Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

O lej ga lejga kolega,tud ti pridš na vrsto,pa makari čez 7 let :glare: že zdej začni šparat :grim al boš pa brez pirhov ostau :P :lol:

Čez dolgih,dolgih... sedem let se bova vidla ob vinčku spet :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeul u skuter :krneki:

Temu pa nič alkohola je ža trezen nasilen no mogoče eno kavo če bo priden :P:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to kar se dogaja ni več normalno....grem kar kole špičit... :ninja: ...pa naj mi kdo pove če je to normalno......

tako imenovani " motoristi me vabijo na kuhanega vinčka..... :glare: ...tudi vile grem vsak slučaj pripravit...ma kaj je sigurno je sigurno.... :evilgrin:

sicer pa ...če plačajo oni..... :alko: pa naj bo :drunk:

Popravljeno . Popravil maxiscooter
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vabila na srečanja so kako naj rečem zelo, zelo varljiva :whistle: , kot prvo vabijo na srečanje ob vinčku ( kako lepo se sliši) že po koncu sveta se pravi že prepozno in ni treba častit :grim , kot drugo, da bi bmw jaši častili pa še skuteriste :eek: še svet ni videl- to pa moram videti na svoje oči pa še potem ne bom ziher, da ni bila optična varka :P:D

Glažek al pa dva....pet,šest ,...sedem....... že druga kišta tertja flaša........... :beer2::drunk: ,potem pa Gorenjakova železna postelja( račun po pošti) :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vabila na srečanja so kako naj rečem zelo, zelo varljiva :whistle: , kot prvo vabijo na srečanje ob vinčku ( kako lepo se sliši) že po koncu sveta se pravi že prepozno in ni treba častit :grim , kot drugo, da bi bmw jaši častili pa še skuteriste :eek: še svet ni videl- to pa moram videti na svoje oči pa še potem ne bom ziher, da ni bila optična varka :P:D

Glažek al pa dva....pet,šest ,...sedem....... že druga kišta tertja flaša........... :beer2::drunk: ,potem pa Gorenjakova železna postelja( račun po pošti) :blush:

Dej,dej prid Gorenc ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuteriste povabt, "kao" dobrodošli med motoristi :hmm: ... dobra fora, jih ne bo treba enga po enga iskat :whistle:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuteriste povabt, "kao" dobrodošli med motoristi :hmm: ... dobra fora, jih ne bo treba enga po enga iskat :whistle:

:krneki:

Bereš me kot odprto knjigo :OK:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa jaz povedu :grim Ob našem malem izletu smo naleteli na starega sovražnika Maxiscooterja ki se je dričkal z sankami po hribčku gor in dol.Ja v njemu živi otrok,saj zato je ostal na scooterju :P

Ko nas je videl se je tako ustrašil,da nas je lepo prosil če nam lahko plača pijačo in da se bo poboljšal :lol:

No Maxi je med mano in Pikom1 jaz ga držim za pirhe,zato se drži tako kislo ,Pik1 pa mu grozi,da če ne bo plačal še ene :lol1: bom stisnil še bolj :P

Dosegli smo,da vedno ko ga vidimo dobimo Jegrčka+mal pršutka .) in seveda spoštljivo obnašanje do nas pravih motoristov :)

DSC03559.JPG

...pa kje ste ... tako imenovani weekend motoristi...ste se vsi poskrili..brrrr a vas zebeeee.

Mi Primorci pa se kar vozimo.... ko pa bo res mrzlo pa bomo kole špičli :grim

če bi se res po mrazu vozu bi moral kmet u prazn prjet...k se mora vse tolk skrčt...če j vsaj mraz de se lohk reče...ne+2....to j taka visoka temperaura kt de bo zamorca u talilno peč zabrisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se res po mrazu vozu bi moral kmet u prazn prjet...k se mora vse tolk skrčt...če j vsaj mraz de se lohk reče...ne+2....to j taka visoka temperaura kt de bo zamorca u talilno peč zabrisal...

Nič, ... danes je spet padla furica, pri hladnih + 9°C . :OK::OK::kva1: :grim :yea1::worship::whistle::DB) :naughty: :naughty:

Nekateri pa bi se z avtom okoli peljali, v debelih bundah in z šalom okoli vratu hodili na kuhanega vinčka v Ljubljano :BUA: pa še za " TA PRAVE " motoriste se imajo. :ninja: .

