše tralala... :whistle:

kaj pa motoristi :hmm: a se kaj poveselijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterisiti smo ga danes dali na zob en glažek ali pa dva tanovega vinčeka :OK: je vse lepše tralala... :whistle:

kaj pa motoristi :hmm: a se kaj poveselijo :P

hahahahahaha .... :)

če bi mene pa še ene dva tri kolege vprašu dons okol tretje ure zjutri, če nam kej fali, ??????????? :lol:

bi ti rekl, da nam ne manjka kej prov velik ..... no, mogoče smo imel česa celo preveč ..... :lol1: :lol1:

no, tud mi smo dal ene dva tri na zob učeri !!!! :010

skuteristi ... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, ciaoitalia. ne obremenjuj se s tem, če pozdravijo ali ne. Jaz sem se že zdavnaj nehal. Večinoma prvi pozdravim, odzdravim vedno. Ne glede na to, ali prvi pozdravi motorist, skuterist ali pa avtomobilist. Pozdrav je znak olike, odzdrav pa dolžnost. Ko ti prvič ne odzdravi, mogoče ni opazil pozdrava. Ko ti drugič ne, ga naslednjič pač ne pozdraviš. Enostavno. Jaz si v takem primeru rečem, da mogoče je pa ravno takrat stiskal sklopko ali pa je bolj začetnik in bolj nestabilen z eno roko na krmilu. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se je ta tema neki pomehkužla,vsi bi sam neki pijačke pa objemčke pa...... :nono: scooteristi so za v graben pa v tank poscat,pa če še ni mira sčeulat v čeu :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se je ta tema neki pomehkužla,vsi bi sam neki pijačke pa objemčke pa...... :nono: scooteristi so za v graben pa v tank poscat,pa če še ni mira sčeulat v čeu :P :lol:

Da si nauš kej naredu...mislm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa še niste teh skunteristov u grabne sčeulal?

Me nekaj časa ni, pa se že med samo ližete! Bljak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa še niste teh skunteristov u grabne sčeulal?

Me nekaj časa ni, pa se že med samo ližete! Bljak!

Ja prid pomagat,sam še jaz se borim z temi kitajci :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet, pridem ....

:kva2:

Kje si se pa skrivu :P no ajde hitro enga sčeulej pol pa dokumentiraj :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeul u subkulturo skuteristou :krneki:

Samo dokumenti štejejo :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!