Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

No bomo videli kolko " pravih " motoristov bo v Piranu 31.12 Vse bomo v morje zmetali pa kole med špice zapičili in sidra okoli vratu zavezali :yes:

boni ma tko goste špice da mate vi predebele kole....

tut skuteristi so vabljeni, vse na 2 kolesa, lahk tut z avtom, sam moraš pridet po dveh!!!

z avtom gre po dveh ... z mp3 pa po tleh....

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš MP3 morš gumo na levi odšraufat dol, pa sedet skrajno desno, pa gre

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem maxiscooteristom in "no ja naj bo tudi" :OK: motoristom :slap: SREČNO IN VARNO 2013 . :grupni:

Sicer pa slike ne lažejo :

1 slika : nabijanje kolov med špice

2 slika ; spravljanje k pameti tako imenovane motoriste

.

.

in zadnja najbolj pomembna slika : Motorist, ki je spregledal in se zaljubil v maxiscooterje :grim :OK: ter za dokaz si nataknil našo kapo na glavo

Vsem maxiscooteristom in "no ja, naj bo tudi" :OK: motoristom :slap: SREČNO IN VARNO 2013 . :grupni:

Sicer pa slike ne lažejo :

1 slika : nabijanje kolov med špice

2 slika ; spravljanje k pameti tako imenovane motoriste

.

.

in zadnja najbolj pomembna slika : Motorist, ki je spregledal in se zaljubil v maxiscooterje :grim :OK: ter za dokaz si nataknil našo kapo na glavo

post-23577-0-20669300-1357030795_thumb.jpg

post-23577-0-86843700-1357030934_thumb.jpg

post-23577-0-53375300-1357031026_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem maxiscooteristom in "no ja naj bo tudi" :OK: motoristom :slap: SREČNO IN VARNO 2013 . :grupni:

Sicer pa slike ne lažejo :

1 slika : nabijanje kolov med špice

2 slika ; spravljanje k pameti tako imenovane motoriste

.

.

in zadnja najbolj pomembna slika : Motorist, ki je spregledal in se zaljubil v maxiscooterje :grim :OK: ter za dokaz si nataknil našo kapo na glavo

Vsem maxiscooteristom in "no ja, naj bo tudi" :OK: motoristom :slap: SREČNO IN VARNO 2013 . :grupni:

Sicer pa slike ne lažejo :

1 slika : nabijanje kolov med špice

2 slika ; spravljanje k pameti tako imenovane motoriste

.

.

in zadnja najbolj pomembna slika : Motorist, ki je spregledal in se zaljubil v maxiscooterje :grim :OK: ter za dokaz si nataknil našo kapo na glavo

.... faaaakkkkkk ... :eek: :eek:

Kmet, a si ti sploh vidu na teh slikah, kva ti delajo teli prevaranti ????????????? :krneki:

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, možje na Maxiskuterjih, kar vas je danes bilo v Celju -bravo. Sem se nekaj časa peljal rame ob rame z enim Atlantis 500 in potem T-max.... Čevljat pa ni bilo potrebe, so bili vzorni vozniki. :OK:

Drugače pa, Srečnega in zdravega 2013 vsem, kar nas je -ljubiteljev dvokolesnikov na bencin.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil danes v Celju :OK: ,zaradi prejšnje noči skoraj zamudil vse skupaj :drunk: .Bilo je nas kar nekaj skuteristov še veliko ,zelo veliko več pa motoristov :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Fantje hvala lepa vsem za lepe želje :yes: pa tudi drugače je bilo fenomenalno :D pa, da na tem forumu še naprej imamo takšno debato malo za sprostitev in hec :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, možje na Maxiskuterjih, kar vas je danes bilo v Celju -bravo. Sem se nekaj časa peljal rame ob rame z enim Atlantis 500 in potem T-max.... Čevljat pa ni bilo potrebe, so bili vzorni vozniki. :OK:

Drugače pa, Srečnega in zdravega 2013 vsem, kar nas je -ljubiteljev dvokolesnikov na bencin.

T max :hmm: mogoče jaz, po času posnetka bi se ujemalo kakor koli za pivo dam ob naslednji priliki :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavtija pa Maxiscooterja sem prvo moral sčeulat,šele ko sta obljubila ,da bosta prodala uno plastiko sem jima dal avtogram in slikco :P :lol:

http://www.motosvet....hp?cid=1-129456

No,no,no, tole sliko se lahko obrazloži z različnih zornih kotov in potem resnica ni samo ena :whistle: , a bo treba še preizkovalno komisijo da bomo sklebčni. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no,no, tole sliko se lahko obrazloži z različnih zornih kotov in potem resnica ni samo ena :whistle: , a bo treba še preizkovalno komisijo da bomo sklebčni. :D

Resnica je samo ena in ta je moja verzija :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet a tega,da sem ti u nedelo ženo spelou pa ne upaš povedat?Tko,da se sliš še druga resnica :wub: :wub:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet a tega,da sem ti u nedelo ženo spelou pa ne upaš povedat?Tko,da se sliš še druga resnica :wub: :wub:

sj ni opazla razlike ... :lol:

čeul u skuter ... okol obrnt, pa še nadaljevat s čeulanjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism .. stran sm teku in tulu : "teh ne poznam" :lol:

Ja not si teku in tulu morm not,da skuteristu plačam kofe. :kva2: :kva2:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet a tega,da sem ti u nedelo ženo spelou pa ne upaš povedat?Tko,da se sliš še druga resnica :wub: :wub:

Te je pohvalila da si lepo peljal,sam pravi,da jo je zagrabl ,da bi se ti v rt zaletela pa je pol rajš prehitela :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm,da ti ne pove vsega.

Pametna ženska :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če,pomislm skom je, kar mal dvomim.

Uf,uf ta je bla nizka,ob priliki vrnem,pa da ne bo spet pol da,nimamo mladi olike pa take pa to,sej veš dvojnih meril pa ne bomo mel :glare:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,uf ta je bla nizka,ob priliki vrnem,pa da ne bo spet pol da,nimamo mladi olike pa take pa to,sej veš dvojnih meril pa ne bomo mel :glare:

No, zdaj pa motoristi špilajo užaljene.

Zdaj pa mi je žal, zakaj nisem še več obdelal motoriste v Piranu. Vse bi moral v morje pometat. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil maxiscooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj pa motoristi špilajo užaljene.

Zdaj pa mi je žal, zakaj nisem še več obdelal motoriste v Piranu. Vse bi moral v morje pometat. :evilgrin:

po mojem boš mel ta vikend možnost reprize...baje bo sonce in +12C (uf...bo že vroče)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem boš mel ta vikend možnost reprize...baje bo sonce in +12C (uf...bo že vroče)

V kolikor vas bo preveč bom res izvedel akcijo, pometanja motorjev v morje :grim . V primeru, da vas bo le za vzorec vam bom dal to čast, da boste lahko z menoj in ostalimi maxiscooteraši spili, kje na obali kavico :kava: ............................................. jasno plača motorist :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj pa motoristi špilajo užaljene.

Zdaj pa mi je žal, zakaj nisem še več obdelal motoriste v Piranu. Vse bi moral v morje pometat. :evilgrin:

Te čakamo :grim in nisem užaljen,sam gusarja bomo pa zrihtal,naslednjič mu odbijem en prvi bicikl,da bomo enakopravni,pa da pol vidmo če se zna po dveh peljat :P :lol:
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!