Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

No, danes je prav prijalo malo peljati Blue thunderja naokoli... Z novim oljem mašina prede, kot mačka. Kaj pa zapečkarji -ste vsaj coto vzeli v roke in ga glancali...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ni bilo cajta glancat ,samo jutri pa bomo do visokega sijaja :smoke: pa na furo tudi, da bomo potem spet pucali ,glancali,polirali pa malo pavze :beer1: pa spet ...... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najtabulš ,da se na MNZ dobimo z vso dodatno opremo(nunčaki,titanove kapce,palce,bombe...)pa se ob pirčku vse pomenmo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja z tvoje strani, vi v popolni bojni opremi :grim jaz pa sam :slap: z sesalcem :blush: verjetno še do šanka ne bi prišel kaj šele do piva ko bi se začelo :bum: :bum: :hmm: ali se motim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja z tvoje strani, vi v popolni bojni opremi :grim jaz pa sam :slap: z sesalcem :blush: verjetno še do šanka ne bi prišel kaj šele do piva ko bi se začelo :bum: :bum: :hmm: ali se motim :hmm:

Motiš se............tud čez vrata ti neb ratal pridt.... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za MNZ je zbirno mesto na Trojanama, požremo kakega strojana, požlampamo kako tavročo in pićimo na MNZ. Pa da mi slučajno kdo ne pride s sesalcem, kaj šele z avtom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za MNZ je zbirno mesto na Trojanama, požremo kakega strojana, požlampamo kako tavročo in pićimo na MNZ. Pa da mi slučajno kdo ne pride s sesalcem, kaj šele z avtom...

Dobr se obuj ,se mi zdi da boš mel velik dela :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa lopato za sneg kidat naj tudi vzame :D , da bo pot spucal saj veste sesalec ima mala kolesa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dereze bi prow pršle....

Pa lopato za sneg kidat naj tudi vzame :D , da bo pot spucal saj veste sesalec ima mala kolesa :P

V petek navsezgodaj zjutraj dobi Futka prednovoletno darilce... bom slikal in objavil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kje ste ... tako imenovani weekend motoristi...ste se vsi poskrili..brrrr a vas zebeeee.

Mi Primorci pa se kar vozimo.... ko pa bo res mrzlo pa bomo kole špičli :grim

post-23577-0-31013200-1354994382_thumb.jpg

post-23577-0-85446500-1354994420_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kje ste ... tako imenovani weekend motoristi...ste se vsi poskrili..brrrr a vas zebeeee.

Mi Primorci pa se kar vozimo.... ko pa bo res mrzlo pa bomo kole špičli :grim

Smo te z koli čakal na MNZ :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffffff, kaj se mi je danes zgodilo.. :devil: ....neeeeee .... nič ne bom povedal...ker me je prav srammmm...... Fuj in fejjj :evilgrin:

doma sem pozabil našpičene kole.....pa tako idealno priliko sem imel da bi jih lahko uporabil........ :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa jaz povedu :grim Ob našem malem izletu smo naleteli na starega sovražnika Maxiscooterja ki se je dričkal z sankami po hribčku gor in dol.Ja v njemu živi otrok,saj zato je ostal na scooterju :P

Ko nas je videl se je tako ustrašil,da nas je lepo prosil če nam lahko plača pijačo in da se bo poboljšal :lol:

No Maxi je med mano in Pikom1 jaz ga držim za pirhe,zato se drži tako kislo ,Pik1 pa mu grozi,da če ne bo plačal še ene :lol1: bom stisnil še bolj :P

Dosegli smo,da vedno ko ga vidimo dobimo Jegrčka+mal pršutka .) in seveda spoštljivo obnašanje do nas pravih motoristov :)

DSC03559.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neeeee, priznam zgornje slike..... to je fotomontaža.................................. :smoke:

hahahahaha .... ja fotomontaža, da imamo polne kozarce ???? :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti,bemti te takole presenetijo :eek: pa še sredi zime :surrender: , kaj pa naj človek naredi :grim drugega kot izvadi peneze na plan pa akcija :whistle: :whistle: :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti,bemti te takole presenetijo :eek: pa še sredi zime :surrender: , kaj pa naj človek naredi :grim drugega kot izvadi peneze na plan pa akcija :whistle: :whistle: :whistle:

O lej ga lejga kolega,tud ti pridš na vrsto,pa makari čez 7 let :glare: že zdej začni šparat :grim al boš pa brez pirhov ostau :P :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!