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri +9 stopinjah še vedno vozim z rokavicami brez prstov... Resno, lani od Foče proti Nevesinju je bil nek obvoz zaradi rekonstrukcije ceste, pa je šlo čez neke planine -sneg ob cesti. Zanimivo, nisem čutil mraza. Mogoče zato, ker sem že 100 kilometrov vozil pod rezervo.... Na hlape prispel v..kaj je že ono mesto od Mostarja proti Čobanovem polju..? Blizu Gnojnic... Eh, Nevesinje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri +9 stopinjah še vedno vozim z rokavicami brez prstov... Resno, lani od Foče proti Nevesinju je bil nek obvoz zaradi rekonstrukcije ceste, pa je šlo čez neke planine -sneg ob cesti. Zanimivo, nisem čutil mraza. Mogoče zato, ker sem že 100 kilometrov vozil pod rezervo.... Na hlape prispel v..kaj je že ono mesto od Mostarja proti Čobanovem polju..? Blizu Gnojnic... Eh, Nevesinje.

Jst zmerej pravim "bog dej norcem pamet" - men pa gnar (€-vrote) :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in to bi pomenilo..kaj? Zaradi majhne porabe motorja ali zaradi uporabe rokavic brez prstov? Morda zaradi vožnje po raztrganem makadamu, po neki vukojebini...? Drugače pa... kogar srečam prvega pred Merxom, kapo dol. Pa ni važno -motor ali skuter.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM, MA RES PRAV VSEM TUDI MOTORISTOM ŽELIM VESEL BOŽIČ IN SREČNO PRIHAJAJOČE LETO. :grim :grim :grim

Želim vam ogromno varnih in zabavnih kilometrov....... :grupni::beer2: v prihajajočem letu 2013

post-23577-0-26004800-1356378589_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maxiscooter
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM, MA RES PRAV VSEM TUDI MOTORISTOM ŽELIM VESEL BOŽIČ IN SREČNO PRIHAJAJOČE LETO. :grim :grim :grim

Želim vam ogromno varnih in zabavnih kilometrov....... :grupni::beer2: v prihajajočem letu 2013

..... a to velja pol tud za tiste, k majo BMW-je ????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma še malo pa se mi bo zdelo da je bolše bit skuterist kot pa BMWjist :D drugače pa za pozimi je skuter zakon, pod 10°C predn pride kawa na delovno temperaturo da lahko skenslam un jeb... čok bi bil s skuterjem že po kruh pa nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zmerej pravim "bog dej norcem pamet" - men pa gnar (€-vrote) :010

jah pr enih je pač obupal pa jim da dnar ..pa nej se sami j***jo kje si bojo pamet kupil ... raj povej kok skuterjeu si sčeulou letos ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pr enih je pač obupal pa jim da dnar ..pa nej se sami j***jo kje si bojo pamet kupil ... raj povej kok skuterjeu si sčeulou letos ?

No bomo videli kolko " pravih " motoristov bo v Piranu 31.12 Vse bomo v morje zmetali pa kole med špice zapičili in sidra okoli vratu zavezali :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....hm, a imate zaključek leta? Fajn se imejte in uživajte. 1.1.2013 pa lahko pridete v Celje. Ne bo kaj hladneje, kot na Obali....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote :hmm: in jih ne zamudite ,v nedeljo 30. 12. :klicaj: naj bi oz bodo motoristi tam doli v Piranu ,tako sami pravijo. :smoke:

Sodeč po materjalu (špičasti koli ,sidra ,voda,borovničke,refošk,kava,... .)) ,ki je pripravljen in čaka na obali :grim so za letos definitivno zaključili. :whistle: :whistle: :whistle:

1.1. 2013 pa obvezno v Celje mačka preganjat. :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavti ne lajnej spet pol si pa prvi v grmovju skrit,no da te vidmo če prideš v Piran ,da te sčeulamo,pa še za kavo boš mogu dat,drgač boš pa peš šu domov,Maxiscooteraša smo že obdelal,zdej ma pri njemu glavno besedo žena :lol1: ....... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote :hmm: in jih ne zamudite ,v nedeljo 30. 12. :klicaj: naj bi oz bodo motoristi tam doli v Piranu ,tako sami pravijo. :smoke:

Sodeč po materjalu (špičasti koli ,sidra ,voda,borovničke,refošk,kava,... .)) ,ki je pripravljen in čaka na obali :grim so za letos definitivno zaključili. :whistle: :whistle: :whistle:

1.1. 2013 pa obvezno v Celje mačka preganjat. :P:D

tut skuteristi so vabljeni, vse na 2 kolesa, lahk tut z avtom, sam moraš pridet po dveh!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bomo videli kolko " pravih " motoristov bo v Piranu 31.12 Vse bomo v morje zmetali pa kole med špice zapičili in sidra okoli vratu zavezali :yes:

30.12 približno 13.30uri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!